| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Naczepy i przyczepki z Waldhuizen Wagenbouw https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=9557 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Sob, 21.01.2006, 12:02 ] |
| Temat postu: | Naczepy i przyczepki z Waldhuizen Wagenbouw |
Firma Waldhuizen Wagenbouw (ta od Hover- Tracka) produkuje także bardzo szeroką game lekkich naczepek i przyczepek, głównie do transportu lekkich maszyn budowlanych. Przerabiane są tutaj także lekkie ciężarówki i dostawczaki na ciągniki siodłowe http://www.veldhuizenwagenbouw.nl/ ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 21.01.2006, 13:52 ] |
| Temat postu: | |
ten ciągnik na lawecie jest świetny jeśli chodzi o naczepy bardzo fajne i przydatne do małych np. ładowarek |
|
| Autor: | kenji [ Sob, 21.01.2006, 14:45 ] |
| Temat postu: | |
czy to to jest kosiarka?? kurna chce taka!! ixxos jak zwykle zarzuca super galerie o rzezcach ktore nam sie nie snia nawet |
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 21.01.2006, 15:46 ] |
| Temat postu: | |
Szakall69: to taki wyścigowy, tak żeby nie było wątpliwości kenji niestety nie wiem co to za maszyneria, wygląda bardzo bojowo |
|
| Autor: | Grześq [ Sob, 21.01.2006, 17:04 ] |
| Temat postu: | |
to Iveco jest świetne, nie dość, że dostawczak, to jeszcze trzyosiowy ciągnik, ciekawe czy silnik ma standardowy czy jakiś wzmocniony trochę?? |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 22.01.2006, 19:13 ] |
| Temat postu: | |
Grześq silnik mają chyba seryjne - był kiedyś temat o Mersedesie Sprenterze ciągniku siodłowym i on własnie ( według ixxosa |
|
| Autor: | Grześq [ Nie, 22.01.2006, 19:39 ] |
| Temat postu: | |
Szakall69 dzięki za info. A tak swoją drogą to szkoda, bo możnaby je podrasować troszkę |
|
| Autor: | Oki39 [ Czw, 28.12.2006, 16:57 ] |
| Temat postu: | |
Bialy ciagnik jest przeznaczony do wyscigow takimi o to przerobionymi ciagnikami to nie jest kosiarka a model jest John Deere |
|
| Autor: | Szakall69 [ Czw, 28.12.2006, 17:47 ] |
| Temat postu: | |
GrzeĹ›q napisał(a): osie... ehhhhhhhh marzenia dobra rzecz taaaa w Europie jakoĹ› nie lubiÄ… ( albo nie mogÄ… ) montować wiÄ™cej osi niz np. w USA , a szkoda |
|
| Autor: | Mibay [ Pią, 29.12.2006, 18:30 ] |
| Temat postu: | |
Heh fajne komplety, ciekawe co to za ciÄ…gniki, czyĹĽby dragstery?? |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|