Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Fujian MP-X
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=16660
Strona 1 z 1

Autor:  VW_Marcin [ Śro, 15.11.2006, 18:06 ]
Temat postu:  Fujian MP-X

Image Image
źródło:carfanatic

Autor:  szakal [ Śro, 15.11.2006, 18:16 ]
Temat postu: 

Jeszcze jedno zdjęcie:

Image

(c) carfanatic

Autor:  kenji [ Śro, 15.11.2006, 18:24 ]
Temat postu: 

CzyĹĽby kopia Viano czy samodzielny model? :>

Autor:  VW_Marcin [ Śro, 15.11.2006, 18:42 ]
Temat postu: 

szakal,po co dajesz spyshot jak to jest juĹĽ wersja ostateczna?? :roll:

Autor:  Kobi [ Śro, 15.11.2006, 18:46 ]
Temat postu: 

AleĹĽ to ma rozstaw osi na tym spy shotcie :shock: OgĂłlnie przyjemny mumin :twisted:

Autor:  szakal [ Śro, 15.11.2006, 18:50 ]
Temat postu: 

kociak napisał(a):
szakal,po co dajesz spyshot jak to jest juĹĽ wersja ostateczna?? :roll:


No nie przesadzaj Kociak. Gdzie na forum są jakiekolwiek spyshoty tego auta??? Właśnie nigdzie nie ma. A czasem fajnie jest wiedzieć jak wygląda tylnia cześć auta gdy na oficjalnych fotkach widać tylko przód. :wink:

Autor:  VW_Marcin [ Śro, 15.11.2006, 19:00 ]
Temat postu: 

Szakal,nie chodzi mi o to gdzie na forum są spyshoty auta tylko po co wrzucać spyshoty auta któe miało już oficjlaną prezentację :wink:

Autor:  szakal [ Śro, 15.11.2006, 19:11 ]
Temat postu: 

kociak napisał(a):
Szakal,nie chodzi mi o to gdzie na forum są spyshoty auta tylko po co wrzucać spyshoty auta któe miało już oficjlaną prezentację :wink:


Ale się uczepiłeś tego zdjęcia.............. :roll:

EOT

Autor:  Ice [ Śro, 15.11.2006, 20:15 ]
Temat postu: 

Strasznie długi i wąski. Przypomina nieco zmixowanego Vito i Vaneo.

Autor:  pardon [ Czw, 16.11.2006, 2:17 ]
Temat postu: 

hmm jak na klona wyglÄ…da na dopracowany wizualnie ...

Autor:  stoszek [ Czw, 16.11.2006, 7:05 ]
Temat postu: 

od tyłu przypomina mi tego dostawczego mercedesa, ale nie sprintera tego mniejszego, chyba vario. ale fajny jest. ma ktoś dane techniczne?

Autor:  ixxos [ Czw, 16.11.2006, 7:43 ]
Temat postu: 

całkiem przyjemny - jedynie z przodu bym inaczej go wymodelował :roll:

Widać, że jest duży i pakowny

Autor:  RR ltd Co. [ Czw, 16.11.2006, 15:50 ]
Temat postu: 

A mnie to przypomina Toyote HiAce - czy to nie jakiĹ› jej klon?

Autor:  witek11 [ Sob, 18.11.2006, 11:36 ]
Temat postu: 

jaki ladny dostawczak.. strasznie dlugi.. fajny.. podoba mi sie..

Autor:  Mefisto [ Sob, 18.11.2006, 20:07 ]
Temat postu: 

Azjatycki samochod pokroju tej klasy czyli krotko mowiac kurdupel na dodatek chinski. Moze nie jest kurduplem jesli chodzi o dlugosc ale calosc prezentuje sie mizernie

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/