| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Autotransport -Lawetowce ciężkich pojazdów https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=5012 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Nie, 20.03.2005, 9:44 ] |
| Temat postu: | Autotransport -Lawetowce ciężkich pojazdów |
Dostawczaki
CIEZAROWKI
Traktory, kombajny rolnicze
Autobusy
(c) http://www.lkw-infos.net/ A w Stanach idą całkowici na łatwizne i transport odbywa się tak Nie wiem czy to nie jest ściema
(C) hankstruckpictures.com |
|
| Autor: | Wilu [ Nie, 20.03.2005, 10:26 ] |
| Temat postu: | |
Ostatnia fota mnie rozwaliła |
|
| Autor: | Ice [ Nie, 20.03.2005, 10:33 ] |
| Temat postu: | |
Ciężarówka na ciężarówce wygląda dosyć ciekawie A to:
Jeszcze na tej lawecie holowanej mogli coś przewieżć
Ĺšwietna galeria |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 20.03.2005, 11:32 ] |
| Temat postu: | |
Nie ma to jak transport ciężarówką :mrgreen: wszytko się zmieści |
|
| Autor: | tomek [ Nie, 20.03.2005, 12:20 ] |
| Temat postu: | |
poprostu duży może więcej |
|
| Autor: | markus [ Nie, 20.03.2005, 13:04 ] |
| Temat postu: | |
Śmiesznie trochę wyglądają ciężarówki stłoczone na lawecie jak sardynki w puszcze a zdjęcie z USA to już w ogóle przypał |
|
| Autor: | spider [ Nie, 20.03.2005, 14:37 ] |
| Temat postu: | |
Czy ten bus może tak bardzo wystawać? |
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 20.03.2005, 20:14 ] |
| Temat postu: | |
Mnie bardziej zastanawia, dlaczego o własnych siłach nie mógł jechać , widać że nie jest uszkodzony, prawdopodobnie nówka z fabryki. Może jakiś trolejbus ale chyba jednak nie Nie mieli kierowcy z prawem jazdy na autobus :mrgreen: |
|
| Autor: | tomek [ Nie, 20.03.2005, 23:44 ] |
| Temat postu: | |
a może odbiorca chciał mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie już ileś tam nakulane np 500 albo może 1000 kilometrów ( dojazd do odbiorcy) |
|
| Autor: | Grześq [ Pon, 21.03.2005, 22:19 ] |
| Temat postu: | |
tomek napisał(a): a moĹĽe odbiorca chciaĹ‚ mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie juĹĽ ileĹ› tam nakulane np 500 albo moĹĽe 1000 kilometrĂłw ( dojazd do odbiorcy) przecieĹĽ przebieg zawsze jest nabity na liczniku... chociaĹĽ te 2 km ale zawsze sa nabite... |
|
| Autor: | tomek [ Pon, 21.03.2005, 23:12 ] |
| Temat postu: | |
ale wiesz np. pierwsze (zachodnie ) autobusy które przyjechały do poznania akurat przyjechały o własnych siłach i to z holandi ( fakt używane ) ale gdyby były nowe to już na dzieńdobry mniały by przebieg ponad tysiąc , a nie każdemu sie takie coś podoba |
|
| Autor: | szofer [ Wto, 23.08.2005, 19:50 ] |
| Temat postu: | |
Tu mam ciekawy widoczek: Scania T124 LA6x4:
|
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 24.08.2005, 10:07 ] |
| Temat postu: | |
to chyba z Brazylii albo Meksyku |
|
| Autor: | basior [ Śro, 31.08.2005, 11:43 ] |
| Temat postu: | |
ładnie ładnie, ma tych garbusów!!! |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 18.12.2006, 18:10 ] |
| Temat postu: | |
aktualka popatrzcie jakie mają kabiny z tyłu pościnane, niektóre tyćko minimalne -ale dzięki temu więcej się tam upchnie MB Actros
Scania R500
DAF XF
Mercedes Atego
|
|
| Autor: | kenji [ Pon, 18.12.2006, 20:17 ] |
| Temat postu: | |
Te ścinanie kabin zapoczątkował De Rooy, własnie po to żeby się więcej mieścilo. Mam gdzieś o tym artykuł w gazecie, może kiedyś mi się bedzie chcialo zeskanować Lawetowce są jednymi z ładniejszych zestawów, podobają mi się strrrrrasznie |
|
| Autor: | Konradek [ Pon, 18.12.2006, 20:52 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo fajne fotki, najbardziej mi sie podobała te niebieska Scania. |
|
| Autor: | kfazimotor [ Wto, 19.12.2006, 10:04 ] |
| Temat postu: | |
ja za każdym razem jak widziałem taką lawetę wiozącą ciągniki to mnie zastanawiwało jak one się czółkami nie stukną -strasznie blisko siebie są. |
|
| Autor: | Mibay [ Wto, 19.12.2006, 12:02 ] |
| Temat postu: | |
Z tymi MACKAMI mnie fotra rozwaliła poprostu!! |
|
| Autor: | johnus [ Śro, 20.12.2006, 19:29 ] |
| Temat postu: | |
to prawda, w USA tak się transportuje ciężarówki odpowiednio je mocując tylko i to nawet do 8-10 może tak jechać... a miałem pstatnio przyjemność widzieć cięzarówkę z kombajnem jak wiozła zdemontowany New Hollanda do mojego wujka |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|