Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 1:06




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
2010 Ford Fiesta Van 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2010 Ford Fiesta Van
Cytuj:
ZUPEŁNIE NOWY FORD FIESTA VAN

RODZINA KOMPAKTOWYCH, PRAKTYCZNYCH I OSZCZĘDNYCH SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH Z AKCENTEM SPORTOWYM

* Dostawcza odmiana nowego Forda Fiesta o nowoczesnej, atrakcyjnej linii podkreślającej profesjonalizm samej konstrukcji, jak i użytkownika.
* Walory praktyczne, przyjemność użytkowania i niskie koszty utrzymania – największe atuty nowej propozycji Forda w segmencie lekkich samochodów dostawczych.
* Ford Fiesta Van spala 4,2 l paliwa na 100 km* emitujÄ…c CO2 na poziomie 110g/km.
* Wersje Ford Fiesta Van i Fiesta Sport Van już dostępne w salonach.
* Przyjazna środowisku wersja Ford Fiesta Van ECOnetic, legitymująca się wiodącym w tej klasie wskaźnikiem emisji CO2 na poziomie 98g/km, pojawi się pod koniec 2009 roku.

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej gamy małych samochodów dostawczych Ford Fiesta Van, europejska oferta modelowa Forda wzbogaciła się o kompletną rodzinę niezwykle praktycznych i funkcjonalnych kompaktowych samochodów dostawczych o stylowej linii. Zupełnie nowy Ford Fiesta Van to samochód, dzięki któremu w europejskim segmencie małych aut dostawczych pojawił się model łączący walory praktyczne z elegancją i autentyczną przyjemnością użytkowania.

Pod względem konstrukcyjnym Ford Fiesta Van jest oparty na najnowszej generacji Forda Fiesta, który miał swoją europejską premierę jesienią 2008 roku i w zamyśle twórców ma być samochodem spełniającym oczekiwania użytkowników zarówno chcących korzystać z samochodu w pracy jak i prywatnie. Dla użytkowników poszukujących samochodu o nieco bardziej sportowym wyglądzie przygotowano nową wersję Ford Fiesta Sport Van. Obie wersje są niedrogie w eksploatacji, przede wszystkim dzięki niskiemu zużyciu paliwa, które według oceny producenta będzie wynosiło zaledwie 4,2 l/100 km*. Zużycie to odpowiada średniej emisji CO2 na poziomie zaledwie 110 g/km.

Ford poszerza także gamę przyjaznych środowisku wersji ECOnetic o modele użytkowe i najnowszy Ford Fiesta ECOnetic w wersji dostawczej pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie 2009 roku. Najbardziej oszczędna wersja Forda Fiesta Van przejeżdżając 100 km spala zaledwie 3,7 litra paliwa* (wynik średni mierzony w europejskim tzw. mieszanym cyklu jazdy). Temu imponująco niskiemu zużyciu paliwa towarzyszy należąca do najniższych w tej klasie wartość emisji CO2 wynosząca zaledwie 98 g na każdy przejechany kilometr. Tym samym Ford Fiesta Van ECOnetic emituje najmniej dwutlenku węgla wśród samochodów użytkowych nie tylko w swoim segmencie, ale także w całej europejskiej gamie samochodów Forda.

(c) Ford
więcej: http://media.ford.com/news/zupelnienowy ... stavan.htm

Image

Image

Image

Image

zercustoms, autoevolution

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 08.12.2009, 10:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: 2010 Ford Fiesta Van
Zrobienie VAN'a z tego modelu to jakaĹ› parodia ... po prostu nie przystoi stylistycznie, totalnie nie pasuje ...

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Wto, 08.12.2009, 12:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2010 Ford Fiesta Van
a mnie się właśnie podoba, zwłaszcza w ciemnym kolorze
bardzo nowoczesny wĂłz kurierski 8)

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 08.12.2009, 12:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: 2010 Ford Fiesta Van
PiasQ napisał(a):
Zrobienie VAN'a z tego modelu to jakaĹ› parodia ... po prostu nie przystoi stylistycznie, totalnie nie pasuje ...

Bardzo podobnie myślę - koncepcja ciekawego stylistycznie vana do mnie nie trafia. Ma być buda na kółkach i tyle 8)

_________________
locha lover


Wto, 08.12.2009, 16:02
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: 2010 Ford Fiesta Van
A ja jestem za. W dobie mnóstwa małych, białych i cholernie nudnych wanów będzie coś, co nieco rozświetli nasze szare drogi.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 08.12.2009, 16:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: 2010 Ford Fiesta Van
Ice napisał(a):
A ja jestem za. W dobie mnóstwa małych, białych i cholernie nudnych wanów będzie coś, co nieco rozświetli nasze szare drogi.

Van'y do tej pory były szybsze niż się wydawało ... teraz będą jeszcze szybciej wyglądać :P

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Wto, 08.12.2009, 22:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 988
Post Re: 2010 Ford Fiesta Van
PiasQ napisał(a):
będą jeszcze szybciej wyglądać :P


A może dynamiczniej? Domyślam się, że miał być to żart słowny, ale szanujmy nasz język mimo wszystko :wink:

_________________
0.o


Śro, 09.12.2009, 1:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: 2010 Ford Fiesta Van
Krzychu007 napisał(a):
A może dynamiczniej? Domyślam się, że miał być to żart słowny, ale szanujmy nasz język mimo wszystko :wink:

To się nazywa ironia ;) - i nasz język na to pozwala ... to tak samo jak większość wieśwagenów szybciej buczy niż jedzie :P

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Śro, 09.12.2009, 17:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: 2010 Ford Fiesta Van
a co z transitem connect czy jak mu tam...

swojÄ… drogÄ…
Cytuj:
RODZINA KOMPAKTOWYCH, PRAKTYCZNYCH I OSZCZĘDNYCH SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH Z AKCENTEM SPORTOWYM
:lol:

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Czw, 10.12.2009, 15:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2010 Ford Fiesta Van
BmwM5 napisał(a):
a co z transitem connect
to inna klasa - nieco większy van niż Fiesta

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 10.12.2009, 15:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018