Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Volkswagen Transporter/Caravelle/Multivan T3
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=14642
Strona 1 z 1

Autor:  kenji [ Śro, 30.08.2006, 12:38 ]
Temat postu:  Volkswagen Transporter/Caravelle/Multivan T3

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


lkw-infos.net

Autor:  gumi2 [ Czw, 30.11.2006, 19:58 ]
Temat postu: 

jeszcze troche ten na pierwszym zdjeciu to zabytek bedzie :twisted: ale jak by nie patrzec dobre samochody były :lol:

Autor:  Osiek [ Czw, 30.11.2006, 23:27 ]
Temat postu: 

i tak the best był T1 8) im transportery nowsze tym gorsze, IMO

Autor:  bobaz2 [ Czw, 30.11.2006, 23:33 ]
Temat postu: 

to sÄ… trochÄ™ stare samochody ale tez dobre.

Autor:  ixxos [ Pią, 01.12.2006, 9:03 ]
Temat postu: 

całkiem nie mało przyjechało też ich w latach 90 do Polski
-największy błąd konstrukcyjny w nim to silnik z tyłu, przez to w wersjach skrzyniowych podłoga jest strasznie wysoko :roll: :> ale inaczej się nie dało

Autor:  pardon [ Pią, 01.12.2006, 10:03 ]
Temat postu: 

zawsze najbardziej bawiła mnie wersja dubelkabinowa ... mam w domu stary prospekt - jest fota z upakowaną 10 osobową ekipą robotników :lol:

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 01.12.2006, 10:52 ]
Temat postu: 

Ja wolÄ™ te jeszcze starsze wersje ("ogĂłrki"). :D 8)

Autor:  Mefisto [ Pią, 01.12.2006, 18:44 ]
Temat postu: 

Jeszcze jakies pare lat temu wstecz podobal mi sie ten model...A teraz to mi sie podoba jako zabytek. Naprawde wczesniejsze Transportery to byly maszyny

Autor:  witek11 [ Pią, 01.12.2006, 20:08 ]
Temat postu: 

w sasiedniej wiosce jest taki model..ale calkowity blaszak... przyznam ze kopci niemozliwie... ale jest nie do zajechania..moze juz zajechany..nie wiem.. ale jezdzi jeszcze :twisted:

Autor:  Ice [ Pią, 01.12.2006, 20:23 ]
Temat postu: 

Zwykle kojarzy mi się ze rdzewiejącym złomem, ale ten:
Image

Może sę podobać :mryellow:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/