Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 23:57




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Konserwacja profili zamkniętych w Fordzie Transit 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Konserwacja profili zamkniÄ™tych w Fordzie Transit
Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum :razz: Chcę zakonserwować przestrzenie zamknięte w transit. Mam do dyspozycji sprężarkę, pistolet do ropowania. Muszę jeszcze wymyślę jaką elastyczny wężyk z końcówką. Mój ojciec kupił kiedyś smar do smarowania sównic. Konserwowałem kiedyś tym nadkola w polonezie trucku. Spisało się na medal. Jeszcze jak poltkem na złom jechałem kropeczki rudej nie było. Chodzi mi oczywiście o takie przestrzenie gdzie dociera bród, znaczy się ziemia itp. Nie wiem tylko czy to się spisze w fordzie bo w progach i podłużnicach znajduje się rdza której nie da się sprężarką osunąć. Czy to zabezpieczy te elementy. Chcę to rozrobić z ropą.
Samochód ma juz 19 lat, ale z pięć już nie był używany i stał w garażu. Przez ostatni rok dopieściłem go trochę. Została konserwacja podwozia i profili. Specjalnie na niego kupiłem sobie migomat bo spawania wymagał bo miał parę dziurek w podłodze i nie tylko :smile: Ewentualnie mogę kupic środek konserwacyjny za 18 zł od 1,5 lita antykorozyjny. Podobno dobry.
_________________


Śro, 22.09.2010, 9:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018