Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 7:56




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Najbrzydsza ciężarówka świata 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 199
Miejscowość: Łódź
Post Najbrzydsza ciężarĂłwka Ĺ›wiata
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(c) citroenklub.hr
(c) citroen.prv.pl


Nie, 20.03.2005, 19:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
Jak w temacie. Nic dodać nic ująć.

_________________
ExoticCars.pl


Nie, 20.03.2005, 19:19
Profil
Post 
sÄ… brzydsze


Nie, 20.03.2005, 19:21
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Reanimator napisał(a):
sÄ… brzydsze


Zgadzam się ;) a to jest klasyk pełną gębą ;) nie ważne jak wygląda :P

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 20.03.2005, 19:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Zgadzam się z przedmówcami, a za swoich czasów to była na pewno świetna maszynka :D

mi tam nawet siÄ™ podoba

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Nie, 20.03.2005, 19:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
WyglÄ…da jak wkur***y buldog. Ale nie jest najgorsza :wink:

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Nie, 20.03.2005, 20:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1034
Post 
zawsze wiedziałem, że francuzi robili dziwne auta :roll: :wink:
a to niejest w cale takie tragiczne :P


Nie, 20.03.2005, 21:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
O matko jaki muflon :shock:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Nie, 20.03.2005, 21:54
Profil

Postów: 128
Post 
Ale bym sobie pojezdził takim CZYMS po moim miescie :lol: szybke by sie odsuneło"zimny łokiec" 8) Ludzie szpan jak nic :lol:
A tak na serio to całkim ciekawy pojad,ma w sobie cos nietypowego!!!

_________________
http://www.autosportretro.fora.pl/


Nie, 20.03.2005, 22:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1034
Post 
Junior napisał(a):
Ale bym sobie pojezdził takim CZYMS po moim miescie


no napewno byś sie wyróżniał z tłumu :wink:


Nie, 20.03.2005, 22:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Wygląda jak by był zrobiony z dachówki :lol: ;) tzn. z blachy dachowej ;)
Ale fakt - sÄ… brzydsze...

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 20.03.2005, 22:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Nie jest zły, blacha falista rulez!!! Do kompletu jeszcze Junkers Ju 52M3 i git... 8)

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 20.03.2005, 23:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 663
Miejscowość: Szczecin
Post 
On nie jest brzydki... on ma swĂłj styl :D... zresztÄ… jak kaĹĽda Cytrynka :D

_________________
o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust :wink:


Pon, 21.03.2005, 22:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 271
Miejscowość: Sosnowiec
Post 
a mnie się podoba nawet, trochę zmiań stylistycznych i teraz też mógłby jeżdzić :D

_________________
Wielki miłośnik
- Scanii R i T
- Volvo FH12 i FH16
- FIAT'a
- MKS'u Dąbrowa Górnicza
- Philadelphi 76ers
- Carlsberga i Lecha
- Gronhoelma i Hołowczyca
- STAR WARS i LotR'a...


Nie, 27.03.2005, 20:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post 
tym szarym to ja bym mugl sobie pojezdzic, niezly jest :) zabytek. ale nie zmienia to faktu, ze mozna nim straszyc dzieci :twisted:

tak na czarno go pomalowac z czaszka z przodu i zebami... hehehe groza! ;p


Nie, 27.03.2005, 23:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 271
Miejscowość: Sosnowiec
Post 
Ten czerwony jest ładny...
poprostu Citroen...polubisz kaĹĽdÄ… rogÄ™ :lol:

_________________
Wielki miłośnik
- Scanii R i T
- Volvo FH12 i FH16
- FIAT'a
- MKS'u Dąbrowa Górnicza
- Philadelphi 76ers
- Carlsberga i Lecha
- Gronhoelma i Hołowczyca
- STAR WARS i LotR'a...


Pon, 28.03.2005, 20:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: Łańcut
Samochód: Honda Civic
Post 
Image

Widzicie to to chyba obsługiwało MonteCarlo czy jakiś inny rajd, więc chyba nie było takie złe :D


Wto, 29.03.2005, 7:58
Profil
Post 
ojjj długo by wymieniać chyba wszystkie chińskie i większośc rosyjskich


Czw, 07.04.2005, 21:14
Awatar użytkownika

Postów: 271
Miejscowość: Sosnowiec
Post 
ooo zgadzam się, nawet te obecne japońskie...takie jakieś pokraczne wyglądaj jak pudełka na kołach

_________________
Wielki miłośnik
- Scanii R i T
- Volvo FH12 i FH16
- FIAT'a
- MKS'u Dąbrowa Górnicza
- Philadelphi 76ers
- Carlsberga i Lecha
- Gronhoelma i Hołowczyca
- STAR WARS i LotR'a...


Czw, 07.04.2005, 21:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Hehehehe, ależ to jest szpetne - wygląda faktycznie jak buldog ale po czołowym z Kamazem :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Nie, 17.04.2005, 15:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018