Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

1955-1964 Goggomobil Transporter
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=16582
Strona 1 z 1

Autor:  szakal [ Nie, 12.11.2006, 23:49 ]
Temat postu: 

Masz racje, można szczególnie na pierwszym zdjęciu mieć wrażenie, że to są zabawki. Ale dobrze, że już dzisiaj takich nie robią. Dzisiaj dostawczaki są coraz ładniejsze. :wink:

Autor:  stoszek [ Pon, 13.11.2006, 6:52 ]
Temat postu: 

ale fotki mi nie działają

Autor:  Grzyws [ Pon, 13.11.2006, 6:59 ]
Temat postu: 

Sympatyczne auteczko. Prędkość maksymalna jak na niego i na jego moc jest naprawde imponujaca.

Autor:  ixxos [ Pon, 13.11.2006, 8:39 ]
Temat postu: 

stoszek napisał(a):
ale fotki mi nie działają


mi teĹĽ nie, prosze o naprawe
8)

Autor:  pardon [ Pon, 13.11.2006, 13:09 ]
Temat postu: 

swietne mikro-wozidełko dostawcze 8) 20 koni z 0.3L pojemnosci w tamtych czasach to nieźle :shock: może jakiś dwusuw ? :shock: ... ale ktoś miał fajną robotę tocząc sie takim piździkiem z coca-colą 8)

Autor:  kenji [ Pon, 13.11.2006, 15:56 ]
Temat postu: 

w sam raz dla calineczki :wink: strasznie to to małe, ni w kij, ni w oko :P

Autor:  Martin [ Pon, 13.11.2006, 16:16 ]
Temat postu: 

Tak to był na pewno dwusuw. Chyba taki sam silnik jak w Goggomobilu seryjnym i Mikrusie.

Autko mi siÄ™ naprawdÄ™ podoba, kojarzy mi siÄ™ z dawnymi wieczorynkami, kreskĂłwkami :lol:

Autor:  ixxos [ Pon, 13.11.2006, 17:00 ]
Temat postu: 

już działają - ajajajajaj :roll: :mryellow: szok

Autor:  RR ltd Co. [ Pon, 13.11.2006, 17:00 ]
Temat postu: 

Martin napisał(a):
kojarzy mi siÄ™ z dawnymi wieczorynkami, kreskĂłwkami


Z listonoszem Patem :lol:
Image

Autor:  KHOT [ Pon, 13.11.2006, 17:26 ]
Temat postu: 

...fajne, mikro-dostawczaki, najlepsze jest mocowanie koła zapasowego... :shock:

Autor:  witek11 [ Pon, 13.11.2006, 18:01 ]
Temat postu: 

qrcze... wygladaja jak samochodzik z bajki "pat i kot".pod ta drewniana podloga jest ziemia??? hehehe tak wyglada

Autor:  Ice [ Pon, 13.11.2006, 18:25 ]
Temat postu: 

W saam raz dla wielkiego nigga rozwoĹĽÄ…cego weed po dzielnicy :lol:

Autor:  Mefisto [ Pon, 13.11.2006, 20:43 ]
Temat postu: 

Malutkie ale fajne chcialbym cos takiego i to bardzo...Przestrzen ładunkowa jest bardzo bardzo imponujaca :P

Autor:  RR ltd Co. [ Pon, 13.11.2006, 21:08 ]
Temat postu: 

Ice napisał(a):
W saam raz dla wielkiego nigga rozwoĹĽÄ…cego weed po dzielnicy

Napisałeś jakbyś był sam po weed :lol:

witek11 napisał(a):
wygladaja jak samochodzik z bajki "pat i kot"

Patrz dwa posty wyĹĽej

Autor:  Erqu_Tycon [ Pią, 15.12.2006, 8:54 ]
Temat postu: 

8) Jest najcichsze auto na świecie... kolanami uszy się zatyka :lol:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/