| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Toyota Townace/Liteace https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=5413 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Czw, 21.04.2005, 20:00 ] |
| Temat postu: | Toyota Townace/Liteace |
Niewielki dostawczak, mniejszy braciszek Hiace, sprzedawany wyłącznie na rynkach japońskim i innych dalekowschodnich. Na zdjęciach model który został zaprezentowany 1996r jest to już wersja tzw z silnikiem przed kabiną -napęd 4x2/4x4 GW1,2-1,8 ładowność 0,5-1t, silniki od 1,5 do2,2l produkowany w wersjach jako furgony dostawcze, 5 osobowe kombi, 8 osobowe microbusy(dane tech na podst katalogu Ciężarówki Świata
Tutaj najświeższe zdjęcia przeliftingowanej odnowionej
[/img] |
|
| Autor: | Wilu [ Czw, 21.04.2005, 20:21 ] |
| Temat postu: | |
Jakbym powiedział, że jest zły to bym zgrzeszył ... Starszny grzesznik ze mnie |
|
| Autor: | el_ [ Czw, 21.04.2005, 20:23 ] |
| Temat postu: | |
Dostawczak jakich wiele - nie ma być piękny, tylko zarabiać na siebie i nie tylko |
|
| Autor: | tomek [ Czw, 21.04.2005, 20:25 ] |
| Temat postu: | |
pierwsze co widze ten wynalazek i powiem że bardzo miło mnie zaskoczył jest ok |
|
| Autor: | Ice [ Czw, 21.04.2005, 21:08 ] |
| Temat postu: | |
el_payaco napisał(a): Dostawczak jakich wiele - nie ma być piÄ™kny, tylko zarabiać na siebie i nie tylko That's all folks |
|
| Autor: | spider [ Czw, 21.04.2005, 22:07 ] |
| Temat postu: | |
Ice napisał(a): That's all folks Exactly. Nic innego mÄ…drego juĹĽ nikt nie myĹ›li. |
|
| Autor: | larriva [ Pią, 25.11.2005, 16:49 ] |
| Temat postu: | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|