| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Elipsa https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=36467 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Le Cobusier [ Śro, 27.06.2012, 10:35 ] |
| Temat postu: | Elipsa |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Wymiary pojazdu Wysokość pojazdu 1880 mm Długość 3620 mm Szerokość (z drzwiami) / z lusterkami 1470 mm / 1920 mm Rozstaw osi 2130 mm Rozstaw kół przednich 1327 mm Rozstaw kół tylnych 1332 mm Wymiary skrzyni ładunkowej Dł. x szer. x wysokość 1710 mm x 1210 mm x 390 mm Próg załadunku / szczyt plandeki 750 mm / 2055mm Osiągi pojazdu Prędkość maksymalna 25 km/h Zasięg bez obciąŜenia do 80 km Zasięg z pełnym obciąŜeniem do 50 km Masy pojazdu Masa własna (z kompletem akumulatorów) 870 kg Dopuszczalna masa całkowita 1270 kg Ładowność pojazdu 400 kg Dane techniczne silników Liczba silników 2 Typ silnika Bezszczotkowy prądu stałego Umieszczenie silników W tylnych wahaczach przestrzennych Moc silników 4 kW (2 x 2 kW) Przekładnia PrzełoŜenie 10:1 Dane techniczne instalacji elektrycznej Ilość akumulatorów 8 Typ akumulatora Trakcyjny Trojan T – 105 6V Pojemność akumulatora 225 Ah/20h 185Ah/5h Waga akumulatorów 224 kg = 28 kg x 8 Napięcie układu napędowego 48 V Napięcie nominalne instalacji pokładowej DC 12V Zastosowania pojazdu Obsługa terminali Zakłady produkcyjne Centra rekreacyjne Ośrodki sportu Hotelarstwo Rolnictwo Służby miejskie Źródło: elipsavehicle.com |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 27.06.2012, 10:49 ] |
| Temat postu: | Re: Elipsa |
Czyżby nareszcie cos z tego wyszło? EDIT: Ładna budka telefoniczna, czyżby Melex zderzył się z konstrukcją z okien PCV? |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 27.06.2012, 11:24 ] |
| Temat postu: | Re: Elipsa |
Dostałem 2 sztuki do obsługi technicznej, mają tyrać w InPost, u mnie stoją w wersji kontener:
|
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 27.06.2012, 11:33 ] |
| Temat postu: | Re: Elipsa |
Kierownica od Malucha? A nie trzeba tego rejestrować? |
|
| Autor: | Tomasz [ Śro, 27.06.2012, 11:35 ] |
| Temat postu: | Re: Elipsa |
Trójkąt sugeruje że jest to pojazd wolnobieżny - nie ma blach, tylko polisa OC i trójkąt Tam większość rzeczy jest od malucha (elementy zawieszenia, hamulce, etc...) |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 27.06.2012, 11:37 ] |
| Temat postu: | Re: Elipsa |
126p lives forever! |
|
| Autor: | Michae [ Śro, 27.06.2012, 13:06 ] |
| Temat postu: | Re: Elipsa |
Tomasz napisał(a): Tam większość rzeczy jest od malucha (elementy zawieszenia, hamulce, etc...) ![]() Dobrze, że jeszcze jest Melex, którym w LA jeżdżą na golfa, z tego można być bardziej dumnym... |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|