| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Spitzer-Silo Prototyp https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=4982 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | ixxos [ Czw, 17.03.2005, 17:35 ] |
| Temat postu: | Spitzer-Silo Prototyp |
W 2002 roku na saolonie Hannowerskim firma Spitzer-Silo zaprezentowała prototyp ciężarówki przyszłości. Pojazd powstał na bazie ciągnika siodłowego Mercedes Benz Actros. Dodam jeszcze że firma ta specjalizuje się w produkcji naczep -cystern. I jeszcze coś Prosze się mnie nie czepiać, ja wiem że to jest brzydkie, szkaradne, dziwne itd itd
(C) lkw-infos.net; (C) W. Heix a teraz inna wersja, tak samo udana
(C) lkw-infos.net |
|
| Autor: | Sonsiatt [ Czw, 17.03.2005, 17:38 ] |
| Temat postu: | |
Moj szwagier widzial "to srebrne cos" na gierkowce jakos w zeszlym roku.Nie powiem,na ulicy sie wyroznia,mimo ze ponadprzecietnie brzydki jest. |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 17.03.2005, 17:57 ] |
| Temat postu: | |
Ciekawy patent z wycieraczkÄ… |
|
| Autor: | AddMaster [ Czw, 17.03.2005, 18:03 ] |
| Temat postu: | |
ojapierdziele ;p nie chce takiej przyszlosci ;] ale wycieraczki ma fajne ^^ |
|
| Autor: | spider [ Czw, 17.03.2005, 18:24 ] |
| Temat postu: | |
jak taka ma być przyszłość to ja chce żeby się zatrzymał czas. |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 17.03.2005, 18:47 ] |
| Temat postu: | |
AddMaster napisał(a): ale wycieraczki ma fajne ^^ a mi siÄ™ wydaje, ĹĽe to strasznie chybiony pomysĹ‚. Jak zacznÄ… siÄ™ tak krÄ™cić to bÄ™dzie niezĹ‚a shiza przed oczami |
|
| Autor: | Reanimator [ Czw, 17.03.2005, 18:50 ] |
| Temat postu: | |
nie tyle że shiza ale odprowadzane wody lub opadów deszczy może nie być ciekawie.ale skoro to zrobili to źle nie jest. a pozatym to co to za żenada |
|
| Autor: | tomek [ Czw, 17.03.2005, 20:12 ] |
| Temat postu: | |
mercedes chyba za bardzo wybiegł w przyszłość z tą ciężarówką |
|
| Autor: | Ice [ Czw, 17.03.2005, 20:44 ] |
| Temat postu: | |
To jest brzydkie, szkaradne, dziwne Wycieraczki wymiatają Mam pytanie, czemu ma służy taki concept? Jakieś hipernowinki techniczne czy ekstra-opływowość czy co? |
|
| Autor: | Wilu [ Sob, 19.03.2005, 12:59 ] |
| Temat postu: | |
Przecież to ma kur*a konkrente wodogłowie |
|
| Autor: | Tiruś [ Wto, 22.03.2005, 14:23 ] |
| Temat postu: | |
Jak takie coś będzie się miało poruszać za około 20 lat to się chyba powiesze, już Radience jest do D**py. |
|
| Autor: | Mariusz DAF [ Czw, 21.04.2005, 18:56 ] |
| Temat postu: | |
WYGLADA JAKBY KTOS NA NIGO 2 RAZY NADEPNA |
|
| Autor: | Banshee777 [ Pią, 13.05.2005, 22:54 ] |
| Temat postu: | |
Spokojnie, panowie. Myślę, że takie ciężarówki pojawią się za lat 50, a nie za 20. Poza tym jeśli nie będą się podobać przyszłym pokoleniom, to ich wcale nie kupią. To żółte cóś wygląda już nieco lepiej. W sumie nie wygladałaby nawet źle, gdyby nie ta wodogłowia przednia szyba z nieźle yebniętymi wycieraczkami. |
|
| Autor: | kenji [ Czw, 07.09.2006, 18:54 ] |
| Temat postu: | |
W ciężarówkach i tak mało się dzieje, więc odkopie dla nowych Świetny projekt, nie wyobrażam go sobie na żywo |
|
| Autor: | witek11 [ Czw, 07.09.2006, 19:27 ] |
| Temat postu: | |
beznadzieja.. przydactwo... bleee... wyglada jak oko owada... wycieraczki ma fajne... heheh szkoda ze nie pokazano wnetrza... cioekawe ile jest tam miejsca.. |
|
| Autor: | Guardian [ Czw, 07.09.2006, 20:59 ] |
| Temat postu: | |
Wszystko łądnie pieknie tylko kabina nie teges, jak w Slave 1 Jango Fetta |
|
| Autor: | Globetrotter [ Nie, 10.09.2006, 12:37 ] |
| Temat postu: | |
Mój ojciec w tym mercedesie siedział!! Nie jest tak źle!! |
|
| Autor: | witek11 [ Nie, 10.09.2006, 13:45 ] |
| Temat postu: | |
Globetrotter napisał(a): MĂłj ojciec w tym mercedesie siedziaĹ‚!! Nie jest tak Ĺşle!! a duzo tam jest miejsca? z zewnatrz wyglada na to iz nawet nie ma gdzie sie przespac(minus).. siedzi sie wysoko(to jest plus).jak miejsce kierowcy? |
|
| Autor: | elCoyote [ Nie, 10.09.2006, 23:59 ] |
| Temat postu: | |
Kołacze mi się we wspomnieniach jakiś program motoryzacyjny w którym mówiono o tym koncepcie. Wygląda intrygująco choć jest przy tym koszmarnie brzydki. Przypomina mi Seaquest. |
|
| Autor: | Guerrillero [ Pon, 11.09.2006, 6:20 ] |
| Temat postu: | Re: Spitzer-Silo Prototyp |
ixxos napisał(a): W 2002 roku na saolonie Hannowerskim firma Spitzer-Silo zaprezentowaĹ‚a prototyp ciężarĂłwki przyszĹ‚oĹ›ci. |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|