Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Najbrzydsza ciężarówka świata
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=5016
Strona 1 z 2

Autor:  emuribas [ Nie, 20.03.2005, 19:04 ]
Temat postu:  Najbrzydsza ciężarĂłwka Ĺ›wiata

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(c) citroenklub.hr
(c) citroen.prv.pl

Autor:  spider [ Nie, 20.03.2005, 19:19 ]
Temat postu: 

Jak w temacie. Nic dodać nic ująć.

Autor:  Reanimator [ Nie, 20.03.2005, 19:21 ]
Temat postu: 

sÄ… brzydsze

Autor:  Kobi [ Nie, 20.03.2005, 19:29 ]
Temat postu: 

Reanimator napisał(a):
sÄ… brzydsze


Zgadzam się ;) a to jest klasyk pełną gębą ;) nie ważne jak wygląda :P

Autor:  ixxos [ Nie, 20.03.2005, 19:55 ]
Temat postu: 

Zgadzam się z przedmówcami, a za swoich czasów to była na pewno świetna maszynka :D

mi tam nawet siÄ™ podoba

Autor:  el_ [ Nie, 20.03.2005, 20:00 ]
Temat postu: 

WyglÄ…da jak wkur***y buldog. Ale nie jest najgorsza :wink:

Autor:  tomek [ Nie, 20.03.2005, 21:45 ]
Temat postu: 

zawsze wiedziałem, że francuzi robili dziwne auta :roll: :wink:
a to niejest w cale takie tragiczne :P

Autor:  Wilu [ Nie, 20.03.2005, 21:54 ]
Temat postu: 

O matko jaki muflon :shock:

Autor:  Junior [ Nie, 20.03.2005, 22:17 ]
Temat postu: 

Ale bym sobie pojezdził takim CZYMS po moim miescie :lol: szybke by sie odsuneło"zimny łokiec" 8) Ludzie szpan jak nic :lol:
A tak na serio to całkim ciekawy pojad,ma w sobie cos nietypowego!!!

Autor:  tomek [ Nie, 20.03.2005, 22:30 ]
Temat postu: 

Junior napisał(a):
Ale bym sobie pojezdził takim CZYMS po moim miescie


no napewno byś sie wyróżniał z tłumu :wink:

Autor:  Ice [ Nie, 20.03.2005, 22:30 ]
Temat postu: 

Wygląda jak by był zrobiony z dachówki :lol: ;) tzn. z blachy dachowej ;)
Ale fakt - sÄ… brzydsze...

Autor:  lordzofmafia [ Nie, 20.03.2005, 23:16 ]
Temat postu: 

Nie jest zły, blacha falista rulez!!! Do kompletu jeszcze Junkers Ju 52M3 i git... 8)

Autor:  Grześq [ Pon, 21.03.2005, 22:24 ]
Temat postu: 

On nie jest brzydki... on ma swĂłj styl :D... zresztÄ… jak kaĹĽda Cytrynka :D

Autor:  Guardian [ Nie, 27.03.2005, 20:17 ]
Temat postu: 

a mnie się podoba nawet, trochę zmiań stylistycznych i teraz też mógłby jeżdzić :D

Autor:  AddMaster [ Nie, 27.03.2005, 23:38 ]
Temat postu: 

tym szarym to ja bym mugl sobie pojezdzic, niezly jest :) zabytek. ale nie zmienia to faktu, ze mozna nim straszyc dzieci :twisted:

tak na czarno go pomalowac z czaszka z przodu i zebami... hehehe groza! ;p

Autor:  Guardian [ Pon, 28.03.2005, 20:36 ]
Temat postu: 

Ten czerwony jest ładny...
poprostu Citroen...polubisz kaĹĽdÄ… rogÄ™ :lol:

Autor:  hun [ Wto, 29.03.2005, 7:58 ]
Temat postu: 

Image

Widzicie to to chyba obsługiwało MonteCarlo czy jakiś inny rajd, więc chyba nie było takie złe :D

Autor:  Gość [ Czw, 07.04.2005, 21:14 ]
Temat postu: 

ojjj długo by wymieniać chyba wszystkie chińskie i większośc rosyjskich

Autor:  Guardian [ Czw, 07.04.2005, 21:38 ]
Temat postu: 

ooo zgadzam się, nawet te obecne japońskie...takie jakieś pokraczne wyglądaj jak pudełka na kołach

Autor:  markus [ Nie, 17.04.2005, 15:04 ]
Temat postu: 

Hehehehe, ależ to jest szpetne - wygląda faktycznie jak buldog ale po czołowym z Kamazem :twisted: :twisted: :twisted:

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/