Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

1939-1941 GAZ 415
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=37645
Strona 1 z 1

Autor:  kulikowski [ Wto, 11.12.2012, 18:06 ]
Temat postu:  1939-1941 GAZ 415

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

FILM:
Image

Samochód dostawczy o ładowności 0,5 t, skonstruowany na bazie GAZ-a M1. Produkowany w latach 1939-1941.

Dane techniczne:
Producent: Gorkowskij Awtomobilnyj Zawod, Niżny Nowogród (Gorki), ZSRS
Okres produkcji: 1939-1941
Segment: samochód dostawczy o ładowności 0,5 t
Nadwozie: 2-drzwiowy skrzyniowy (pickup)
Liczba miejsc: 2 (+6 na ławkach skrzyni ładunkowej)
Silnik: rzędowy, 4-cylindrowy, SV (dolnozaworowy), chłodzony cieczą
Układ zasilania: gaźnik
Pojemność skokowa: 3285 ccm
Średnica cylindra: 98,4 mm
Skok tłoka: 108,0 mm
Moc maksymalna: 50 KM przy 2800 obr/min
Skrzynia biegów: mechaniczna 3-biegowa
Rodzaj napędu: silnik umieszczony wzdłużnie z przodu pojazdu, napędza koła tylne
Ogumienie: 7,00×16"
Długość: 4581 mm
Szerokość: 1770 mm
Wysokość: 1750 mm
Rozstaw osi: 2845 mm
Masa własna: 1370 kg
Ładowność: 400 kg
Pojemność zbiornika paliwa: 60 l
Prędkość maksymalna: 90 km/h
Zużycie paliwa: 14,5 l/100 km


(C) Automotomuseum.vl.ru
Autogallery.org.ru
Ccarshow.net
Smcars.net
Legion-afv.narod.ru
The-blueprints.com
Motorstown.com
Youtube.com

Autor:  Le Cobusier [ Śro, 12.12.2012, 10:05 ]
Temat postu:  Re: 1939-1941 GAZ 415

Gdyby temat nie miał tytułu, powiedziałbym, że to amerykański wóz.

Autor:  Alfisti4ever [ Śro, 12.12.2012, 11:08 ]
Temat postu:  Re: 1939-1941 GAZ 415

Świetny jest :mryellow: Nie wiem z czego kopiowali, a może i nie ale jest kozacki :> :wink:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/