Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Autotransport -Lawetowce ciężkich pojazdów
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=5012
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Nie, 20.03.2005, 9:44 ]
Temat postu:  Autotransport -Lawetowce ciężkich pojazdĂłw

Dostawczaki
Image

Image

Image

CIEZAROWKI

Image

Image

Image

Image

Image

Image

:wink:




Traktory, kombajny rolnicze

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Autobusy

Image

Image

(c) http://www.lkw-infos.net/


A w Stanach idą całkowici na łatwizne i transport odbywa się tak :wink: :D :twisted:
Nie wiem czy to nie jest ściema :lol:
Image

(C) hankstruckpictures.com

Autor:  Wilu [ Nie, 20.03.2005, 10:26 ]
Temat postu: 

Ostatnia fota mnie rozwaliła 8) :shock:

Autor:  Ice [ Nie, 20.03.2005, 10:33 ]
Temat postu: 

Ciężarówka na ciężarówce wygląda dosyć ciekawie

A to:
Image

Jeszcze na tej lawecie holowanej mogli coś przewieżć ;)

Image
:shock:

Ĺšwietna galeria :!:

Autor:  Kobi [ Nie, 20.03.2005, 11:32 ]
Temat postu: 

Nie ma to jak transport ciężarówką :mrgreen: wszytko się zmieści ;)

Autor:  tomek [ Nie, 20.03.2005, 12:20 ]
Temat postu: 

poprostu duży może więcej :D jak to ciężarówki mogą dużo :wink:

Autor:  markus [ Nie, 20.03.2005, 13:04 ]
Temat postu: 

Śmiesznie trochę wyglądają ciężarówki stłoczone na lawecie jak sardynki w puszcze a zdjęcie z USA to już w ogóle przypał :lol:

Autor:  spider [ Nie, 20.03.2005, 14:37 ]
Temat postu: 

Image
Czy ten bus może tak bardzo wystawać?

Autor:  ixxos [ Nie, 20.03.2005, 20:14 ]
Temat postu: 

Mnie bardziej zastanawia, dlaczego o własnych siłach nie mógł jechać , widać że nie jest uszkodzony, prawdopodobnie nówka z fabryki.
MoĹĽe jakiĹ› trolejbus ale chyba jednak nie

Nie mieli kierowcy z prawem jazdy na autobus
:mrgreen:

Autor:  tomek [ Nie, 20.03.2005, 23:44 ]
Temat postu: 

a może odbiorca chciał mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie już ileś tam nakulane np 500 albo może 1000 kilometrów ( dojazd do odbiorcy) :wink:

Autor:  Grześq [ Pon, 21.03.2005, 22:19 ]
Temat postu: 

tomek napisał(a):
a może odbiorca chciał mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie już ileś tam nakulane np 500 albo może 1000 kilometrów ( dojazd do odbiorcy) :wink:

przecieĹĽ przebieg zawsze jest nabity na liczniku... chociaĹĽ te 2 km ale zawsze sa nabite...

Autor:  tomek [ Pon, 21.03.2005, 23:12 ]
Temat postu: 

ale wiesz np. pierwsze (zachodnie ) autobusy które przyjechały do poznania akurat przyjechały o własnych siłach i to z holandi ( fakt używane ) ale gdyby były nowe to już na dzieńdobry mniały by przebieg ponad tysiąc , a nie każdemu sie takie coś podoba :wink:

Autor:  szofer [ Wto, 23.08.2005, 19:50 ]
Temat postu: 

Tu mam ciekawy widoczek:
Scania T124 LA6x4:


Image

Autor:  ixxos [ Śro, 24.08.2005, 10:07 ]
Temat postu: 

to chyba z Brazylii albo Meksyku :lol:

Autor:  basior [ Śro, 31.08.2005, 11:43 ]
Temat postu: 

ładnie ładnie, ma tych garbusów!!! :D

Autor:  ixxos [ Pon, 18.12.2006, 18:10 ]
Temat postu: 

aktualka :lol:

popatrzcie jakie mają kabiny z tyłu pościnane, niektóre tyćko minimalne
-ale dzięki temu więcej się tam upchnie :twisted:

MB Actros
Image
Image
Image

Image
Image

Scania R500
Image

DAF XF
Image
Image

Mercedes Atego
Image
Image

Autor:  kenji [ Pon, 18.12.2006, 20:17 ]
Temat postu: 

Te ścinanie kabin zapoczątkował De Rooy, własnie po to żeby się więcej mieścilo. Mam gdzieś o tym artykuł w gazecie, może kiedyś mi się bedzie chcialo zeskanować ;-)

Lawetowce są jednymi z ładniejszych zestawów, podobają mi się strrrrrasznie :wink:

Autor:  Konradek [ Pon, 18.12.2006, 20:52 ]
Temat postu: 

Bardzo fajne fotki, najbardziej mi sie podobała te niebieska Scania.

Autor:  kfazimotor [ Wto, 19.12.2006, 10:04 ]
Temat postu: 

ja za każdym razem jak widziałem taką lawetę wiozącą ciągniki to mnie zastanawiwało jak one się czółkami nie stukną -strasznie blisko siebie są.

Autor:  Mibay [ Wto, 19.12.2006, 12:02 ]
Temat postu: 

Z tymi MACKAMI mnie fotra rozwaliła poprostu!! :shock: Fajna jest z tymi garbusami, jest na co sie napatrzeć jak jadą takie lawetki :D

Autor:  johnus [ Śro, 20.12.2006, 19:29 ]
Temat postu: 

to prawda, w USA tak się transportuje ciężarówki odpowiednio je mocując tylko i to nawet do 8-10 może tak jechać... a miałem pstatnio przyjemność widzieć cięzarówkę z kombajnem jak wiozła zdemontowany New Hollanda do mojego wujka :D

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/