| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Fujian MP-X https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=16660 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | VW_Marcin [ Śro, 15.11.2006, 18:06 ] |
| Temat postu: | Fujian MP-X |
źródło:carfanatic |
|
| Autor: | szakal [ Śro, 15.11.2006, 18:16 ] |
| Temat postu: | |
Jeszcze jedno zdjęcie:
(c) carfanatic |
|
| Autor: | kenji [ Śro, 15.11.2006, 18:24 ] |
| Temat postu: | |
CzyĹĽby kopia Viano czy samodzielny model? |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Śro, 15.11.2006, 18:42 ] |
| Temat postu: | |
szakal,po co dajesz spyshot jak to jest juĹĽ wersja ostateczna?? |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 15.11.2006, 18:46 ] |
| Temat postu: | |
AleĹĽ to ma rozstaw osi na tym spy shotcie |
|
| Autor: | szakal [ Śro, 15.11.2006, 18:50 ] |
| Temat postu: | |
kociak napisał(a): szakal,po co dajesz spyshot jak to jest juĹĽ wersja ostateczna?? No nie przesadzaj Kociak. Gdzie na forum sÄ… jakiekolwiek spyshoty tego auta??? WĹ‚aĹ›nie nigdzie nie ma. A czasem fajnie jest wiedzieć jak wyglÄ…da tylnia cześć auta gdy na oficjalnych fotkach widać tylko przĂłd. |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Śro, 15.11.2006, 19:00 ] |
| Temat postu: | |
Szakal,nie chodzi mi o to gdzie na forum są spyshoty auta tylko po co wrzucać spyshoty auta któe miało już oficjlaną prezentację |
|
| Autor: | szakal [ Śro, 15.11.2006, 19:11 ] |
| Temat postu: | |
kociak napisał(a): Szakal,nie chodzi mi o to gdzie na forum sÄ… spyshoty auta tylko po co wrzucać spyshoty auta ktĂłe miaĹ‚o juĹĽ oficjlanÄ… prezentacjÄ™ Ale siÄ™ uczepiĹ‚eĹ› tego zdjÄ™cia.............. EOT |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 15.11.2006, 20:15 ] |
| Temat postu: | |
Strasznie długi i wąski. Przypomina nieco zmixowanego Vito i Vaneo. |
|
| Autor: | pardon [ Czw, 16.11.2006, 2:17 ] |
| Temat postu: | |
hmm jak na klona wyglÄ…da na dopracowany wizualnie ... |
|
| Autor: | stoszek [ Czw, 16.11.2006, 7:05 ] |
| Temat postu: | |
od tyłu przypomina mi tego dostawczego mercedesa, ale nie sprintera tego mniejszego, chyba vario. ale fajny jest. ma ktoś dane techniczne? |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 16.11.2006, 7:43 ] |
| Temat postu: | |
całkiem przyjemny - jedynie z przodu bym inaczej go wymodelował Widać, że jest duży i pakowny |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Czw, 16.11.2006, 15:50 ] |
| Temat postu: | |
A mnie to przypomina Toyote HiAce - czy to nie jakiĹ› jej klon? |
|
| Autor: | witek11 [ Sob, 18.11.2006, 11:36 ] |
| Temat postu: | |
jaki ladny dostawczak.. strasznie dlugi.. fajny.. podoba mi sie.. |
|
| Autor: | Mefisto [ Sob, 18.11.2006, 20:07 ] |
| Temat postu: | |
Azjatycki samochod pokroju tej klasy czyli krotko mowiac kurdupel na dodatek chinski. Moze nie jest kurduplem jesli chodzi o dlugosc ale calosc prezentuje sie mizernie |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|