Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Ciężarówki Ził
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=4469
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Śro, 02.02.2005, 18:37 ]
Temat postu:  CiężarĂłwki ZiĹ‚

http://www.amo-zil.ru

Image
Image
Image


Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image

StraĹĽackie
Image
Image
Image

Autor:  el_ [ Śro, 02.02.2005, 18:44 ]
Temat postu: 

PoproszÄ™ te straĹĽy poĹĽarnej 8)

Autor:  Wilu [ Śro, 02.02.2005, 19:40 ]
Temat postu: 

Niektóre są całkiem ciekawe ale pozostałe to ...........

Autor:  tomek [ Śro, 02.02.2005, 21:24 ]
Temat postu: 

pare z nich przypomina z przodu lublina
ale i tak sÄ… ciekawsze od tych co u nas produkujÄ… :D :D :D

Autor:  K@F@R3K555 [ Czw, 03.02.2005, 10:21 ]
Temat postu: 

Bo u nas nie umią nic produkować oprócz szajsowatego lanosa i matiza. Cieszmy się że nasi wschodni sąsiedzi coś produkują wmiare normalnego. Najbardziej mi się podobają wersje wojskowe. Zawsze miałem do nich sentyment :lol:

Autor:  Ice [ Czw, 03.02.2005, 15:38 ]
Temat postu: 

Zil...śmiga się takim w Hard Truck'u 2 ;)

Te kwadraciaki masywniejsze dosc fajne, ale te "opływowe" - syf.

Autor:  rapsik [ Sob, 05.02.2005, 14:40 ]
Temat postu: 

w ht1 tez jest

Autor:  RR ltd Co. [ Wto, 11.12.2007, 12:16 ]
Temat postu: 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
http://www.amo-zil.ru

Autor:  Szakall69 [ Wto, 11.12.2007, 13:37 ]
Temat postu: 

widac ze w tej firmi czas sie zatrzymał :mryellow: :mryellow:

Autor:  fAZAN [ Wto, 11.12.2007, 13:40 ]
Temat postu: 

Szakall69 napisał(a):
widac ze w tej firmi czas sie zatrzymał :mryellow: :mryellow:

Możesz rozwinąć Twoją myśl

Autor:  Szakall69 [ Wto, 11.12.2007, 13:43 ]
Temat postu: 

wystarczy spojzec na stylistyke tych ciezarowek - tu nic nie trzeba tlumaczyc

Autor:  kenji [ Śro, 12.12.2007, 15:22 ]
Temat postu: 

Dokładnie - na rodzimym rynku sprzedaje się, bo tam wyboru dużego nie ma...

Gdzie indziej (czyt. na zachodzie) myślę, że nie znalazłyby nabywców.

Autor:  RR ltd Co. [ Śro, 12.12.2007, 15:29 ]
Temat postu: 

Macie 100% rację, to takie ruskie "gniotsa nie łamiotsa": naprawisz to sam, bez specjalnych narzędzi, a jak weźmiesz światło od Moskwicza, to też będzie pasować...

Autor:  Emer [ Pią, 14.12.2007, 12:50 ]
Temat postu: 

dla mnie nieśmiertelny będzie ZIŁ 130 i w takim właśnie malowaniu

Image

Autor:  Szakall69 [ Pią, 14.12.2007, 14:56 ]
Temat postu: 

taaa widywało sie takiego - szacunek dla dziadka 8) 8)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/