Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

UNICAT - ciężarówki dla podróżników i ekspedycji
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=7905
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Sob, 08.10.2005, 11:40 ]
Temat postu:  UNICAT - ciężarĂłwki dla podróżnikĂłw i ekspedycji

Kiedyś ktoś tutaj na forum pytał się czym najlepiej jechać na pustynie, na Sahare i tym podobne wyprawy.
Firma Unicat wyspecjalizowała się w budowaniu takich ciężarówek - nawet nie wiedziałem że jest aż taki duży popyt na takie pojazdy, mają bardzo szeroką game pojazdów.

Najciekawsze zdjęcia:
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image

Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image

Image
Image

Image
Image
Image
:shock: :wink:

Image
Image

Maximog
Image
Image
Image

Maximog trailer
Image
Image
Image
Image

(C)http://www.unicat.net/ i http://www.terracross.com

Autor:  Wilu [ Sob, 08.10.2005, 13:20 ]
Temat postu: 

:shock:

Image

Lepszy niĹĽ Hummer :mryellow:

Autor:  Ice [ Sob, 08.10.2005, 13:35 ]
Temat postu: 

Niezły domek terenowy ;) Ciekawe ile kosztuje taki potworek w przeciętnej konfiguracji.

Autor:  Wilu [ Sob, 08.10.2005, 13:45 ]
Temat postu: 

Ice napisał(a):
Ciekawe ile kosztuje taki potworek w przeciętnej konfiguracji.


Spoko Ice, stać nas 8) kupimy sobie taki na misje specjalne :mryellow:

Autor:  Ice [ Sob, 08.10.2005, 14:24 ]
Temat postu: 

Wilu napisał(a):
Spoko Ice, stać nas


No bo myślałem czy kupić ich z 10 czy z 20, ale skoro mówisz że nas stać, do zamawiam 20'cia, a co! Żeby było czym się rozbijać 8)

Autor:  -=Sadek=- [ Sob, 08.10.2005, 14:27 ]
Temat postu: 

Mi chyba najbardziej Merc odpowiada bo ma (chyba) największy prześwit i nie ma prawie w ogóle zwisów.

Autor:  Ice [ Sob, 08.10.2005, 15:17 ]
Temat postu: 

Wilu napisał(a):
Lepszy niĹĽ Hummer


Unimog zawsze bił Hummera na łeb i szyję ;)

Autor:  michu811 [ Nie, 09.10.2005, 15:26 ]
Temat postu: 

misie podoba z kładem :D

Autor:  Szakall69 [ Nie, 09.10.2005, 18:47 ]
Temat postu: 

mi tez ale te PC-ty i chyba PS2 mnie rozwaliły - potrzebne na Saharze :mryellow: :mryellow:

Autor:  RR ltd Co. [ Pon, 27.11.2006, 11:28 ]
Temat postu: 

Świetna galeria, świetne wozy - takie ekstremalne kampbusy. :mryellow:

Autor:  Grzyws [ Wto, 28.11.2006, 7:02 ]
Temat postu: 

Najbardziej spodobał mi sie Merc. Nie ma zwisów więc pokona bardziej nachylone wzniesienia.

Autor:  bobaz2 [ Czw, 30.11.2006, 16:57 ]
Temat postu: 

to fajne domki na kółkach,

Autor:  Konradek [ Nie, 17.12.2006, 22:57 ]
Temat postu: 

Fajny jest ten Man TGA. Chetnie bym w takim zamieszkał :)

Autor:  Tomal88 [ Pon, 01.01.2007, 9:24 ]
Temat postu: 

Cos pieknego i po co kupowac mieszkanie w jakism miescie i placic czynsz dla spoldzielni. Lepiej kupic sobie domek na kolkach i podrozowac moze na emeryturze bedzie mnie stac na to :P

Autor:  Nestor [ Pon, 01.01.2007, 10:42 ]
Temat postu: 

Cuda na kiju :>
Jestem ciekaw ile taka volvica kosztuje :>

Autor:  Szakall69 [ Pon, 01.01.2007, 13:25 ]
Temat postu: 

to zalezy co mam być na wyposarzniu tej maszyny - dom , biuro czy laboratorium :D :D

Autor:  Ferdek [ Śro, 03.01.2007, 18:03 ]
Temat postu: 

Wszystkie ciekawe ale wybrałbym Unimoga - co marka to marka (Mercedes :!: :!:)

Autor:  gumi2 [ Śro, 03.01.2007, 19:42 ]
Temat postu: 

bardzo ciekawy sprzet, z dobry wyposarzeniem wnetrza :D

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/