 |
 |
 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 12:16
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 9 posty(ów) ] |
|
Stawka za kilometr dla dostawczaka
| Autor |
Wiadomość |
|
Renegat
Postów: 4
|
 Stawka za kilometr dla dostawczaka
Witam. Rozglądam się za pracą na samochodzie dostawczym. Jednak pojęcia nie mam jakie aktualnie obowiązują stawki płac za przejechany kilometr (brutto). Jeśli ktoś mi podpowie będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam forumowiczów.
|
| Sob, 18.11.2006, 9:33 |
|
 |
|
luKc!u^
Postów: 306 Miejscowość: Zgierz
|
To też zalezy czy bedziesz smigał busikiem czy z kontenerem
stawka za kilomert od ok 80gr do 1,20/1,40 zł + vat
A kierowca 20 - 30 gr o ile dobrze pamiętam
_________________ „M jest najpotężniejszą literą na świecie”
|
| Sob, 18.11.2006, 15:43 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
luKc!u^ napisał(a): stawka za kilomert od ok 80gr do 1,20/1,40 zĹ‚ + vat
eeee? zaleĹĽy gdzie, w Wawie podejrzewam, ĹĽÄ™ mniej jak 1.50 nie biorÄ…
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Sob, 18.11.2006, 20:14 |
|
 |
|
Renegat
Postów: 4
|
luKc!u^ napisał(a): To teĹĽ zalezy czy bedziesz smigaĹ‚ busikiem czy z kontenerem stawka za kilomert od ok 80gr do 1,20/1,40 zĹ‚ + vat
A kierowca 20 - 30 gr o ile dobrze pamiętam
Z tego co się dowiedziałem to od 20 groszy za 1 km.startują TIRY. Niemożliwe żeby dostawczak kasował taką samą stawkę 
|
| Sob, 18.11.2006, 20:25 |
|
 |
|
Renegat
Postów: 4
|
A śmigać będę kontenerkiem
|
| Sob, 18.11.2006, 20:25 |
|
 |
|
luKc!u^
Postów: 306 Miejscowość: Zgierz
|
Renegat napisał(a): Z tego co siÄ™ dowiedziaĹ‚em to od 20 groszy za 1 km.startujÄ… TIRY. NiemoĹĽliwe ĹĽeby dostawczak kasowaĹ‚ takÄ… samÄ… stawkÄ™
Ponizej 20gr napewno nie zarabiajÄ… (chyba ze jezdzÄ… tylko na chleb ;/)
a nawet jezeli jest taka sama to na tirach zarobisz wiecej bo dostawczakiem nie naklepiesz tylke km co tirem
_________________ „M jest najpotężniejszą literą na świecie”
|
| Sob, 18.11.2006, 21:59 |
|
 |
|
luKc!u^
Postów: 306 Miejscowość: Zgierz
|
Cytuj: A śmigać będę kontenerkiem
A jakie auto bierzesz pod zabudowe?. Jezeli mozna spytać
_________________ „M jest najpotężniejszą literą na świecie”
|
| Sob, 18.11.2006, 22:06 |
|
 |
|
Renegat
Postów: 4
|
Nie wiem co o tym myśleć : gościu proponuje mi robotę - jazdę dostawczakiem + fizykoterapię przy załadunku i rozładunku " na czarno" za 13 groszy od kilometra
Co o tym myślicie, jakiej stawki żądać?
|
| Nie, 19.11.2006, 11:24 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
Renegat napisał(a): Co o tym myĹ›licie, jakiej stawki ĹĽÄ…dać?
przy umowie podana stawka x2, a jeśli na czarno, stawka x3. Inaczej powiedz mu żeby sobie szukał innego frajera 
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Nie, 19.11.2006, 13:43 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 9 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|