Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Naczepy i przyczepki z Waldhuizen Wagenbouw
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=9557
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Sob, 21.01.2006, 12:02 ]
Temat postu:  Naczepy i przyczepki z Waldhuizen Wagenbouw

Firma Waldhuizen Wagenbouw (ta od Hover- Tracka)
produkuje takĹĽe bardzo szerokÄ… game lekkich naczepek i przyczepek,
głównie do transportu lekkich maszyn budowlanych. Przerabiane są tutaj także lekkie ciężarówki i dostawczaki na ciągniki siodłowe
http://www.veldhuizenwagenbouw.nl/

ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage

Autor:  Szakall69 [ Sob, 21.01.2006, 13:52 ]
Temat postu: 

Image

ten ciągnik na lawecie jest świetny 8) 8)
jeśli chodzi o naczepy bardzo fajne i przydatne do małych np. ładowarek :D :D

Autor:  kenji [ Sob, 21.01.2006, 14:45 ]
Temat postu: 

Image
czy to to jest kosiarka?? kurna chce taka!! :D

ixxos jak zwykle zarzuca super galerie o rzezcach ktore nam sie nie snia nawet :P

Autor:  ixxos [ Sob, 21.01.2006, 15:46 ]
Temat postu: 

Szakall69:
to taki wyścigowy, tak żeby nie było wątpliwości


kenji
niestety nie wiem co to za maszyneria, wyglÄ…da bardzo bojowo :twisted:

Autor:  Grześq [ Sob, 21.01.2006, 17:04 ]
Temat postu: 

Image
to Iveco jest świetne, nie dość, że dostawczak, to jeszcze trzyosiowy ciągnik, ciekawe czy silnik ma standardowy czy jakiś wzmocniony trochę??

Autor:  Szakall69 [ Nie, 22.01.2006, 19:13 ]
Temat postu: 

Grześq silnik mają chyba seryjne - był kiedyś temat o Mersedesie Sprenterze ciągniku siodłowym i on własnie ( według ixxosa :wink: ) miał seryjny silnik :D :D

Autor:  Grześq [ Nie, 22.01.2006, 19:39 ]
Temat postu: 

Szakall69 dzięki za info. A tak swoją drogą to szkoda, bo możnaby je podrasować troszkę :wink: napęd chociaż na dwie tylne (mowa o tym Iveco co zacytowałem) osie... ehhhhhhhh marzenia dobra rzecz :wink:

Autor:  Oki39 [ Czw, 28.12.2006, 16:57 ]
Temat postu: 

Bialy ciagnik jest przeznaczony do wyscigow takimi o to przerobionymi ciagnikami to nie jest kosiarka a model jest John Deere :wink:

Autor:  Szakall69 [ Czw, 28.12.2006, 17:47 ]
Temat postu: 

GrzeĹ›q napisał(a):
osie... ehhhhhhhh marzenia dobra rzecz



taaaa w Europie jakoś nie lubią ( albo nie mogą ) montować więcej osi niz np. w USA , a szkoda :? :?

Autor:  Mibay [ Pią, 29.12.2006, 18:30 ]
Temat postu: 

Heh fajne komplety, ciekawe co to za ciÄ…gniki, czyĹĽby dragstery?? :roll:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/