Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

Nie, 12.11.2006, 23:49

Masz racje, można szczególnie na pierwszym zdjęciu mieć wrażenie, że to są zabawki. Ale dobrze, że już dzisiaj takich nie robią. Dzisiaj dostawczaki są coraz ładniejsze. :wink:

Pon, 13.11.2006, 6:52

ale fotki mi nie działają

Pon, 13.11.2006, 6:59

Sympatyczne auteczko. Prędkość maksymalna jak na niego i na jego moc jest naprawde imponujaca.

Pon, 13.11.2006, 8:39

stoszek napisał(a):ale fotki mi nie dziaĹ‚ajÄ…


mi teĹĽ nie, prosze o naprawe
8)

Pon, 13.11.2006, 13:09

swietne mikro-wozidełko dostawcze 8) 20 koni z 0.3L pojemnosci w tamtych czasach to nieźle :shock: może jakiś dwusuw ? :shock: ... ale ktoś miał fajną robotę tocząc sie takim piździkiem z coca-colą 8)

Pon, 13.11.2006, 15:56

w sam raz dla calineczki :wink: strasznie to to małe, ni w kij, ni w oko :P

Pon, 13.11.2006, 16:16

Tak to był na pewno dwusuw. Chyba taki sam silnik jak w Goggomobilu seryjnym i Mikrusie.

Autko mi siÄ™ naprawdÄ™ podoba, kojarzy mi siÄ™ z dawnymi wieczorynkami, kreskĂłwkami :lol:

Pon, 13.11.2006, 17:00

już działają - ajajajajaj :roll: :mryellow: szok

Pon, 13.11.2006, 17:00

Martin napisał(a):kojarzy mi siÄ™ z dawnymi wieczorynkami, kreskĂłwkami


Z listonoszem Patem :lol:
Image

Pon, 13.11.2006, 17:26

...fajne, mikro-dostawczaki, najlepsze jest mocowanie koła zapasowego... :shock:

Pon, 13.11.2006, 18:01

qrcze... wygladaja jak samochodzik z bajki "pat i kot".pod ta drewniana podloga jest ziemia??? hehehe tak wyglada

Pon, 13.11.2006, 18:25

W saam raz dla wielkiego nigga rozwoĹĽÄ…cego weed po dzielnicy :lol:

Pon, 13.11.2006, 20:43

Malutkie ale fajne chcialbym cos takiego i to bardzo...Przestrzen ładunkowa jest bardzo bardzo imponujaca :P

Pon, 13.11.2006, 21:08

Ice napisał(a):W saam raz dla wielkiego nigga rozwoĹĽÄ…cego weed po dzielnicy

Napisałeś jakbyś był sam po weed :lol:

witek11 napisał(a):wygladaja jak samochodzik z bajki "pat i kot"

Patrz dwa posty wyĹĽej

Pią, 15.12.2006, 8:54

8) Jest najcichsze auto na świecie... kolanami uszy się zatyka :lol:
Wyślij odpowiedź