Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

Sprinter Naczepowiec od Nike

Pon, 21.11.2005, 19:41

Image
Image
Image

mi bardzo siÄ™ podobajÄ… takie "micro tiry"

:wink:
(C)lkw-infos.net

Pon, 21.11.2005, 19:57

ixxos napisał(a):mi bardzo siÄ™ podobajÄ… takie "micro tiry"

Też lubię na coś takiego popatrzeć, ale szkoda, że ich tak mało na drogach widać...

Pon, 21.11.2005, 20:40

hehe amerykańskie lepiej wyglądają :mryellow:

Wto, 29.11.2005, 11:41

-=Sadek=- napisał(a):hehe amerykaĹ„skie lepiej wyglÄ…dajÄ…

zdecydowanie ale ten też jest nie zły
mam tylko pytanie - czy to seryjny silnik od "normalnej" wersji :? :?

Wto, 29.11.2005, 12:57

raczej tak, nie powinno być problemów w końcu taki zestawik nie waży 40 ton , tylko kilka :wink:

Śro, 30.11.2005, 11:00

no tak - super lekki butki :mryellow: :mryellow: dzięki za info :wink:

Pią, 09.12.2005, 18:54

zajefajny "TIR"

Czw, 16.03.2006, 20:48

Jakość wykonania godna mercedesa a orginalność godna nike :D :lol:

Czw, 16.03.2006, 21:33

Mason napisał(a):Jakość wykonania godna mercedesa a orginalność godna nike

a treść tego postu godna Ciebie

Czw, 16.03.2006, 22:48

dobry sprzęt , tylko wielką hańbą dla niego są te paskudne loga najka....
nike łamie notorycznie prawa pracowników w swoich fabrykach (nawet nie swoich tylko podwykonawców w krajach trzeciego świata, sam nike nie posiada własnych fabryk żeby uniknąć kłopotu odpowiedzialności)....

... a rozwiÄ…zanie techniczne w tym pojeĹşdzie godne zainteresowania ...

Pią, 17.03.2006, 11:58

Jakie to pudło wielkie :shock: Jestem ciekaw jak to wygląda w środku :mryellow:

Pią, 17.03.2006, 12:01

Tyomaj napisał(a):Jestem ciekaw jak to wyglÄ…da w Ĺ›rodku


zapewne są tam tony śmierdzących butów albo trenujący atleci z afryki

Pią, 17.03.2006, 17:00

Tyomaj napisał(a): Jestem ciekaw jak to wyglÄ…da w Ĺ›rodku

W środku pewnie pełno wyrobów nike, albo wożą kapustę na chandel :lol:

Pon, 17.07.2006, 12:01

Sorki, że odkopuje temat. Mam jednak pytanie. Wie ktoś jak w tym Mercu rozwiązano montaż siodła??? Ma jakoś zmodyfikowane zawieszenie może??

Pon, 17.07.2006, 13:50

ma takie małe siodełko :wink: - wiele firm przerabiających dostawczaki, zajmuje się takimi konwersjami na ciągniczki siodłowe

- kilka razy już takie prezentowałem

Pon, 17.07.2006, 19:36

Ĺšmieszny ;) ale ciekawe ile poleci z takÄ… naczepÄ… :P

Pon, 17.07.2006, 21:00

blondyn napisał(a):zajefajny "TIR"

:D

Wto, 18.07.2006, 21:53

fajny patent byłby z tego duuuuuuuuuuuuuży kamping

Sob, 25.11.2006, 17:46

bardzo fajny merc, mini "tir" chetnie bym takim pojezdzil :twisted:

Sob, 25.11.2006, 19:46

Bardzo ciekawe, pojeździł by takim, ale też niewidać takich na drogach.
Wyślij odpowiedź