Wto, 15.11.2005, 20:49
Buahahahahhahahaa ahahhahahahahahaa
Sorry
Wto, 15.11.2005, 21:16
Mysle ze stylistycznie auto bedzie nawiazywac do Fiata Sedici, mysle glownei i lampach i atrapie chlodnicy. Podobne tez bedzie napewno do nowego Ducato. Za wczesnie jednak zeby mowic o konkretach. Temat wsumie sluyzy tylko informacji ze sa juz testowane nastepcy obecnych modeli.
Śro, 16.11.2005, 16:42
ixxos napisał(a):przenosze na dostawczaki - czy ktoĹ› jest przeciw

Nie wiem po co. Jestem przeciwny robieniu burdelu na forum. Jest jeden dzial o prototyupach i to wystarczy. Tam powinny byc umieszczane tego typu tematy. Bo tu maqsz dzial o dostyawzcych autach a nie prototypach.
Śro, 16.11.2005, 17:58
ale sam tutaj dodawałeś fotki prototypów dostawczych
zaraz sprawe rozwiÄ…ĹĽemy - ja siÄ™ dostosuje