| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Ciężarówki Ził https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=4469 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Śro, 02.02.2005, 18:37 ] |
| Temat postu: | Ciężarówki Ził |
http://www.amo-zil.ru
StraĹĽackie
|
|
| Autor: | el_ [ Śro, 02.02.2005, 18:44 ] |
| Temat postu: | |
PoproszÄ™ te straĹĽy poĹĽarnej |
|
| Autor: | Wilu [ Śro, 02.02.2005, 19:40 ] |
| Temat postu: | |
Niektóre są całkiem ciekawe ale pozostałe to ........... |
|
| Autor: | tomek [ Śro, 02.02.2005, 21:24 ] |
| Temat postu: | |
pare z nich przypomina z przodu lublina ale i tak sÄ… ciekawsze od tych co u nas produkujÄ… |
|
| Autor: | K@F@R3K555 [ Czw, 03.02.2005, 10:21 ] |
| Temat postu: | |
Bo u nas nie umią nic produkować oprócz szajsowatego lanosa i matiza. Cieszmy się że nasi wschodni sąsiedzi coś produkują wmiare normalnego. Najbardziej mi się podobają wersje wojskowe. Zawsze miałem do nich sentyment |
|
| Autor: | Ice [ Czw, 03.02.2005, 15:38 ] |
| Temat postu: | |
Zil...śmiga się takim w Hard Truck'u 2 Te kwadraciaki masywniejsze dosc fajne, ale te "opływowe" - syf. |
|
| Autor: | rapsik [ Sob, 05.02.2005, 14:40 ] |
| Temat postu: | |
w ht1 tez jest |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 11.12.2007, 12:16 ] |
| Temat postu: | |
http://www.amo-zil.ru |
|
| Autor: | Szakall69 [ Wto, 11.12.2007, 13:37 ] |
| Temat postu: | |
widac ze w tej firmi czas sie zatrzymał |
|
| Autor: | fAZAN [ Wto, 11.12.2007, 13:40 ] |
| Temat postu: | |
Szakall69 napisał(a): widac ze w tej firmi czas sie zatrzymaĹ‚ MoĹĽesz rozwinąć TwojÄ… myĹ›l |
|
| Autor: | Szakall69 [ Wto, 11.12.2007, 13:43 ] |
| Temat postu: | |
wystarczy spojzec na stylistyke tych ciezarowek - tu nic nie trzeba tlumaczyc |
|
| Autor: | kenji [ Śro, 12.12.2007, 15:22 ] |
| Temat postu: | |
Dokładnie - na rodzimym rynku sprzedaje się, bo tam wyboru dużego nie ma... Gdzie indziej (czyt. na zachodzie) myślę, że nie znalazłyby nabywców. |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 12.12.2007, 15:29 ] |
| Temat postu: | |
Macie 100% rację, to takie ruskie "gniotsa nie łamiotsa": naprawisz to sam, bez specjalnych narzędzi, a jak weźmiesz światło od Moskwicza, to też będzie pasować... |
|
| Autor: | Emer [ Pią, 14.12.2007, 12:50 ] |
| Temat postu: | |
dla mnie nieśmiertelny będzie ZIŠ130 i w takim właśnie malowaniu
|
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 14.12.2007, 14:56 ] |
| Temat postu: | |
taaa widywało sie takiego - szacunek dla dziadka |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|