Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

2006 ZAZ Lanos Van

Nie, 26.11.2006, 18:14

Image Image Image
Firma ZaZ stworzyła auto dostawcze na bazie produkowanego u nas Lanosa.
Silnik 1.5 87 KM,V-max to 150 KM,średnie spalanie na poziomie 7 litrów.
źródło:autoblog

Nie, 26.11.2006, 18:45

Alez go oszpecili :(

Nie, 26.11.2006, 18:49

ale za to chyba całkiem duża pojemność i powinien też być niedrogi :D

mam nadzieje ĹĽe ta nadbudĂłwka to nie plastik :roll:

Nie, 26.11.2006, 19:28

wydaje mi się że to to samo tworzywo co było stosowane w Polonezie Tracku :/

Nie, 26.11.2006, 20:21

Jesli chodzi o rynek ukrainski to to bardzo dobre auto na tamtejsze warunki. Buda przydalaby sie troszeczke inna i pod kolor nadwozia

Nie, 26.11.2006, 20:33

mam nadzieje ĹĽe ta nadbudĂłwka to nie plastik Rolling Eyes


To jest plastik :roll:

Nie, 26.11.2006, 20:38

ixxos napisał(a):mam nadzieje ĹĽe ta nadbudĂłwka to nie plastik

Masz racjÄ™, ona jest z betonu :twisted:

W sumie jako smallbizbesowa popierdĂłlka na wschodnie rynki wyglÄ…da w miarÄ™.

Nie, 26.11.2006, 21:24

ciekawe jakby się prezentował caly w jednym kolorze :P

... ps. musze skromnie powiedzieć że światła tylne ktoś zaprojektował na odp*****ol :P

Nie, 26.11.2006, 21:28

pardon napisał(a):ps. musze skromnie powiedzieć ĹĽe Ĺ›wiatĹ‚a tylne ktoĹ› zaprojektowaĹ‚ na odp*****ol


a przynajmniej wsadził je 20cm za wysoko - takie są ni w p***ę ni w oko na tej wysokości

Nie, 26.11.2006, 21:37

Bardzo fajna wersja nadwoziowa, jednakże powinni ją robić w jednym kolorze. Światła tylne ujdą, myślę, że i u nas by się sprzedawał, gdyby nie możliwość sprowadzenia np używanego Courira, Inki lub Caddiego.

Czw, 07.12.2006, 12:06

[URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL] [URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL] [URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL] [URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL] [URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL] [URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL] [URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL] [URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL] [URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL] [URL=www.fotosik.pl]Image
[/URL]

(c) blitzavto.com.ua

Czw, 07.12.2006, 12:29

Zdcecydowanie buda powinna byc nieco inna i od srodka jak i w srodku (nadkola chyba zbyt bardzo ograniczaja przestrzen ladunkowa)

Czw, 07.12.2006, 13:32

W jednolitym kolorze wyglÄ…da naprawdÄ™ nieĹşle.

Czw, 07.12.2006, 13:49

W jednolitym kolorze wyglÄ…da naprawdÄ™ nieĹşle

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzic sie z przedmowca :wink:

Czw, 07.12.2006, 14:01

Kurcze powiem szczerze ze z wygladu jest nawet,nawet...Ale nigdy bym nie kupił LANOSA...

Czw, 07.12.2006, 14:50

Lanos naprawde nie jest wcale zly. A poza tym jesli bylbys Ukraincem ktory potrzebuje wlasnie takiego autka to nie mialbys wyboru tylko wlasnie wzialbys tego Lanosa. Nawet u nas szczerze powiedziawszy moglby spotkac sie z zainteresowaniem
Ostatnio edytowany przez Mefisto, Czw, 07.12.2006, 14:52, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 07.12.2006, 14:52

Mefisto napisał(a):
W jednolitym kolorze wyglÄ…da naprawdÄ™ nieĹşle

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzic sie z przedmowca :wink:

tak,tu jest ladniejszy.. ten pierwszy dwukolorowy wyglada jak po jakims przeszczepie

Pią, 08.12.2006, 16:13

Całość wyglada przekomicznie smiesznie

Pią, 08.12.2006, 16:32

śmiesznie? - hmmm przecież jeszcze 10 lat temu wszystkie europejskie konstrukcje w klasie były właśnie takie
Caddy, Combo itd

Sob, 09.12.2006, 15:21

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=8586

hah, nikt tego nie zauważył :>

ale nie zamykajcie, tu jest więcej zdjęć
Wyślij odpowiedź