Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Sprinter Naczepowiec od Nike
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=8621
Strona 1 z 2

Autor:  ixxos [ Pon, 21.11.2005, 19:41 ]
Temat postu:  Sprinter Naczepowiec od Nike

Image
Image
Image

mi bardzo siÄ™ podobajÄ… takie "micro tiry"

:wink:
(C)lkw-infos.net

Autor:  Grześq [ Pon, 21.11.2005, 19:57 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
mi bardzo siÄ™ podobajÄ… takie "micro tiry"

Też lubię na coś takiego popatrzeć, ale szkoda, że ich tak mało na drogach widać...

Autor:  -=Sadek=- [ Pon, 21.11.2005, 20:40 ]
Temat postu: 

hehe amerykańskie lepiej wyglądają :mryellow:

Autor:  Szakall69 [ Wto, 29.11.2005, 11:41 ]
Temat postu: 

-=Sadek=- napisał(a):
hehe amerykańskie lepiej wyglądają

zdecydowanie ale ten też jest nie zły
mam tylko pytanie - czy to seryjny silnik od "normalnej" wersji :? :?

Autor:  ixxos [ Wto, 29.11.2005, 12:57 ]
Temat postu: 

raczej tak, nie powinno być problemów w końcu taki zestawik nie waży 40 ton , tylko kilka :wink:

Autor:  Szakall69 [ Śro, 30.11.2005, 11:00 ]
Temat postu: 

no tak - super lekki butki :mryellow: :mryellow: dzięki za info :wink:

Autor:  blondyn [ Pią, 09.12.2005, 18:54 ]
Temat postu: 

zajefajny "TIR"

Autor:  Mason [ Czw, 16.03.2006, 20:48 ]
Temat postu: 

Jakość wykonania godna mercedesa a orginalność godna nike :D :lol:

Autor:  bronc [ Czw, 16.03.2006, 21:33 ]
Temat postu: 

Mason napisał(a):
Jakość wykonania godna mercedesa a orginalność godna nike

a treść tego postu godna Ciebie

Autor:  pardon [ Czw, 16.03.2006, 22:48 ]
Temat postu: 

dobry sprzęt , tylko wielką hańbą dla niego są te paskudne loga najka....
nike łamie notorycznie prawa pracowników w swoich fabrykach (nawet nie swoich tylko podwykonawców w krajach trzeciego świata, sam nike nie posiada własnych fabryk żeby uniknąć kłopotu odpowiedzialności)....

... a rozwiÄ…zanie techniczne w tym pojeĹşdzie godne zainteresowania ...

Autor:  Tyomaj [ Pią, 17.03.2006, 11:58 ]
Temat postu: 

Jakie to pudło wielkie :shock: Jestem ciekaw jak to wygląda w środku :mryellow:

Autor:  pardon [ Pią, 17.03.2006, 12:01 ]
Temat postu: 

Tyomaj napisał(a):
Jestem ciekaw jak to wygląda w środku


zapewne są tam tony śmierdzących butów albo trenujący atleci z afryki

Autor:  Mason [ Pią, 17.03.2006, 17:00 ]
Temat postu: 

Tyomaj napisał(a):
Jestem ciekaw jak to wygląda w środku

W środku pewnie pełno wyrobów nike, albo wożą kapustę na chandel :lol:

Autor:  Ursus [ Pon, 17.07.2006, 12:01 ]
Temat postu: 

Sorki, że odkopuje temat. Mam jednak pytanie. Wie ktoś jak w tym Mercu rozwiązano montaż siodła??? Ma jakoś zmodyfikowane zawieszenie może??

Autor:  ixxos [ Pon, 17.07.2006, 13:50 ]
Temat postu: 

ma takie małe siodełko :wink: - wiele firm przerabiających dostawczaki, zajmuje się takimi konwersjami na ciągniczki siodłowe

- kilka razy już takie prezentowałem

Autor:  Makaveli7 [ Pon, 17.07.2006, 19:36 ]
Temat postu: 

Ĺšmieszny ;) ale ciekawe ile poleci z takÄ… naczepÄ… :P

Autor:  witek11 [ Pon, 17.07.2006, 21:00 ]
Temat postu: 

blondyn napisał(a):
zajefajny "TIR"

:D

Autor:  Seb@ [ Wto, 18.07.2006, 21:53 ]
Temat postu: 

fajny patent byłby z tego duuuuuuuuuuuuuży kamping

Autor:  gumi2 [ Sob, 25.11.2006, 17:46 ]
Temat postu: 

bardzo fajny merc, mini "tir" chetnie bym takim pojezdzil :twisted:

Autor:  Mibay [ Sob, 25.11.2006, 19:46 ]
Temat postu: 

Bardzo ciekawe, pojeździł by takim, ale też niewidać takich na drogach.

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/