Forum o "dostawczakach"
Sob, 12.01.2008, 14:59
TeĹĽ na polski rynek??
Sob, 12.01.2008, 23:00
eco1991 napisał(a):TeĹĽ na polski rynek??
pewnie nie ale jak na dostawczaka to nawet nieĹşle
Sob, 12.01.2008, 23:11
Całkiem przyjemny dostawczak, nieco na koreańską modłę...
Nie, 13.01.2008, 10:07
ale mikrusik

ale na takie dostawczaczki na pewno popyt jest
Pon, 14.01.2008, 1:07
Jest przeobrzydliwy! Ale wnętrze wygląda na najtanszy, najbardziej chiński i najmocniej wywołujący wymioty plastik jaki widziałem. Patrząc na wnętrze niemal "CZUJE" własnym nosem zapach tego "tworzywa" i zbiera mi się na wymioty!
Pon, 14.01.2008, 11:41
No bez przesady, jak na auto o takim przeznaczeniu wykonanie jest całkiem w miarę, a poza tym auto jest indyjskie, więc chyba i plastiki są z tego kraju
Pon, 14.01.2008, 15:51
Bardzo ładny dostawczak. Ma taki sympatyczny wygląd, wolałbym to niż Lubo czy Lublina. Wnętrze jest surowe ale w autach tej klasy nie oto chodzi.
Pon, 14.01.2008, 16:37
Na Lubo i Lublina chyba juz nie mamy szansy...
Pon, 14.01.2008, 21:13
A właśnie, sorry za off top ale co z Lubo? Będzie czy nie??
Pon, 14.01.2008, 21:40
VVitek napisał(a):A wĹ‚aĹ›nie, sorry za off top ale co z Lubo? BÄ™dzie czy nie??
Skoro Intralla nie będzie to Lubo raczej też nie
Pon, 14.01.2008, 21:58
Auta dostawcze ich produkcji jakos wygladaja, w przeciwienstwie do niektorych aut osobowych

TATA Nano
Sob, 10.11.2012, 18:17
Zdjęcia tegorocznego FL Ace'a



indianautosblog
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.