Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 12:16




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Stawka za kilometr dla dostawczaka 
Autor Wiadomość

Postów: 4
Post Stawka za kilometr dla dostawczaka
Witam. Rozglądam się za pracą na samochodzie dostawczym. Jednak pojęcia nie mam jakie aktualnie obowiązują stawki płac za przejechany kilometr (brutto). Jeśli ktoś mi podpowie będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam forumowiczów.


Sob, 18.11.2006, 9:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 306
Miejscowość: Zgierz
Post 
To też zalezy czy bedziesz smigał busikiem czy z kontenerem
stawka za kilomert od ok 80gr do 1,20/1,40 zł + vat

A kierowca 20 - 30 gr o ile dobrze pamiętam

_________________
„M jest najpotężniejszą literą na świecie”


Sob, 18.11.2006, 15:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
luKc!u^ napisał(a):
stawka za kilomert od ok 80gr do 1,20/1,40 zł + vat



eeee? zaleĹĽy gdzie, w Wawie podejrzewam, ĹĽÄ™ mniej jak 1.50 nie biorÄ…

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 18.11.2006, 20:14
Profil

Postów: 4
Post 
luKc!u^ napisał(a):
To też zalezy czy bedziesz smigał busikiem czy z kontenerem
stawka za kilomert od ok 80gr do 1,20/1,40 zł + vat

A kierowca 20 - 30 gr o ile dobrze pamiętam


Z tego co się dowiedziałem to od 20 groszy za 1 km.startują TIRY. Niemożliwe żeby dostawczak kasował taką samą stawkę :shock:


Sob, 18.11.2006, 20:25
Profil

Postów: 4
Post 
A śmigać będę kontenerkiem


Sob, 18.11.2006, 20:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 306
Miejscowość: Zgierz
Post 
Renegat napisał(a):
Z tego co się dowiedziałem to od 20 groszy za 1 km.startują TIRY. Niemożliwe żeby dostawczak kasował taką samą stawkę


Ponizej 20gr napewno nie zarabiajÄ… (chyba ze jezdzÄ… tylko na chleb ;/)

a nawet jezeli jest taka sama to na tirach zarobisz wiecej bo dostawczakiem nie naklepiesz tylke km co tirem

_________________
„M jest najpotężniejszą literą na świecie”


Sob, 18.11.2006, 21:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 306
Miejscowość: Zgierz
Post 
Cytuj:
A śmigać będę kontenerkiem


A jakie auto bierzesz pod zabudowe?. Jezeli mozna spytać

_________________
„M jest najpotężniejszą literą na świecie”


Sob, 18.11.2006, 22:06
Profil

Postów: 4
Post 
Nie wiem co o tym myśleć : gościu proponuje mi robotę - jazdę dostawczakiem + fizykoterapię przy załadunku i rozładunku " na czarno" za 13 groszy od kilometra :shock: :shock: :shock:
Co o tym myślicie, jakiej stawki żądać?


Nie, 19.11.2006, 11:24
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Renegat napisał(a):
Co o tym myślicie, jakiej stawki żądać?

przy umowie podana stawka x2, a jeśli na czarno, stawka x3. Inaczej powiedz mu żeby sobie szukał innego frajera ;)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Nie, 19.11.2006, 13:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018