Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

Toyota Townace/Liteace

Czw, 21.04.2005, 20:00

Niewielki dostawczak, mniejszy braciszek Hiace, sprzedawany wyłącznie na rynkach japońskim i innych dalekowschodnich.
Na zdjęciach model który został zaprezentowany 1996r jest to już wersja tzw z silnikiem przed kabiną -napęd 4x2/4x4 GW1,2-1,8
ładowność 0,5-1t, silniki od 1,5 do2,2l
produkowany w wersjach jako furgony dostawcze, 5 osobowe kombi, 8 osobowe microbusy(dane tech na podst katalogu Ciężarówki Świata ;)


Image
Image
Image
Image
Image

Tutaj najświeższe zdjęcia przeliftingowanej odnowionej
Image
Image
Image
Image
[/img]

Czw, 21.04.2005, 20:21

Jakbym powiedział, że jest zły to bym zgrzeszył ...



Starszny grzesznik ze mnie :P :mrgreen:

Czw, 21.04.2005, 20:23

Dostawczak jakich wiele - nie ma być piękny, tylko zarabiać na siebie i nie tylko ;)

Czw, 21.04.2005, 20:25

pierwsze co widze ten wynalazek i powiem że bardzo miło mnie zaskoczył jest ok :wink:

Czw, 21.04.2005, 21:08

el_payaco napisał(a):Dostawczak jakich wiele - nie ma być piÄ™kny, tylko zarabiać na siebie i nie tylko


That's all folks ;)

Czw, 21.04.2005, 22:07

Ice napisał(a):That's all folks

Exactly. Nic innego mądrego już nikt nie myśli.

Pią, 25.11.2005, 16:49

:D posiadam Lite Ace z 91, caly oszklony, 8 osobowy, ĹĽona dziecko i pies wchodzi , wiec w sam raz he, silnik 1,5 troche cienki + lpg, podstawowy mankament to cienkie blachy, poza tym ok.
Wyślij odpowiedź