Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

2008 Tata Ace 1T

Sob, 12.01.2008, 11:52

Image Image Image

Re: 2008 Tata Ace 1T

Sob, 12.01.2008, 14:59

TeĹĽ na polski rynek??

Re: 2008 Tata Ace 1T

Sob, 12.01.2008, 23:00

eco1991 napisał(a):TeĹĽ na polski rynek??



pewnie nie ale jak na dostawczaka to nawet nieĹşle :>

Re: 2008 Tata Ace 1T

Sob, 12.01.2008, 23:11

Całkiem przyjemny dostawczak, nieco na koreańską modłę...

Re: 2008 Tata Ace 1T

Nie, 13.01.2008, 10:07

ale mikrusik :P ale na takie dostawczaczki na pewno popyt jest

Re: 2008 Tata Ace 1T

Pon, 14.01.2008, 1:07

Jest przeobrzydliwy! Ale wnętrze wygląda na najtanszy, najbardziej chiński i najmocniej wywołujący wymioty plastik jaki widziałem. Patrząc na wnętrze niemal "CZUJE" własnym nosem zapach tego "tworzywa" i zbiera mi się na wymioty!

Re: 2008 Tata Ace 1T

Pon, 14.01.2008, 11:41

No bez przesady, jak na auto o takim przeznaczeniu wykonanie jest całkiem w miarę, a poza tym auto jest indyjskie, więc chyba i plastiki są z tego kraju :P :?:

Re: 2008 Tata Ace 1T

Pon, 14.01.2008, 15:51

Bardzo ładny dostawczak. Ma taki sympatyczny wygląd, wolałbym to niż Lubo czy Lublina. Wnętrze jest surowe ale w autach tej klasy nie oto chodzi.

Re: 2008 Tata Ace 1T

Pon, 14.01.2008, 16:37

Na Lubo i Lublina chyba juz nie mamy szansy... :cry:

Re: 2008 Tata Ace 1T

Pon, 14.01.2008, 21:13

A właśnie, sorry za off top ale co z Lubo? Będzie czy nie??

Re: 2008 Tata Ace 1T

Pon, 14.01.2008, 21:40

VVitek napisał(a):A wĹ‚aĹ›nie, sorry za off top ale co z Lubo? BÄ™dzie czy nie??



Skoro Intralla nie będzie to Lubo raczej też nie :/

Re: 2008 Tata Ace 1T

Pon, 14.01.2008, 21:58

Auta dostawcze ich produkcji jakos wygladaja, w przeciwienstwie do niektorych aut osobowych :arrow: TATA Nano :roll: :/

Re: 2008 Tata Ace 1T

Sob, 10.11.2012, 18:17

Zdjęcia tegorocznego FL Ace'a

Image
Image
Image

indianautosblog
Wyślij odpowiedź