Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

ZAZ Lanos Van
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=8586
Strona 1 z 1

Autor:  kuules [ Sob, 19.11.2005, 16:51 ]
Temat postu:  ZAZ Lanos Van

Jako ciekawostka co mozna zrobic z Lanosa. Auto to bedzie produkowane w zakladach ZAZ ktory produkuje Lanosa normalnego. Na tamtejszym rynku napewno sie sprzeda. U nas moglby zastapic poloneza trucka.

Zdjecia w linku ponizej:
http://www.lanos.com.ua/gallery/2358.htm

Autor:  polac [ Sob, 19.11.2005, 16:52 ]
Temat postu: 

cos mi sie nie wyświetla

Autor:  fischer777 [ Sob, 19.11.2005, 17:05 ]
Temat postu: 

Opływowa buda... Już mi wizje z Loganem bardziej się podobaja :roll:

Autor:  kenji [ Sob, 19.11.2005, 17:24 ]
Temat postu: 

:mryellow:
pierwsze skoajrzenie

Syrena Bosto
:D:D:D
juz wole naszego Poloneza.......:>

Autor:  ixxos [ Sob, 19.11.2005, 17:26 ]
Temat postu: 

wygląda całkiem dobrze i pojemnie.
Może teraz inaczej projektują dostawczaki (jako jedną bryłe) ale ten też jest ok
Moze zrobiÄ… jeszcze wersje pick-up :wink:

ps. zdjęcia działają trzeba wejść na witryne

Autor:  Wojtek1981 [ Sob, 19.11.2005, 23:23 ]
Temat postu: 

Ale jakby nie patrzec to wpadli na pomysl i jak bedzie w cenie poloneza, a pewnie bedzie tansze od trucka to i tak wyjda na swoje.

Autor:  Grześq [ Nie, 20.11.2005, 1:12 ]
Temat postu: 

No musze przyznać, że całkiem nieźle im ten Lanos wyszedł
ixxos napisał(a):
Moze zrobiÄ… jeszcze wersje pick-up

a wiesz, że to nie byłby głupi pomysł :wink:

Autor:  Szakall69 [ Pon, 21.11.2005, 11:33 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
juz wole naszego Poloneza.......

ja tez - przynajmniej nie był kombinowany tylko pierwsza "wizja" była najlepsza 8)

Autor:  Kobi [ Pon, 21.11.2005, 12:34 ]
Temat postu: 

Troche wysoką ma bude , ale to w przypadku przewożenia towarów raczej dobrze . Mi osobiście podoba się ten pomysł i nie powiem ciekawie było by zobaczyć także pick-upa ;)

Autor:  Ital_X [ Pon, 21.11.2005, 13:36 ]
Temat postu: 

Identyczny jak Seat Inca :mryellow:

Autor:  kenji [ Pon, 21.11.2005, 13:50 ]
Temat postu: 

tak ogolnie to zeby cos zwojowac na zachodzie to raczej doklejenie plastykowej budy nie pomoze...albo chociaz:P :?

u nas i dalej na schod pewnie [bedzie??] by sie sprzedalo...

ale to auto mi sie nie podoba :/

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/