| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Mercedes-Benz Econic dla Vos Logistics https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=24159 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pią, 23.11.2007, 18:56 ] |
| Temat postu: | Mercedes-Benz Econic dla Vos Logistics |
(C)http://lkw-infos.eu/
chyba jest napędzany gazem ziemnym czy czymś |
|
| Autor: | Mibay [ Sob, 24.11.2007, 10:54 ] |
| Temat postu: | |
Ekologiczna ale najbrzydsza |
|
| Autor: | rafcio14 [ Sob, 24.11.2007, 12:04 ] |
| Temat postu: | |
Haha. Ĺšmiesznie ten kurnik na dachu wyglÄ…da ixxos napisał(a): chyba jest napÄ™dzany gazem ziemnym czy czymĹ› Tak, jest napÄ™dzany gazem ziemnym |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 24.11.2007, 15:25 ] |
| Temat postu: | |
a co to jest na dachu ?? bo wyglada prze smiesznie |
|
| Autor: | rafcio14 [ Sob, 24.11.2007, 17:08 ] |
| Temat postu: | |
Szakall69 napisał(a): a co to jest na dachu ?? bo wyglada prze smiesznie Ĺóżko. Tzw kurnik |
|
| Autor: | kenji [ Sob, 24.11.2007, 19:08 ] |
| Temat postu: | |
v8power.nl |
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 25.11.2007, 8:42 ] |
| Temat postu: | |
ale przegięcie - smętnie jak w grobowcu może ktoś wie do czego ma służyć ten pojazd ? |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 25.11.2007, 16:16 ] |
| Temat postu: | |
chyba zeby straszyc dzieci na ulicach |
|
| Autor: | Konradek [ Nie, 25.11.2007, 16:38 ] |
| Temat postu: | |
WyglÄ…da okropnie, ale wntrze ma fajnie |
|
| Autor: | Jama [ Pon, 26.11.2007, 0:37 ] |
| Temat postu: | |
współczuję kierowcy który będzie tym jeździł, pewnie będzie musiał radio mieć wyłączone coby nie słyszeć tych szyderstw ze strony innych kierowców |
|
| Autor: | kielek [ Pon, 10.12.2007, 20:28 ] |
| Temat postu: | |
jakos taki inny , gdzie to ma silnik i jaki ?? |
|
| Autor: | paul [ Wto, 11.12.2007, 18:47 ] |
| Temat postu: | |
podoba mi siÄ™ |
|
| Autor: | fAZAN [ Wto, 11.12.2007, 20:38 ] |
| Temat postu: | |
kijowe jak barszcz |
|
| Autor: | VVitek [ Wto, 11.12.2007, 21:19 ] |
| Temat postu: | |
Wygląda inaczej niż cała reszta ciężarówek. Jest oryginalny i przez to fajny Podoba mi się. Ciekawe jakie wrażenie robi "na żywo", chciałbym go zobaczyć |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|