Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Toyota Townace/Liteace
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=5413
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Czw, 21.04.2005, 20:00 ]
Temat postu:  Toyota Townace/Liteace

Niewielki dostawczak, mniejszy braciszek Hiace, sprzedawany wyłącznie na rynkach japońskim i innych dalekowschodnich.
Na zdjęciach model który został zaprezentowany 1996r jest to już wersja tzw z silnikiem przed kabiną -napęd 4x2/4x4 GW1,2-1,8
ładowność 0,5-1t, silniki od 1,5 do2,2l
produkowany w wersjach jako furgony dostawcze, 5 osobowe kombi, 8 osobowe microbusy(dane tech na podst katalogu Ciężarówki Świata ;)


Image
Image
Image
Image
Image

Tutaj najświeższe zdjęcia przeliftingowanej odnowionej
Image
Image
Image
Image
[/img]

Autor:  Wilu [ Czw, 21.04.2005, 20:21 ]
Temat postu: 

Jakbym powiedział, że jest zły to bym zgrzeszył ...



Starszny grzesznik ze mnie :P :mrgreen:

Autor:  el_ [ Czw, 21.04.2005, 20:23 ]
Temat postu: 

Dostawczak jakich wiele - nie ma być piękny, tylko zarabiać na siebie i nie tylko ;)

Autor:  tomek [ Czw, 21.04.2005, 20:25 ]
Temat postu: 

pierwsze co widze ten wynalazek i powiem że bardzo miło mnie zaskoczył jest ok :wink:

Autor:  Ice [ Czw, 21.04.2005, 21:08 ]
Temat postu: 

el_payaco napisał(a):
Dostawczak jakich wiele - nie ma być piękny, tylko zarabiać na siebie i nie tylko


That's all folks ;)

Autor:  spider [ Czw, 21.04.2005, 22:07 ]
Temat postu: 

Ice napisał(a):
That's all folks

Exactly. Nic innego mądrego już nikt nie myśli.

Autor:  larriva [ Pią, 25.11.2005, 16:49 ]
Temat postu: 

:D posiadam Lite Ace z 91, caly oszklony, 8 osobowy, ĹĽona dziecko i pies wchodzi , wiec w sam raz he, silnik 1,5 troche cienki + lpg, podstawowy mankament to cienkie blachy, poza tym ok.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/