Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

2007 Citroën Jumpy, Peugeot Expert, Fiat Scudo

Wto, 15.11.2005, 20:22

Image
(C)autoscoops

Wto, 15.11.2005, 20:49

Buahahahahhahahaa ahahhahahahahahaa :lol:

Sorry :oops:

Wto, 15.11.2005, 21:16

Mysle ze stylistycznie auto bedzie nawiazywac do Fiata Sedici, mysle glownei i lampach i atrapie chlodnicy. Podobne tez bedzie napewno do nowego Ducato. Za wczesnie jednak zeby mowic o konkretach. Temat wsumie sluyzy tylko informacji ze sa juz testowane nastepcy obecnych modeli.

Śro, 16.11.2005, 8:38

i dobrze że w końcu coś się szykuje - poprzednik już jest strasznie stary i brzydki :? :x


przenosze na dostawczaki - czy ktoĹ› jest przeciw :roll: :lol:

Śro, 16.11.2005, 16:42

ixxos napisał(a):przenosze na dostawczaki - czy ktoĹ› jest przeciw :roll: :lol:


Nie wiem po co. Jestem przeciwny robieniu burdelu na forum. Jest jeden dzial o prototyupach i to wystarczy. Tam powinny byc umieszczane tego typu tematy. Bo tu maqsz dzial o dostyawzcych autach a nie prototypach.

Śro, 16.11.2005, 17:58

ale sam tutaj dodawałeś fotki prototypów dostawczych :mryellow:

zaraz sprawe rozwiÄ…ĹĽemy - ja siÄ™ dostosuje :lol:
Wyślij odpowiedź