Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

ZAZ Lanos Van

Sob, 19.11.2005, 16:51

Jako ciekawostka co mozna zrobic z Lanosa. Auto to bedzie produkowane w zakladach ZAZ ktory produkuje Lanosa normalnego. Na tamtejszym rynku napewno sie sprzeda. U nas moglby zastapic poloneza trucka.

Zdjecia w linku ponizej:
http://www.lanos.com.ua/gallery/2358.htm
Ostatnio edytowany przez kuules Sob, 19.11.2005, 17:17, edytowano w sumie 2 razy

Sob, 19.11.2005, 16:52

cos mi sie nie wyświetla

Sob, 19.11.2005, 17:05

Opływowa buda... Już mi wizje z Loganem bardziej się podobaja :roll:

Sob, 19.11.2005, 17:24

:mryellow:
pierwsze skoajrzenie

Syrena Bosto
:D:D:D
juz wole naszego Poloneza.......:>

Sob, 19.11.2005, 17:26

wygląda całkiem dobrze i pojemnie.
Może teraz inaczej projektują dostawczaki (jako jedną bryłe) ale ten też jest ok
Moze zrobiÄ… jeszcze wersje pick-up :wink:

ps. zdjęcia działają trzeba wejść na witryne

Sob, 19.11.2005, 23:23

Ale jakby nie patrzec to wpadli na pomysl i jak bedzie w cenie poloneza, a pewnie bedzie tansze od trucka to i tak wyjda na swoje.

Nie, 20.11.2005, 1:12

No musze przyznać, że całkiem nieźle im ten Lanos wyszedł
ixxos napisał(a):Moze zrobiÄ… jeszcze wersje pick-up

a wiesz, że to nie byłby głupi pomysł :wink:

Pon, 21.11.2005, 11:33

kenji napisał(a):juz wole naszego Poloneza.......

ja tez - przynajmniej nie był kombinowany tylko pierwsza "wizja" była najlepsza 8)

Pon, 21.11.2005, 12:34

Troche wysoką ma bude , ale to w przypadku przewożenia towarów raczej dobrze . Mi osobiście podoba się ten pomysł i nie powiem ciekawie było by zobaczyć także pick-upa ;)

Pon, 21.11.2005, 13:36

Identyczny jak Seat Inca :mryellow:

Pon, 21.11.2005, 13:50

tak ogolnie to zeby cos zwojowac na zachodzie to raczej doklejenie plastykowej budy nie pomoze...albo chociaz:P :?

u nas i dalej na schod pewnie [bedzie??] by sie sprzedalo...

ale to auto mi sie nie podoba :/
Wyślij odpowiedź