Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Mercedes-Benz Econic dla Vos Logistics
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=24159
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pią, 23.11.2007, 18:56 ]
Temat postu:  Mercedes-Benz Econic dla Vos Logistics

Image
Image
(C)http://lkw-infos.eu/
Image
chyba jest napędzany gazem ziemnym czy czymś :twisted: :roll:

Autor:  Mibay [ Sob, 24.11.2007, 10:54 ]
Temat postu: 

Ekologiczna ale najbrzydsza :shock: :shock: :?

Autor:  rafcio14 [ Sob, 24.11.2007, 12:04 ]
Temat postu: 

Haha. Ĺšmiesznie ten kurnik na dachu wyglÄ…da :lol: :lol:

ixxos napisał(a):
chyba jest napędzany gazem ziemnym czy czymś


Tak, jest napędzany gazem ziemnym

Autor:  Szakall69 [ Sob, 24.11.2007, 15:25 ]
Temat postu: 

a co to jest na dachu ?? bo wyglada prze smiesznie :mryellow: :mryellow:

Autor:  rafcio14 [ Sob, 24.11.2007, 17:08 ]
Temat postu: 

Szakall69 napisał(a):
a co to jest na dachu ?? bo wyglada prze smiesznie :mryellow: :mryellow:


Łóżko. Tzw kurnik

Autor:  kenji [ Sob, 24.11.2007, 19:08 ]
Temat postu: 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

v8power.nl

Autor:  ixxos [ Nie, 25.11.2007, 8:42 ]
Temat postu: 

ale przegięcie - smętnie jak w grobowcu :roll:

może ktoś wie do czego ma służyć ten pojazd ?

Autor:  Szakall69 [ Nie, 25.11.2007, 16:16 ]
Temat postu: 

chyba zeby straszyc dzieci na ulicach :twisted: :twisted:

Autor:  Konradek [ Nie, 25.11.2007, 16:38 ]
Temat postu: 

Wygląda okropnie, ale wntrze ma fajnie :) na górze tam gdzie łóżeczko też sporo miejsca :)

Autor:  Jama [ Pon, 26.11.2007, 0:37 ]
Temat postu: 

współczuję kierowcy który będzie tym jeździł, pewnie będzie musiał radio mieć wyłączone coby nie słyszeć tych szyderstw ze strony innych kierowców :D

Autor:  kielek [ Pon, 10.12.2007, 20:28 ]
Temat postu: 

jakos taki inny , gdzie to ma silnik i jaki ??

Autor:  paul [ Wto, 11.12.2007, 18:47 ]
Temat postu: 

podoba
mi
siÄ™

Autor:  fAZAN [ Wto, 11.12.2007, 20:38 ]
Temat postu: 

kijowe jak barszcz :lol:

Autor:  VVitek [ Wto, 11.12.2007, 21:19 ]
Temat postu: 

Wygląda inaczej niż cała reszta ciężarówek. Jest oryginalny i przez to fajny :)
Podoba mi się. Ciekawe jakie wrażenie robi "na żywo", chciałbym go zobaczyć :wink:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/