Nie, 26.11.2006, 18:14
Nie, 26.11.2006, 18:45
Nie, 26.11.2006, 18:49
Nie, 26.11.2006, 19:28
Nie, 26.11.2006, 20:21
Nie, 26.11.2006, 20:33
mam nadzieje ĹĽe ta nadbudĂłwka to nie plastik Rolling Eyes
Nie, 26.11.2006, 20:38
ixxos napisał(a):mam nadzieje ĹĽe ta nadbudĂłwka to nie plastik
Nie, 26.11.2006, 21:24
Nie, 26.11.2006, 21:28
pardon napisał(a):ps. musze skromnie powiedzieć ĹĽe Ĺ›wiatĹ‚a tylne ktoĹ› zaprojektowaĹ‚ na odp*****ol
Nie, 26.11.2006, 21:37
Czw, 07.12.2006, 12:06
Czw, 07.12.2006, 12:29
Czw, 07.12.2006, 13:32
Czw, 07.12.2006, 13:49
W jednolitym kolorze wyglÄ…da naprawdÄ™ nieĹşle
Czw, 07.12.2006, 14:01
Czw, 07.12.2006, 14:50
Czw, 07.12.2006, 14:52
Mefisto napisał(a):W jednolitym kolorze wyglÄ…da naprawdÄ™ nieĹşle
Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzic sie z przedmowca
Pią, 08.12.2006, 16:13
Pią, 08.12.2006, 16:32
Sob, 09.12.2006, 15:21