| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Sprinter Naczepowiec od Nike https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=8621 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | ixxos [ Pon, 21.11.2005, 19:41 ] |
| Temat postu: | Sprinter Naczepowiec od Nike |
mi bardzo siÄ™ podobajÄ… takie "micro tiry" (C)lkw-infos.net |
|
| Autor: | Grześq [ Pon, 21.11.2005, 19:57 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): mi bardzo siÄ™ podobajÄ… takie "micro tiry" TeĹĽ lubiÄ™ na coĹ› takiego popatrzeć, ale szkoda, ĹĽe ich tak maĹ‚o na drogach widać... |
|
| Autor: | -=Sadek=- [ Pon, 21.11.2005, 20:40 ] |
| Temat postu: | |
hehe amerykańskie lepiej wyglądają |
|
| Autor: | Szakall69 [ Wto, 29.11.2005, 11:41 ] |
| Temat postu: | |
-=Sadek=- napisał(a): hehe amerykaĹ„skie lepiej wyglÄ…dajÄ… zdecydowanie ale ten teĹĽ jest nie zĹ‚y mam tylko pytanie - czy to seryjny silnik od "normalnej" wersji |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 29.11.2005, 12:57 ] |
| Temat postu: | |
raczej tak, nie powinno być problemów w końcu taki zestawik nie waży 40 ton , tylko kilka |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 30.11.2005, 11:00 ] |
| Temat postu: | |
no tak - super lekki butki |
|
| Autor: | blondyn [ Pią, 09.12.2005, 18:54 ] |
| Temat postu: | |
zajefajny "TIR" |
|
| Autor: | Mason [ Czw, 16.03.2006, 20:48 ] |
| Temat postu: | |
Jakość wykonania godna mercedesa a orginalność godna nike |
|
| Autor: | bronc [ Czw, 16.03.2006, 21:33 ] |
| Temat postu: | |
Mason napisał(a): Jakość wykonania godna mercedesa a orginalność godna nike a treść tego postu godna Ciebie |
|
| Autor: | pardon [ Czw, 16.03.2006, 22:48 ] |
| Temat postu: | |
dobry sprzęt , tylko wielką hańbą dla niego są te paskudne loga najka.... nike łamie notorycznie prawa pracowników w swoich fabrykach (nawet nie swoich tylko podwykonawców w krajach trzeciego świata, sam nike nie posiada własnych fabryk żeby uniknąć kłopotu odpowiedzialności).... ... a rozwiązanie techniczne w tym pojeździe godne zainteresowania ... |
|
| Autor: | Tyomaj [ Pią, 17.03.2006, 11:58 ] |
| Temat postu: | |
Jakie to pudło wielkie |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 17.03.2006, 12:01 ] |
| Temat postu: | |
Tyomaj napisał(a): Jestem ciekaw jak to wyglÄ…da w Ĺ›rodku zapewne sÄ… tam tony Ĺ›mierdzÄ…cych butĂłw albo trenujÄ…cy atleci z afryki |
|
| Autor: | Mason [ Pią, 17.03.2006, 17:00 ] |
| Temat postu: | |
Tyomaj napisał(a): Jestem ciekaw jak to wyglÄ…da w Ĺ›rodku W Ĺ›rodku pewnie peĹ‚no wyrobĂłw nike, albo woĹĽÄ… kapustÄ™ na chandel |
|
| Autor: | Ursus [ Pon, 17.07.2006, 12:01 ] |
| Temat postu: | |
Sorki, że odkopuje temat. Mam jednak pytanie. Wie ktoś jak w tym Mercu rozwiązano montaż siodła??? Ma jakoś zmodyfikowane zawieszenie może?? |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 17.07.2006, 13:50 ] |
| Temat postu: | |
ma takie małe siodełko - kilka razy już takie prezentowałem |
|
| Autor: | Makaveli7 [ Pon, 17.07.2006, 19:36 ] |
| Temat postu: | |
Ĺšmieszny |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 17.07.2006, 21:00 ] |
| Temat postu: | |
blondyn napisał(a): zajefajny "TIR" |
|
| Autor: | Seb@ [ Wto, 18.07.2006, 21:53 ] |
| Temat postu: | |
fajny patent byłby z tego duuuuuuuuuuuuuży kamping |
|
| Autor: | gumi2 [ Sob, 25.11.2006, 17:46 ] |
| Temat postu: | |
bardzo fajny merc, mini "tir" chetnie bym takim pojezdzil |
|
| Autor: | Mibay [ Sob, 25.11.2006, 19:46 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo ciekawe, pojeździł by takim, ale też niewidać takich na drogach. |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|