Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Bumar Koszalin
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=20365
Strona 1 z 1

Autor:  Industrial [ Pon, 09.04.2007, 0:37 ]
Temat postu:  Bumar Koszalin

Image
http://www.bumar.pl/

"Bumar-Koszalin" istnieje od 1945 r. Fabryka rozpoczęła swoją działalność od remontów pojazdów samochodowych stopniowo przechodząc do produkcji specjalistycznych nadwozi i maszyn budowlanych zabudowywanych na pojazdach samochodowych, takich jak autocysterny do przewozu produktów spożywczych, nadwozia typu autobusowego, podnośniki koszowe, żurawie na podwoziu Star, mieszalniki do betonu na podwoziach samochodowych.
Od 30 lat Fabryka specjalizuje się w produkcji podnośników montażowych montowanych na podwoziach samochodów ciężarowych i przyczepek samochodowych.
Obecnie w produkcji znajduje się kilkanaście typów podnośników o wysokościach roboczych 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 25, 30 i 40 m w tym również podnośniki dopuszczone do pracy pod napięciem do 1 kV i podnośniki pożarnicze 25, 30, 40 i 42 m. Wszystkie konstrukcje podnośników montażowych są opracowaniami własnego Biura Konstrukcyjnego.
Podnośniki były eksportowane do wielu krajów Europy (Szwecja, Norwegia, Francja, Belgia, RFN, Dania, Rosja, Kraje WNP, Grecja i inne) Od dnia 1 stycznia 1998 roku Firma jest Spółką Akcyjną.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

10 - 15 m

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

16 - 21 m

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

22 - 40 m

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Podnośniki pożarnicze

Image

Image

Image

Image

Autor:  ixxos [ Pon, 09.04.2007, 7:19 ]
Temat postu: 

te Volviki najlepsze, szczegĂłlnie te straĹĽackie :D


......

Image

tylko te mają skaze konstrukcyjną, podnośnik zaczyna się za kabiną - podwozie długie, podnośnik krótki :roll:

Autor:  LOCK-N-LOAD [ Pon, 09.04.2007, 8:06 ]
Temat postu: 

wszystkie sa fajne :P ale wrazenie robi patent z URSUSEM jeszcze nie widziałem takiego fajne zabudowy

Autor:  blondas [ Pon, 09.04.2007, 8:51 ]
Temat postu: 

na traktorze jeszcze tez nie widzialem kosza :wink:

Autor:  Globetrotter [ Pon, 09.04.2007, 9:06 ]
Temat postu: 

Najlepiej sie prezentują Volva I MAN-y!! Są super jak mają podnosniki maksymalnie wyciągnięte!! :twisted:

Autor:  Laszek [ Pon, 09.04.2007, 10:32 ]
Temat postu: 

Często jestem w Koszalinie a nawet nie wiedziałem że tam jest taka firma ;D

Autor:  MaddDogg [ Pon, 09.04.2007, 14:03 ]
Temat postu: 

LOCK-N-LOAD napisał(a):
wrazenie robi patent z URSUSEM jeszcze nie widziałem takiego

Pewnie mało kto widział :wink: . Sam jestem pod wrażeniem :)

To Volvo wymiata :shock: :
Image

A nawet nie wiedziałem, że na Lublinie można umieścić tak wysoki podnośnik :shock:

Autor:  Szakall69 [ Pon, 09.04.2007, 17:23 ]
Temat postu: 

LOCK-N-LOAD napisał(a):
ale wrazenie robi patent z URSUSEM jeszcze nie widziałem takiego fajne zabudowy

tez widze pierwszy raz :shock:

Ale na Volvo i tak najlepiej daja rade :lol: :lol:

Autor:  RR ltd Co. [ Pon, 09.04.2007, 18:53 ]
Temat postu: 

A mnie się podobał ten wózek akumulatorowy
Image
A na powaĹĽnie: terenowe stary

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/