Forum o "dostawczakach"
Wto, 04.09.2012, 11:27


prototyp samochodu dostawczego z napędem na 4 koła (na dolnym zdjęciu z lewej).
(C) Flickr.com
Wto, 04.09.2012, 11:48
A tego zielonego po prawej już wrzucałeś? - ten mnie intryguje
Wto, 04.09.2012, 12:01
DAF 441 Kalmar, dawałem już
Wto, 04.09.2012, 13:18
Ten środkowy, niebieski też ciekawie wygląda
Wto, 04.09.2012, 14:23
Jak moto dorożka
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.