Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Spitzer-Silo Prototyp
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=4982
Strona 1 z 2

Autor:  ixxos [ Czw, 17.03.2005, 17:35 ]
Temat postu:  Spitzer-Silo Prototyp

W 2002 roku na saolonie Hannowerskim firma Spitzer-Silo zaprezentowała prototyp ciężarówki przyszłości. Pojazd powstał na bazie ciągnika siodłowego Mercedes Benz Actros.
Dodam jeszcze ĹĽe firma ta specjalizuje siÄ™ w produkcji naczep -cystern.


I jeszcze coĹ› :wink:
Prosze się mnie nie czepiać, ja wiem że to jest brzydkie, szkaradne, dziwne itd itd
8)


Image
Image
Image
Image
Image

(C) lkw-infos.net; (C) W. Heix


a teraz inna wersja, tak samo udana :twisted:

Image
Image
Image
Image
Image

(C) lkw-infos.net

Autor:  Sonsiatt [ Czw, 17.03.2005, 17:38 ]
Temat postu: 

Moj szwagier widzial "to srebrne cos" na gierkowce jakos w zeszlym roku.Nie powiem,na ulicy sie wyroznia,mimo ze ponadprzecietnie brzydki jest. :lol:

Autor:  Kobi [ Czw, 17.03.2005, 17:57 ]
Temat postu: 

Ciekawy patent z wycieraczkÄ… :lol: ciekawe jak w kabinie

Autor:  AddMaster [ Czw, 17.03.2005, 18:03 ]
Temat postu: 

ojapierdziele ;p nie chce takiej przyszlosci ;]
ale wycieraczki ma fajne ^^

Autor:  spider [ Czw, 17.03.2005, 18:24 ]
Temat postu: 

jak taka ma być przyszłość to ja chce żeby się zatrzymał czas.

Autor:  ixxos [ Czw, 17.03.2005, 18:47 ]
Temat postu: 

AddMaster napisał(a):
ale wycieraczki ma fajne ^^


a mi się wydaje, że to strasznie chybiony pomysł.
Jak zaczną się tak kręcić to będzie niezła shiza przed oczami
:shock: :evil: :evil:

Autor:  Reanimator [ Czw, 17.03.2005, 18:50 ]
Temat postu: 

nie tyle że shiza ale odprowadzane wody lub opadów deszczy może nie być ciekawie.ale skoro to zrobili to źle nie jest.
a pozatym to co to za ĹĽenada

Autor:  tomek [ Czw, 17.03.2005, 20:12 ]
Temat postu: 

mercedes chyba za bardzo wybiegł w przyszłość z tą ciężarówką :roll:

Autor:  Ice [ Czw, 17.03.2005, 20:44 ]
Temat postu: 

To jest brzydkie, szkaradne, dziwne :twisted: :twisted: :twisted: ;)

Wycieraczki wymiatajÄ… :lol:

Mam pytanie, czemu ma służy taki concept? Jakieś hipernowinki techniczne czy ekstra-opływowość czy co?

Autor:  Wilu [ Sob, 19.03.2005, 12:59 ]
Temat postu: 

Przecież to ma kur*a konkrente wodogłowie :?

Autor:  Tiruś [ Wto, 22.03.2005, 14:23 ]
Temat postu: 

Jak takie coś będzie się miało poruszać za około 20 lat to się chyba powiesze, już Radience jest do D**py.

Autor:  Mariusz DAF [ Czw, 21.04.2005, 18:56 ]
Temat postu: 

WYGLADA JAKBY KTOS NA NIGO 2 RAZY NADEPNA

Autor:  Banshee777 [ Pią, 13.05.2005, 22:54 ]
Temat postu: 

Spokojnie, panowie. Myślę, że takie ciężarówki pojawią się za lat 50, a nie za 20. Poza tym jeśli nie będą się podobać przyszłym pokoleniom, to ich wcale nie kupią. To żółte cóś wygląda już nieco lepiej. W sumie nie wygladałaby nawet źle, gdyby nie ta wodogłowia przednia szyba z nieźle yebniętymi wycieraczkami.

Autor:  kenji [ Czw, 07.09.2006, 18:54 ]
Temat postu: 

W ciężarówkach i tak mało się dzieje, więc odkopie dla nowych :P


Ĺšwietny projekt, nie wyobraĹĽam go sobie na ĹĽywo :roll: :shock:

Autor:  witek11 [ Czw, 07.09.2006, 19:27 ]
Temat postu: 

beznadzieja.. przydactwo... bleee... wyglada jak oko owada... wycieraczki ma fajne... heheh szkoda ze nie pokazano wnetrza... cioekawe ile jest tam miejsca..

Autor:  Guardian [ Czw, 07.09.2006, 20:59 ]
Temat postu: 

Wszystko łądnie pieknie tylko kabina nie teges, jak w Slave 1 Jango Fetta :lol: ... ja pierdzielę taką przyszłość i taki obciach na drodze... Bosch co to ma być... :roll:

Autor:  Globetrotter [ Nie, 10.09.2006, 12:37 ]
Temat postu: 

Mój ojciec w tym mercedesie siedział!! Nie jest tak źle!!

Autor:  witek11 [ Nie, 10.09.2006, 13:45 ]
Temat postu: 

Globetrotter napisał(a):
Mój ojciec w tym mercedesie siedział!! Nie jest tak źle!!

a duzo tam jest miejsca? z zewnatrz wyglada na to iz nawet nie ma gdzie sie przespac(minus).. siedzi sie wysoko(to jest plus).jak miejsce kierowcy?

Autor:  elCoyote [ Nie, 10.09.2006, 23:59 ]
Temat postu: 

Kołacze mi się we wspomnieniach jakiś program motoryzacyjny w którym mówiono o tym koncepcie. Wygląda intrygująco choć jest przy tym koszmarnie brzydki. Przypomina mi Seaquest.

Autor:  Guerrillero [ Pon, 11.09.2006, 6:20 ]
Temat postu:  Re: Spitzer-Silo Prototyp

ixxos napisał(a):
W 2002 roku na saolonie Hannowerskim firma Spitzer-Silo zaprezentowała prototyp ciężarówki przyszłości.
Hmm... Był o tym artykuł w MotoMagazynie już w 1995r. Pisali, że przy prędkości bodaj 120km/h ta szyba pęka pod naporem powietrza.

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/