Forum o "dostawczakach"
Pią, 29.12.2006, 17:33
drugie od dołu zdjęcie przedstawia w pełni jego możliwości transportowe.
z całym szacunkiem ale to nie jest dostawczak (:lol:)
Pią, 29.12.2006, 18:20
To auto nie nadaje sie na dostawczaka. Rownie dobrze moglbym sobie wywalic tylna kanape
Pią, 29.12.2006, 18:32
no tak - samochodzik dla pocztowcĂłw expresowcĂłw
Pią, 29.12.2006, 18:52
Zwykły samochód dla listonosza
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.