Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Europejski transport drzew
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=9191
Strona 1 z 1

Autor:  kenji [ Czw, 29.12.2005, 9:30 ]
Temat postu:  Europejski transport drzew

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

i cos po szwedzku

Image
Image
Image
Image

(c) http://www.lkw-infos.net

Autor:  ixxos [ Czw, 29.12.2005, 10:28 ]
Temat postu: 

bardzo fajna galeryjka - mi najbardziej podobają się te naczepy do przewozu całych- długich drzew

Autor:  kuzma [ Czw, 29.12.2005, 10:54 ]
Temat postu: 

Proszę bardzo kenji dołączam foty.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Bardzo dużo z tych ciężarówek, to ciężarówki niemiecki. Widać ,ze niemcy mają spory udział w przewozie drewna :). Pozdrawiam !


(C) lkw-infos.de

Autor:  Szakall69 [ Czw, 29.12.2005, 16:17 ]
Temat postu: 

Bardzo fajne ale bez takiej finezji jak Amerykańce :mryellow: :mryellow: ale podobaja mi sie :wink:

Autor:  kenji [ Sob, 23.09.2006, 11:27 ]
Temat postu: 

kuzma napisał(a):
Bardzo dużo z tych ciężarówek, to ciężarówki niemiecki. Widać ,ze niemcy mają spory udział w przewozie drewna

Po prostu zdjęcia są z niemieckiej strony... :P

mała aktualizacja.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

lkw-infos.net

Autor:  witek11 [ Sob, 23.09.2006, 16:14 ]
Temat postu: 

ladne trucki... widac do przewozu drewna pasuje zielony kolor.... hehehe 8)

Autor:  johnus [ Pon, 25.09.2006, 11:55 ]
Temat postu: 

Do dłuzyc (długie, całe pnie) przewozu u nas nie widać ich wogóle a są tylko śmigają do tartaku i już ich nie ma :D a te krókie na opał to można co i rusz spotkać. Wstawiam zdjęcia które mam Ken 850
Image
Image
i jeszcze zwiÄ…zane z transportem drzewa--> CAT do pracy w lesie
Image coĹ› wynajdÄ™ to wrzucÄ™ :twisted:

Autor:  stoszek [ Pon, 25.09.2006, 13:30 ]
Temat postu: 

sorki ale to nie kenworth chyba tylko pacific. przynajmniej na 2 zdjęciu

Autor:  johnus [ Pon, 25.09.2006, 13:40 ]
Temat postu: 

mówiłem o pierwszym :D

Autor:  witek11 [ Pon, 25.09.2006, 14:49 ]
Temat postu: 

sorry johnus ze sie wcinam ale jest tu temat specjalny o przewozie dluzyc....

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/