Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Renault B70-3,5D
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=36756
Strona 1 z 1

Autor:  kulikowski [ Czw, 13.09.2012, 0:16 ]
Temat postu:  Renault B70-3,5D

Image
Image
Image
Image

poprzednik Messengera.


(C) Forum.321auto.com
Rouge65112.skyrock.com
Forum-auto.com
Flickr.com

Autor:  RR ltd Co. [ Czw, 13.09.2012, 8:32 ]
Temat postu:  Re: Renault B70-3,5D

A te renówki nie występowały też pod nazwą Master?

Autor:  Le Cobusier [ Czw, 13.09.2012, 11:03 ]
Temat postu:  Re: Renault B70-3,5D

pewnie kombinowali, inna wersja to inna nazwa, tak jak to było niedawno z mascottem

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/