Switch to full style
Forum o "dostawczakach"
Wyślij odpowiedź

Volkswagen Transporter/Caravelle/Multivan T3

Śro, 30.08.2006, 12:38

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


lkw-infos.net

Czw, 30.11.2006, 19:58

jeszcze troche ten na pierwszym zdjeciu to zabytek bedzie :twisted: ale jak by nie patrzec dobre samochody były :lol:

Czw, 30.11.2006, 23:27

i tak the best był T1 8) im transportery nowsze tym gorsze, IMO

Czw, 30.11.2006, 23:33

to sÄ… trochÄ™ stare samochody ale tez dobre.

Pią, 01.12.2006, 9:03

całkiem nie mało przyjechało też ich w latach 90 do Polski
-największy błąd konstrukcyjny w nim to silnik z tyłu, przez to w wersjach skrzyniowych podłoga jest strasznie wysoko :roll: :> ale inaczej się nie dało

Pią, 01.12.2006, 10:03

zawsze najbardziej bawiła mnie wersja dubelkabinowa ... mam w domu stary prospekt - jest fota z upakowaną 10 osobową ekipą robotników :lol:

Pią, 01.12.2006, 10:52

Ja wolÄ™ te jeszcze starsze wersje ("ogĂłrki"). :D 8)

Pią, 01.12.2006, 18:44

Jeszcze jakies pare lat temu wstecz podobal mi sie ten model...A teraz to mi sie podoba jako zabytek. Naprawde wczesniejsze Transportery to byly maszyny

Pią, 01.12.2006, 20:08

w sasiedniej wiosce jest taki model..ale calkowity blaszak... przyznam ze kopci niemozliwie... ale jest nie do zajechania..moze juz zajechany..nie wiem.. ale jezdzi jeszcze :twisted:

Pią, 01.12.2006, 20:23

Zwykle kojarzy mi się ze rdzewiejącym złomem, ale ten:
Image

Może sę podobać :mryellow:
Wyślij odpowiedź