| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Pytanie https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=24458 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dister 5 [ Czw, 20.12.2007, 15:37 ] |
| Temat postu: | Pytanie |
Mam pytanie: ostatnio kupilem wywrotke volvo i chcialbym zakupic do niej cb radio. Jakie byscie doradzili mi kupic? P.S. cena nie gra roli |
|
| Autor: | RJS 12WY [ Czw, 20.12.2007, 16:01 ] |
| Temat postu: | |
Najlepiej rozglądnij się za Alan 199-A, to dobre proste radio w rozsądnej cenie, tylko jak będziesz kupował antenę to nie pakuj się w magnesówki, kup tradycyjną przykręcaną. Osobiście mam President Johnny II z anteną President ML-145 i też jestem z tego zestawu zadowolony, ale kupiłem to używane, a jeśli masz zamiar kupić nowe radio to za cenę Presidenta możesz mieć dwa Alany. |
|
| Autor: | dister 5 [ Czw, 20.12.2007, 16:16 ] |
| Temat postu: | |
ja mam w swoim jeepie radyjko ALAN 100 PLUS i antene PRESIDENT-a (na magnes) ale cos mi w tym radyjku nie pasuje |
|
| Autor: | RJS 12WY [ Czw, 20.12.2007, 16:25 ] |
| Temat postu: | |
dister 5 napisał(a): ale cos mi w tym radyjku nie pasuje A co siÄ™ z nim dzieje, bo zanim siÄ™ dorobiĹ‚em Presidenta miaĹ‚em identyczny zestaw jak ty i chodziĹ‚ dość dobrze. |
|
| Autor: | dister 5 [ Czw, 20.12.2007, 16:27 ] |
| Temat postu: | |
radyjka to moze i nie jest wina ale anteny tak |
|
| Autor: | badys [ Pią, 21.12.2007, 12:42 ] |
| Temat postu: | |
do auta kup sobie najprostsze radyjko, nie przeginając z ceną (jedno z tańszych) warto natomiast zainwestować w porządną antenkę,i zewnętrzny głośnik- na tych zabudowanych w radiu nie wiele słychać. Potem ładnie zestroić antenkę i będzie śmigać. A dlaczego najprostsze, najtańsze radyjko? Bo niestety nasi kierowcy w większości mają porozstrajany sprzęt, nie trzymający dokładnie częstotliwości i jeżeli zainwestujesz w coś naprawdę porządnego - nie pogadasz. Dobre radia bardzo selektywnie wybierają częstotliwość w odbiorze i w nadawaniu, czyli będzie dochodzić do sytuacji w których będziesz odbierał rozmówców nie wyraźnie, nieczytelnie lub woogle, gdzie kolega w aucie obok na zwykłym radiu pogada ze wszystkimi, dostrajanie się do każdego z osobna też nie ma sensu. radia działają na 12v więc sprawdź czy przetwornica 24/12 wytrzyma dodatkowe obciążenie sięgające 3-4A Będziesz miał jakieś dalsze pytania - wal śmiało |
|
| Autor: | putin [ Nie, 23.12.2007, 0:30 ] |
| Temat postu: | |
polecam radio MK3 model 6122 bordzo dobrze wspĂłlgra z antena lemm'a |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|