całkiem nie mało przyjechało też ich w latach 90 do Polski
-największy błąd konstrukcyjny w nim to silnik z tyłu, przez to w wersjach skrzyniowych podłoga jest strasznie wysoko ale inaczej się nie dało
Jeszcze jakies pare lat temu wstecz podobal mi sie ten model...A teraz to mi sie podoba jako zabytek. Naprawde wczesniejsze Transportery to byly maszyny
w sasiedniej wiosce jest taki model..ale calkowity blaszak... przyznam ze kopci niemozliwie... ale jest nie do zajechania..moze juz zajechany..nie wiem.. ale jezdzi jeszcze