Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

Najbrzydsza ciężarówka świata

Nie, 20.03.2005, 19:04

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(c) citroenklub.hr
(c) citroen.prv.pl

Nie, 20.03.2005, 19:19

Jak w temacie. Nic dodać nic ująć.

Nie, 20.03.2005, 19:21

sÄ… brzydsze

Nie, 20.03.2005, 19:29

Reanimator napisał(a):sÄ… brzydsze


Zgadzam się ;) a to jest klasyk pełną gębą ;) nie ważne jak wygląda :P

Nie, 20.03.2005, 19:55

Zgadzam się z przedmówcami, a za swoich czasów to była na pewno świetna maszynka :D

mi tam nawet siÄ™ podoba

Nie, 20.03.2005, 20:00

WyglÄ…da jak wkur***y buldog. Ale nie jest najgorsza :wink:

Nie, 20.03.2005, 21:45

zawsze wiedziałem, że francuzi robili dziwne auta :roll: :wink:
a to niejest w cale takie tragiczne :P

Nie, 20.03.2005, 21:54

O matko jaki muflon :shock:

Nie, 20.03.2005, 22:17

Ale bym sobie pojezdził takim CZYMS po moim miescie :lol: szybke by sie odsuneło"zimny łokiec" 8) Ludzie szpan jak nic :lol:
A tak na serio to całkim ciekawy pojad,ma w sobie cos nietypowego!!!

Nie, 20.03.2005, 22:30

Junior napisał(a):Ale bym sobie pojezdziĹ‚ takim CZYMS po moim miescie


no napewno byś sie wyróżniał z tłumu :wink:

Nie, 20.03.2005, 22:30

Wygląda jak by był zrobiony z dachówki :lol: ;) tzn. z blachy dachowej ;)
Ale fakt - sÄ… brzydsze...

Nie, 20.03.2005, 23:16

Nie jest zły, blacha falista rulez!!! Do kompletu jeszcze Junkers Ju 52M3 i git... 8)

Pon, 21.03.2005, 22:24

On nie jest brzydki... on ma swĂłj styl :D... zresztÄ… jak kaĹĽda Cytrynka :D

Nie, 27.03.2005, 20:17

a mnie się podoba nawet, trochę zmiań stylistycznych i teraz też mógłby jeżdzić :D

Nie, 27.03.2005, 23:38

tym szarym to ja bym mugl sobie pojezdzic, niezly jest :) zabytek. ale nie zmienia to faktu, ze mozna nim straszyc dzieci :twisted:

tak na czarno go pomalowac z czaszka z przodu i zebami... hehehe groza! ;p

Pon, 28.03.2005, 20:36

Ten czerwony jest ładny...
poprostu Citroen...polubisz kaĹĽdÄ… rogÄ™ :lol:

Wto, 29.03.2005, 7:58

Image

Widzicie to to chyba obsługiwało MonteCarlo czy jakiś inny rajd, więc chyba nie było takie złe :D

Czw, 07.04.2005, 21:14

ojjj długo by wymieniać chyba wszystkie chińskie i większośc rosyjskich

Czw, 07.04.2005, 21:38

ooo zgadzam się, nawet te obecne japońskie...takie jakieś pokraczne wyglądaj jak pudełka na kołach

Nie, 17.04.2005, 15:04

Hehehehe, ależ to jest szpetne - wygląda faktycznie jak buldog ale po czołowym z Kamazem :twisted: :twisted: :twisted:
Wyślij odpowiedź