| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Volkswagen Transporter/Caravelle/Multivan T3 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=21&t=14642 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kenji [ Śro, 30.08.2006, 12:38 ] |
| Temat postu: | Volkswagen Transporter/Caravelle/Multivan T3 |
lkw-infos.net |
|
| Autor: | gumi2 [ Czw, 30.11.2006, 19:58 ] |
| Temat postu: | |
jeszcze troche ten na pierwszym zdjeciu to zabytek bedzie |
|
| Autor: | Osiek [ Czw, 30.11.2006, 23:27 ] |
| Temat postu: | |
i tak the best był T1 |
|
| Autor: | bobaz2 [ Czw, 30.11.2006, 23:33 ] |
| Temat postu: | |
to sÄ… trochÄ™ stare samochody ale tez dobre. |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 01.12.2006, 9:03 ] |
| Temat postu: | |
całkiem nie mało przyjechało też ich w latach 90 do Polski -największy błąd konstrukcyjny w nim to silnik z tyłu, przez to w wersjach skrzyniowych podłoga jest strasznie wysoko |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 01.12.2006, 10:03 ] |
| Temat postu: | |
zawsze najbardziej bawiła mnie wersja dubelkabinowa ... mam w domu stary prospekt - jest fota z upakowaną 10 osobową ekipą robotników |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 01.12.2006, 10:52 ] |
| Temat postu: | |
Ja wolÄ™ te jeszcze starsze wersje ("ogĂłrki"). |
|
| Autor: | Mefisto [ Pią, 01.12.2006, 18:44 ] |
| Temat postu: | |
Jeszcze jakies pare lat temu wstecz podobal mi sie ten model...A teraz to mi sie podoba jako zabytek. Naprawde wczesniejsze Transportery to byly maszyny |
|
| Autor: | witek11 [ Pią, 01.12.2006, 20:08 ] |
| Temat postu: | |
w sasiedniej wiosce jest taki model..ale calkowity blaszak... przyznam ze kopci niemozliwie... ale jest nie do zajechania..moze juz zajechany..nie wiem.. ale jezdzi jeszcze |
|
| Autor: | Ice [ Pią, 01.12.2006, 20:23 ] |
| Temat postu: | |
Zwykle kojarzy mi się ze rdzewiejącym złomem, ale ten:
Może sę podobać |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|