| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2007 Ford Transit https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=9448 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Grześq [ Pią, 13.01.2006, 14:24 ] |
| Temat postu: | |
Kolejny lifting na minus |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 13.01.2006, 16:29 ] |
| Temat postu: | |
mnie sie nawet podoba - ciekawe co z tego wyjdzie |
|
| Autor: | kenji [ Pią, 13.01.2006, 17:18 ] |
| Temat postu: | |
bezz kitu, tozto Crafter/LT/S[rinter.... tfu |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 13.01.2006, 19:49 ] |
| Temat postu: | |
Lifting ani na plus ani na minus choć powiem szerze podoba mi się bardziej obecna wersja , do nowej z pewnością przyzwyczaje się z czasem . Narazie zachwycony nie jestem . Wnętrze z kierownicą od Mondeo z pewnością da poczucie jazdy raczej autem osobowym niż dostawczym |
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 14.01.2006, 10:39 ] |
| Temat postu: | |
kenji napisał(a): bezz kitu, tozto Crafter/LT/S[rinter.... tfu wszystkie takie same, kurde |
|
| Autor: | blondyn [ Sob, 14.01.2006, 19:05 ] |
| Temat postu: | |
różnią się tylko znaczkiem. |
|
| Autor: | kubeu [ Czw, 19.01.2006, 17:12 ] |
| Temat postu: | |
dostawczaki siÄ™ cywilizujÄ… |
|
| Autor: | dave761 [ Czw, 19.01.2006, 18:15 ] |
| Temat postu: | |
Mnie się zawsze Transity podobały i jak narazie tak zostaje. |
|
| Autor: | estachos [ Czw, 19.01.2006, 20:09 ] |
| Temat postu: | |
obecny podoba mi sie bardziej... jestem zdecydowanym przeciwnikiem robienia takich samych samochodów pod różnymi markami... a dostawczaków jest dużo mniej niż osobówek, wiec firmy mogły by sie troche bardziej postarać... ja wiem że to obniża koszty i wogóle... ale czasami nawet kupując auto dostawcze ktoś może zwrócić uwage na wygląd... |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 19.05.2006, 8:28 ] |
| Temat postu: | |
Mała akutalizacja
Źródło: Auto.cz |
|
| Autor: | pardon [ Wto, 23.05.2006, 22:04 ] |
| Temat postu: | |
transit jest chyba najładniejszy z gamy dostawczaków co się tu ostatnio przewiją.... ale i tak niezbyt jest teraz ciekawie ta rynku ... wszystko na jedno kopyto... kiedyś było ciekawie - transit wyglądał jak transit, transporter jak transporter, LT jak LT , jumper jak jumper etc... a teraz ? żenująca unifikacja i to w dodatku idąca w żałosnym kierunku. |
|
| Autor: | jacekn8 [ Pon, 17.07.2006, 11:57 ] |
| Temat postu: | |
Mnie się nie podoba zupełnie. Przypomina mi Opla |
|
| Autor: | Mefisto [ Pon, 17.07.2006, 12:53 ] |
| Temat postu: | |
Mnie sie podoba bo zawsze Transity byly jka dla mnie ladne. A brzydkie to sa te z tej ze tak powiem "swietej" trojcy: Jumper Boxer i Ducato to jest prawdziwy syf i mogila |
|
| Autor: | Makaveli7 [ Pon, 17.07.2006, 13:34 ] |
| Temat postu: | |
| Autor: | witek11 [ Pon, 17.07.2006, 21:01 ] |
| Temat postu: | |
fajny dostawczak |
|
| Autor: | Seb@ [ Wto, 18.07.2006, 21:35 ] |
| Temat postu: | |
Wiedziałem że tak będzie wyglada tak samo jak spriter i LT. Miałem okazje i przyjemność zasiąść za sterami sprintera. Z pozycji kierowcy jest bardzo fajny. W transicie i LT tez powinno być dużo miejsca co moze zapewnic komfortowe podrużowanie. W takiej kabinie bedziesz mógł odpocząć po załadowaniu całej paki skrzynkami z piwem:D a pozatym w tym segmecie aut nie liczy sie wyglad |
|
| Autor: | Makaveli7 [ Śro, 19.07.2006, 6:34 ] |
| Temat postu: | |
Sprintery są dość wąskie przyjrzyjcie się wersji maxi Tak są to auta transportowe |
|
| Autor: | mustanggtr [ Wto, 14.11.2006, 21:44 ] |
| Temat postu: | |
Chciałem wam uświadomić że to nie TRANSIT jest podobny do sprintera i lt (SYFY) a ja pracuje ,,na starym TRANSICIE (rok 95) i jest to niezawodne auto dostawcze które zasługuje na wszystkie nagrody i pochwały (a mój ma przejaechane już 460 tyś.) |
|
| Autor: | Makaveli7 [ Czw, 16.11.2006, 9:30 ] |
| Temat postu: | |
Wow ładny przebieg, ale chyba powinieneś szykować się do remontu silnika |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|