Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

Renault B70-3,5D

Czw, 13.09.2012, 0:16

Image
Image
Image
Image

poprzednik Messengera.


(C) Forum.321auto.com
Rouge65112.skyrock.com
Forum-auto.com
Flickr.com
Ostatnio edytowany przez kulikowski, Pią, 14.09.2012, 0:06, edytowano w sumie 1 raz

Re: Renault B70-3,5D

Czw, 13.09.2012, 8:32

A te renówki nie występowały też pod nazwą Master?

Re: Renault B70-3,5D

Czw, 13.09.2012, 11:03

pewnie kombinowali, inna wersja to inna nazwa, tak jak to było niedawno z mascottem
Wyślij odpowiedź