Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

2008 Scania G-series
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=23476
Strona 1 z 1

Autor:  kenji [ Wto, 02.10.2007, 18:26 ]
Temat postu:  2008 Scania G-series

Serię G Scania plasuje pomiędzy seriami P i R. Model przeznaczony jest do ruchu krajowego i budownictwa.

Silniki:
Euro4: 230, 270, 310, 340, 380, 420, 480KM
Euro5: 380 i 420KM

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kabina Highline
Image

Kabina dzienna
Image


Seria P, G i R ;)
Image

(c) by http://www.scania.com

Autor:  Szakall69 [ Śro, 03.10.2007, 11:30 ]
Temat postu: 

w zasadzie jedynie czym sie roznia to kabinami ale to spoko ze jest taki wybor :wink: :wink:

Dobry pomysł

Autor:  Le Cobusier [ Śro, 03.10.2007, 14:41 ]
Temat postu: 

potrzebny jest jakiś większy lifting, ciągnik za bardzo się opatrzył

Autor:  wilczek247 [ Śro, 03.10.2007, 18:30 ]
Temat postu: 

za mało zmian zewnętrznych !!!!!!!
ale ogĂłlnie spoko.

Autor:  Guardian [ Sob, 24.11.2007, 15:08 ]
Temat postu: 

Niczym mnie nie powala... Bo, niczym się nie różnią kabiny, no poza tą malutką literką G. Jak już chcieli typowe budowlańce do zabudowy produkowac to mogli zostawić poczciwą serię T, przynajmniej się ładnie wyróżniała...
Moim zdaniem mogli w innym kierunku to poprowadzić.
Zostawić R i P tak jak było a zacząć szukać coś na wzór niskokabinowych pojazdów dystrybucyjnych. Tak żeby eRki były na dalekie dystanse jak są i w ciężkie warunki (żwirownie, kopalnie piasku, kamieniołomy), P do transportu krajowego, budownictwa lżejszego (betonomieszarki, wywrotki) i pożarnictwa, a G właśnie coś na wzór Man TGA Lowentry czy Mercedes - Benz Econic.

Autor:  Mibay [ Nie, 25.11.2007, 13:33 ]
Temat postu: 

Nie dostrzegam większych zmian, mogli by więcej zmienić. Niczym nie powala :roll:

Autor:  kenji [ Nie, 25.11.2007, 14:18 ]
Temat postu: 

Rafi_15 napisał(a):
Nie dostrzegam większych zmian, mogli by więcej zmienić. Niczym nie powala

A co mieli zmieniać? Przecież to nowa seria, a nie lifting.

Autor:  Jama [ Wto, 27.11.2007, 11:25 ]
Temat postu: 

wilczek247 napisał(a):
za mało zmian zewnętrznych !!!!!!!
ale ogĂłlnie spoko.

no a co ty chciałeś?? żeby dla modelu G Scania robiła facelifting, albo całkiem nową kabinę??
?? przecieĹĽ to tylko wersja... a nie ĹĽaden nowy model...

Autor:  rumun19 [ Wto, 04.12.2007, 21:10 ]
Temat postu: 

ładna ta seria G:)Najbardziej podoba mi sie z zestawieniu z wywrotką:)Na takim czyms pracowac,to przyjemność:)

Autor:  Sławek91a [ Śro, 05.12.2007, 20:49 ]
Temat postu: 

rumun19 masz racjÄ™ mnie teĹĽ siÄ™ te podobajÄ… ale rĂłwnierz bardzo mi siÄ™ podobajÄ… ciÄ…gniki tylko w globie :D takie najbardziej lubie :D

Autor:  fAZAN [ Czw, 06.12.2007, 9:23 ]
Temat postu: 

A czy będą dostgępne betonomieszarki:?:

Autor:  Kret100 [ Czw, 06.12.2007, 12:32 ]
Temat postu: 

Piękne cudowne.
Chyba zostane kierowcÄ… tira :lol:

Autor:  Szakall69 [ Czw, 06.12.2007, 12:37 ]
Temat postu: 

a ty w ogule wiesz co to jest TIR ?? :roll: :roll:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/