Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:42




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
WITAM !!!! 
Autor Wiadomość

Postów: 4
Post WITAM !!!!
Witajce !

Jestem tu nowy i chcialem powiedziec troche o sobie . Nick wystarczy :-) , oprocz tego mam 24 lata i od pazdziernika pracuje w firmie transportowo spedycyjnej !!!Bolsped!!! (mozna sobie kliknac i oblookac), narazie na czteroosiowej wywrotce bo dopiero w srode mam egzamin na E . Po nowym roku mam zamiar przeniesc sie na spedycje pojezdzic z kims jakis miesiac a potem solo , ciagnie mnie do tego niesamowicie i tu moje szczescie nie bede mial problemow z realizacja tych planow w tej firmie bo do lutego przychodzi 18 nowiutkich wozow a chetnych nie maja za duzo na spedycje , tak ze trzymajcie za mnie kciuki !

Ps. czytalem to forum przez kilka dni z rzedu i doszedlem do wniosku ze moze warto bedzie sie tu zarejestrowac , mam nadzieje ze tylko umocnicie mnie w tym przekonaniu :)


Pią, 09.11.2007, 17:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 72
Miejscowość: Wiązownica
Post 
Ramzes Jakie warunki w tej firmie i jaka kat. prawo jazdy potrzebne jest na wywratke

_________________
Zapraszam na nowe forum http://www.mbs.webd.pl


Pią, 09.11.2007, 20:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Witamy Witamy :D

tylko piszemy o sobie tutaj -
w tym temacie
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... 12&start=0

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Sob, 10.11.2007, 9:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
spirit napisał(a):
jaka kat. prawo jazdy potrzebne jest na wywratke

kategoria C - przecież to "zwykła" ciężarówka.

_________________
locha lover


Sob, 10.11.2007, 11:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
pod warunkiem ze nie jest to ciÄ…gnij jak na fotach na stronie :wink:

Wiatamy :mryellow:


Sob, 10.11.2007, 16:30
Profil

Postów: 4
Post 
Cytuj:

Ramzes Jakie warunki w tej firmie i jaka kat. prawo jazdy potrzebne jest na wywratke


Co do warunkow to na poczatek dostaje sie 1800 z premia przez 3 miesiace jak sie sprawdzisz to mozna liczyc na podwyrzke , jezeli ma sie tez E to jakies 200-300 wiecej na poczatek , po 3 miesiacach majac juz E i dobra opinnie mozna liczyc na do 3000 brutto .Praca spokojna w miare czysta , jest full serwis jak ci sie cos stanie to cie nic nie interesuje dzwonisz i przyjezdzaja albo jak sie da to sam zjezdzasz na baze , na kanal i reszta juz nalezy do mechanikow , jak dla mnie jest to duzy + bo kompletnie niestety nie znam sie na mechanice .Jazda jest 8 godzin na 3 zmiany pon-pt , po miejscu tzn. na piaskownie po "piosecek" i pare kilometrow dalej na tzw. zmywnice kiprujesz piach gdzie jest on puszczany do szybow kopalni razem z woda i tak w kolko macieju :) , ale ja nie nazekam jest fajnie ;-)
Co do prawka to kolega juz ci odpowiedzial C wystarczy na poczatek no ale zeby zaczac trzeba jeszcze miec przewoz zeczy badania psychotechniczne no i lekarskie wstepne ale to juz oni kieruja i placa za to

Cytuj:
Witamy Witamy

tylko piszemy o sobie tutaj -
w tym temacie
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... 12&start=0


sorry nie wiedzialem bo tak szczeze mowiac to zagladam tylko tu pod tabor ciezki :-) , bo to mnie kreci najbardziej w inne tematy tylko sporadycznie , w razie potrzeby moderator moze przeniesc i po sprawie !


Sob, 10.11.2007, 22:53
Profil

Postów: 50
Post 
no to macie w sumi zaje***ste warunki :D naprawde dobra firma...

_________________
Iveco Stralis 430 + tandem :)


Sob, 10.11.2007, 23:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Szakall69 napisał(a):
pod warunkiem ze nie jest to ciÄ…gnij jak na fotach na stronie

Na sam "ciÄ…gnij" :twisted: rĂłwniez wystarczy C.
E uprawnia CiÄ™ do ciÄ…gania przyczep/naczep.

_________________
locha lover


Nie, 11.11.2007, 10:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
do ale Kolega napisal ze jeĹĽdzi wywrotkÄ… :lol: :lol: a sam ciÄ…gnik sie " nie wywraca" :mryellow:


Nie, 11.11.2007, 15:48
Profil

Postów: 4
Post 
Kilka zdjec z pracy


Image



osoba zostala perfidnie wycieta (bycmoze nie zyczy sobie publikacji :) )



Image



nowiusienki Daf przyszedl zamiast 200-sety bo sie juz rozsypala ciekawe czy gosc ktory tyle lat jezdzil starem , potrafi obslugiwac tego dafa :)


Image


20-letnie wozidla volvo , musze sie tym kiedys przejechac skrzynia automat :>


Image

Zdjecia z piaskowni "szczakowa" pole na boleslaw zaraz za olkuszem

Image

Kolejka do wagi pstryknolem z kabinki nieraz stoi tak kilkanascie wozow i kazdy czeka na swoja kolej

Sorry za te zdjecia wczesniej ale dopiero teraz sie skaplem jak wstawic te zdjecia zeby bylo dobrze :wink:


Pon, 12.11.2007, 11:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
fajne zdjecia ale za duze - zmniejsz fotki i zrob miniatury tak jak ostatnia :wink:


Pon, 12.11.2007, 12:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018