| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| UNICAT - ciężarówki dla podróżników i ekspedycji https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=7905 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Sob, 08.10.2005, 11:40 ] |
| Temat postu: | UNICAT - ciężarówki dla podróżników i ekspedycji |
Kiedyś ktoś tutaj na forum pytał się czym najlepiej jechać na pustynie, na Sahare i tym podobne wyprawy. Firma Unicat wyspecjalizowała się w budowaniu takich ciężarówek - nawet nie wiedziałem że jest aż taki duży popyt na takie pojazdy, mają bardzo szeroką game pojazdów. Najciekawsze zdjęcia:
Maximog
Maximog trailer
(C)http://www.unicat.net/ i http://www.terracross.com |
|
| Autor: | Wilu [ Sob, 08.10.2005, 13:20 ] |
| Temat postu: | |
Lepszy niĹĽ Hummer |
|
| Autor: | Ice [ Sob, 08.10.2005, 13:35 ] |
| Temat postu: | |
Niezły domek terenowy |
|
| Autor: | Wilu [ Sob, 08.10.2005, 13:45 ] |
| Temat postu: | |
Ice napisał(a): Ciekawe ile kosztuje taki potworek w przeciÄ™tnej konfiguracji. Spoko Ice, stać nas |
|
| Autor: | Ice [ Sob, 08.10.2005, 14:24 ] |
| Temat postu: | |
Wilu napisał(a): Spoko Ice, stać nas No bo myĹ›laĹ‚em czy kupić ich z 10 czy z 20, ale skoro mĂłwisz ĹĽe nas stać, do zamawiam 20'cia, a co! Ĺ»eby byĹ‚o czym siÄ™ rozbijać |
|
| Autor: | -=Sadek=- [ Sob, 08.10.2005, 14:27 ] |
| Temat postu: | |
Mi chyba najbardziej Merc odpowiada bo ma (chyba) największy prześwit i nie ma prawie w ogóle zwisów. |
|
| Autor: | Ice [ Sob, 08.10.2005, 15:17 ] |
| Temat postu: | |
Wilu napisał(a): Lepszy niĹĽ Hummer Unimog zawsze biĹ‚ Hummera na Ĺ‚eb i szyjÄ™ |
|
| Autor: | michu811 [ Nie, 09.10.2005, 15:26 ] |
| Temat postu: | |
misie podoba z kładem |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 09.10.2005, 18:47 ] |
| Temat postu: | |
mi tez ale te PC-ty i chyba PS2 mnie rozwaliły - potrzebne na Saharze |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 27.11.2006, 11:28 ] |
| Temat postu: | |
Świetna galeria, świetne wozy - takie ekstremalne kampbusy. |
|
| Autor: | Grzyws [ Wto, 28.11.2006, 7:02 ] |
| Temat postu: | |
Najbardziej spodobał mi sie Merc. Nie ma zwisów więc pokona bardziej nachylone wzniesienia. |
|
| Autor: | bobaz2 [ Czw, 30.11.2006, 16:57 ] |
| Temat postu: | |
to fajne domki na kółkach, |
|
| Autor: | Konradek [ Nie, 17.12.2006, 22:57 ] |
| Temat postu: | |
Fajny jest ten Man TGA. Chetnie bym w takim zamieszkał |
|
| Autor: | Tomal88 [ Pon, 01.01.2007, 9:24 ] |
| Temat postu: | |
Cos pieknego i po co kupowac mieszkanie w jakism miescie i placic czynsz dla spoldzielni. Lepiej kupic sobie domek na kolkach i podrozowac moze na emeryturze bedzie mnie stac na to |
|
| Autor: | Nestor [ Pon, 01.01.2007, 10:42 ] |
| Temat postu: | |
Cuda na kiju Jestem ciekaw ile taka volvica kosztuje |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pon, 01.01.2007, 13:25 ] |
| Temat postu: | |
to zalezy co mam być na wyposarzniu tej maszyny - dom , biuro czy laboratorium |
|
| Autor: | Ferdek [ Śro, 03.01.2007, 18:03 ] |
| Temat postu: | |
Wszystkie ciekawe ale wybrałbym Unimoga - co marka to marka (Mercedes |
|
| Autor: | gumi2 [ Śro, 03.01.2007, 19:42 ] |
| Temat postu: | |
bardzo ciekawy sprzet, z dobry wyposarzeniem wnetrza |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|