Forum o "dostawczakach"
Śro, 15.11.2006, 18:06
źródło:carfanatic
Śro, 15.11.2006, 18:16
Jeszcze jedno zdjęcie:
(c) carfanatic
Śro, 15.11.2006, 18:24
CzyĹĽby kopia Viano czy samodzielny model?
Śro, 15.11.2006, 18:42
szakal,po co dajesz spyshot jak to jest juĹĽ wersja ostateczna??
Śro, 15.11.2006, 18:46
AleĹĽ to ma rozstaw osi na tym spy shotcie

OgĂłlnie przyjemny mumin
Śro, 15.11.2006, 18:50
kociak napisał(a):szakal,po co dajesz spyshot jak to jest juĹĽ wersja ostateczna??

No nie przesadzaj
Kociak. Gdzie na forum są jakiekolwiek spyshoty tego auta??? Właśnie nigdzie nie ma. A czasem fajnie jest wiedzieć jak wygląda tylnia cześć auta gdy na oficjalnych fotkach widać tylko przód.
Śro, 15.11.2006, 19:00
Szakal,nie chodzi mi o to gdzie na forum są spyshoty auta tylko po co wrzucać spyshoty auta któe miało już oficjlaną prezentację
Śro, 15.11.2006, 19:11
kociak napisał(a):Szakal,nie chodzi mi o to gdzie na forum sÄ… spyshoty auta tylko po co wrzucać spyshoty auta ktĂłe miaĹ‚o juĹĽ oficjlanÄ… prezentacjÄ™

Ale się uczepiłeś tego zdjęcia..............
EOT
Śro, 15.11.2006, 20:15
Strasznie długi i wąski. Przypomina nieco zmixowanego Vito i Vaneo.
Czw, 16.11.2006, 2:17
hmm jak na klona wyglÄ…da na dopracowany wizualnie ...
Czw, 16.11.2006, 7:05
od tyłu przypomina mi tego dostawczego mercedesa, ale nie sprintera tego mniejszego, chyba vario. ale fajny jest. ma ktoś dane techniczne?
Czw, 16.11.2006, 7:43
całkiem przyjemny - jedynie z przodu bym inaczej go wymodelował
Widać, że jest duży i pakowny
Czw, 16.11.2006, 15:50
A mnie to przypomina Toyote HiAce - czy to nie jakiĹ› jej klon?
Sob, 18.11.2006, 11:36
jaki ladny dostawczak.. strasznie dlugi.. fajny.. podoba mi sie..
Sob, 18.11.2006, 20:07
Azjatycki samochod pokroju tej klasy czyli krotko mowiac kurdupel na dodatek chinski. Moze nie jest kurduplem jesli chodzi o dlugosc ale calosc prezentuje sie mizernie
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.