| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 1955-1964 Goggomobil Transporter https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=16582 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | szakal [ Nie, 12.11.2006, 23:49 ] |
| Temat postu: | |
Masz racje, można szczególnie na pierwszym zdjęciu mieć wrażenie, że to są zabawki. Ale dobrze, że już dzisiaj takich nie robią. Dzisiaj dostawczaki są coraz ładniejsze. |
|
| Autor: | stoszek [ Pon, 13.11.2006, 6:52 ] |
| Temat postu: | |
ale fotki mi nie działają |
|
| Autor: | Grzyws [ Pon, 13.11.2006, 6:59 ] |
| Temat postu: | |
Sympatyczne auteczko. Prędkość maksymalna jak na niego i na jego moc jest naprawde imponujaca. |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 13.11.2006, 8:39 ] |
| Temat postu: | |
stoszek napisał(a): ale fotki mi nie dziaĹ‚ajÄ… mi teĹĽ nie, prosze o naprawe |
|
| Autor: | pardon [ Pon, 13.11.2006, 13:09 ] |
| Temat postu: | |
swietne mikro-wozidełko dostawcze |
|
| Autor: | kenji [ Pon, 13.11.2006, 15:56 ] |
| Temat postu: | |
w sam raz dla calineczki |
|
| Autor: | Martin [ Pon, 13.11.2006, 16:16 ] |
| Temat postu: | |
Tak to był na pewno dwusuw. Chyba taki sam silnik jak w Goggomobilu seryjnym i Mikrusie. Autko mi się naprawdę podoba, kojarzy mi się z dawnymi wieczorynkami, kreskówkami |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 13.11.2006, 17:00 ] |
| Temat postu: | |
już działają - ajajajajaj |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 13.11.2006, 17:00 ] |
| Temat postu: | |
Martin napisał(a): kojarzy mi siÄ™ z dawnymi wieczorynkami, kreskĂłwkami Z listonoszem Patem
|
|
| Autor: | KHOT [ Pon, 13.11.2006, 17:26 ] |
| Temat postu: | |
...fajne, mikro-dostawczaki, najlepsze jest mocowanie koła zapasowego... |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 13.11.2006, 18:01 ] |
| Temat postu: | |
qrcze... wygladaja jak samochodzik z bajki "pat i kot".pod ta drewniana podloga jest ziemia??? hehehe tak wyglada |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 13.11.2006, 18:25 ] |
| Temat postu: | |
W saam raz dla wielkiego nigga rozwoĹĽÄ…cego weed po dzielnicy |
|
| Autor: | Mefisto [ Pon, 13.11.2006, 20:43 ] |
| Temat postu: | |
Malutkie ale fajne chcialbym cos takiego i to bardzo...Przestrzen ładunkowa jest bardzo bardzo imponujaca |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 13.11.2006, 21:08 ] |
| Temat postu: | |
Ice napisał(a): W saam raz dla wielkiego nigga rozwoĹĽÄ…cego weed po dzielnicy NapisaĹ‚eĹ› jakbyĹ› byĹ‚ sam po weed witek11 napisał(a): wygladaja jak samochodzik z bajki "pat i kot" Patrz dwa posty wyĹĽej |
|
| Autor: | Erqu_Tycon [ Pią, 15.12.2006, 8:54 ] |
| Temat postu: | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|