| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| ZAZ Lanos Van https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=8586 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kuules [ Sob, 19.11.2005, 16:51 ] |
| Temat postu: | ZAZ Lanos Van |
Jako ciekawostka co mozna zrobic z Lanosa. Auto to bedzie produkowane w zakladach ZAZ ktory produkuje Lanosa normalnego. Na tamtejszym rynku napewno sie sprzeda. U nas moglby zastapic poloneza trucka. Zdjecia w linku ponizej: http://www.lanos.com.ua/gallery/2358.htm |
|
| Autor: | polac [ Sob, 19.11.2005, 16:52 ] |
| Temat postu: | |
cos mi sie nie wyświetla |
|
| Autor: | fischer777 [ Sob, 19.11.2005, 17:05 ] |
| Temat postu: | |
Opływowa buda... Już mi wizje z Loganem bardziej się podobaja |
|
| Autor: | kenji [ Sob, 19.11.2005, 17:24 ] |
| Temat postu: | |
pierwsze skoajrzenie Syrena Bosto juz wole naszego Poloneza....... |
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 19.11.2005, 17:26 ] |
| Temat postu: | |
wygląda całkiem dobrze i pojemnie. Może teraz inaczej projektują dostawczaki (jako jedną bryłe) ale ten też jest ok Moze zrobią jeszcze wersje pick-up ps. zdjęcia działają trzeba wejść na witryne |
|
| Autor: | Wojtek1981 [ Sob, 19.11.2005, 23:23 ] |
| Temat postu: | |
Ale jakby nie patrzec to wpadli na pomysl i jak bedzie w cenie poloneza, a pewnie bedzie tansze od trucka to i tak wyjda na swoje. |
|
| Autor: | Grześq [ Nie, 20.11.2005, 1:12 ] |
| Temat postu: | |
No musze przyznać, ĹĽe caĹ‚kiem nieĹşle im ten Lanos wyszedĹ‚ ixxos napisał(a): Moze zrobiÄ… jeszcze wersje pick-up a wiesz, ĹĽe to nie byĹ‚by gĹ‚upi pomysĹ‚ |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pon, 21.11.2005, 11:33 ] |
| Temat postu: | |
kenji napisał(a): juz wole naszego Poloneza....... ja tez - przynajmniej nie byĹ‚ kombinowany tylko pierwsza "wizja" byĹ‚a najlepsza |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 21.11.2005, 12:34 ] |
| Temat postu: | |
Troche wysoką ma bude , ale to w przypadku przewożenia towarów raczej dobrze . Mi osobiście podoba się ten pomysł i nie powiem ciekawie było by zobaczyć także pick-upa |
|
| Autor: | Ital_X [ Pon, 21.11.2005, 13:36 ] |
| Temat postu: | |
Identyczny jak Seat Inca |
|
| Autor: | kenji [ Pon, 21.11.2005, 13:50 ] |
| Temat postu: | |
tak ogolnie to zeby cos zwojowac na zachodzie to raczej doklejenie plastykowej budy nie pomoze...albo chociaz:P u nas i dalej na schod pewnie [bedzie??] by sie sprzedalo... ale to auto mi sie nie podoba |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|