| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Najbrzydsza ciężarówka świata https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=5016 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | emuribas [ Nie, 20.03.2005, 19:04 ] |
| Temat postu: | Najbrzydsza ciężarówka świata |
(c) citroenklub.hr (c) citroen.prv.pl |
|
| Autor: | spider [ Nie, 20.03.2005, 19:19 ] |
| Temat postu: | |
Jak w temacie. Nic dodać nic ująć. |
|
| Autor: | Reanimator [ Nie, 20.03.2005, 19:21 ] |
| Temat postu: | |
sÄ… brzydsze |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 20.03.2005, 19:29 ] |
| Temat postu: | |
Reanimator napisał(a): sÄ… brzydsze Zgadzam siÄ™ |
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 20.03.2005, 19:55 ] |
| Temat postu: | |
Zgadzam się z przedmówcami, a za swoich czasów to była na pewno świetna maszynka mi tam nawet się podoba |
|
| Autor: | el_ [ Nie, 20.03.2005, 20:00 ] |
| Temat postu: | |
WyglÄ…da jak wkur***y buldog. Ale nie jest najgorsza |
|
| Autor: | tomek [ Nie, 20.03.2005, 21:45 ] |
| Temat postu: | |
zawsze wiedziałem, że francuzi robili dziwne auta a to niejest w cale takie tragiczne |
|
| Autor: | Wilu [ Nie, 20.03.2005, 21:54 ] |
| Temat postu: | |
O matko jaki muflon |
|
| Autor: | Junior [ Nie, 20.03.2005, 22:17 ] |
| Temat postu: | |
Ale bym sobie pojezdził takim CZYMS po moim miescie A tak na serio to całkim ciekawy pojad,ma w sobie cos nietypowego!!! |
|
| Autor: | tomek [ Nie, 20.03.2005, 22:30 ] |
| Temat postu: | |
Junior napisał(a): Ale bym sobie pojezdziĹ‚ takim CZYMS po moim miescie no napewno byĹ› sie wyróżniaĹ‚ z tĹ‚umu |
|
| Autor: | Ice [ Nie, 20.03.2005, 22:30 ] |
| Temat postu: | |
Wygląda jak by był zrobiony z dachówki Ale fakt - są brzydsze... |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Nie, 20.03.2005, 23:16 ] |
| Temat postu: | |
Nie jest zły, blacha falista rulez!!! Do kompletu jeszcze Junkers Ju 52M3 i git... |
|
| Autor: | Grześq [ Pon, 21.03.2005, 22:24 ] |
| Temat postu: | |
On nie jest brzydki... on ma swĂłj styl |
|
| Autor: | Guardian [ Nie, 27.03.2005, 20:17 ] |
| Temat postu: | |
a mnie się podoba nawet, trochę zmiań stylistycznych i teraz też mógłby jeżdzić |
|
| Autor: | AddMaster [ Nie, 27.03.2005, 23:38 ] |
| Temat postu: | |
tym szarym to ja bym mugl sobie pojezdzic, niezly jest tak na czarno go pomalowac z czaszka z przodu i zebami... hehehe groza! ;p |
|
| Autor: | Guardian [ Pon, 28.03.2005, 20:36 ] |
| Temat postu: | |
Ten czerwony jest ładny... poprostu Citroen...polubisz każdą rogę |
|
| Autor: | hun [ Wto, 29.03.2005, 7:58 ] |
| Temat postu: | |
Widzicie to to chyba obsługiwało MonteCarlo czy jakiś inny rajd, więc chyba nie było takie złe |
|
| Autor: | Gość [ Czw, 07.04.2005, 21:14 ] |
| Temat postu: | |
ojjj długo by wymieniać chyba wszystkie chińskie i większośc rosyjskich |
|
| Autor: | Guardian [ Czw, 07.04.2005, 21:38 ] |
| Temat postu: | |
ooo zgadzam się, nawet te obecne japońskie...takie jakieś pokraczne wyglądaj jak pudełka na kołach |
|
| Autor: | markus [ Nie, 17.04.2005, 15:04 ] |
| Temat postu: | |
Hehehehe, ależ to jest szpetne - wygląda faktycznie jak buldog ale po czołowym z Kamazem |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|