Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

TA-NO Pomoc drogowa
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=20217
Strona 1 z 1

Autor:  Industrial [ Pon, 02.04.2007, 21:05 ]
Temat postu:  TA-NO Pomoc drogowa

Image
http://www.ta-no.com.pl/index.html

Autotransportery ciężkie ze stałą platformą transportową

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Autotransportery ciężkie dwupoziomowe z platformą transportową sterowaną elektro-hydraulicznie

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Autor:  Grzyws [ Pon, 02.04.2007, 21:12 ]
Temat postu: 

Widac że dysponują dobrym nowym sprzętem

Autor:  Nico [ Wto, 03.04.2007, 6:46 ]
Temat postu: 

No no robiom ciekawy sprzęcik

Autor:  ixxos [ Wto, 03.04.2007, 7:39 ]
Temat postu: 

fajna fotka z tymi przyczepkami na pokładzie 8)
i ten oplandekowany AutoŚwiata - tylko tam mało się mieści
a te powydłużane Sprintery strasznie dziwaczne, przesadzili z długością :roll:

Autor:  johnus [ Wto, 03.04.2007, 12:30 ]
Temat postu: 

lol ta firma jest moim sÄ…siadem produkujÄ… takĹĽe przyczepy holownicze i podwozia przyczep

Autor:  Mibay [ Wto, 03.04.2007, 15:12 ]
Temat postu: 

Fajne fajne, ciekawy motyw z tÄ… plandekÄ… jest :D

Autor:  Szakall69 [ Wto, 03.04.2007, 17:30 ]
Temat postu: 

bardziej od planteki podoba mi sie pieterko taki jak np na ostatniej focie - to chyba hydraulicznie jest zrobione ??

OgĂłlnie bardzo fajna galeria ( i to polska 8) 8) )

Autor:  johnus [ Czw, 05.04.2007, 19:38 ]
Temat postu: 

haha teraz się przyjrzałem i widze że wszystkie zdjęcia są robione przed siedziba firmy lub w niej a ten las i stawik z topolami jest moja własnością :D:D

Autor:  ixxos [ Pią, 06.04.2007, 7:02 ]
Temat postu: 

to masz fajnÄ… firme "pod nosem...." :D 8)

Autor:  Globetrotter [ Nie, 08.04.2007, 10:57 ]
Temat postu: 

Naprawde mi sie podoba, najlepszy jest MAN i Mercedes Atego z platformÄ… transportowÄ… sterowanÄ… elektro-hydraulicznie :P Nareszczie coĹ› Polskiego!! :wink:

Autor:  MaddDogg [ Pon, 09.04.2007, 14:10 ]
Temat postu: 

Ten Alteon jest ciekawy, pierwszy raz go widzÄ™ :shock:

Podoba mi siÄ™ rozwiÄ…zanie z plandekÄ….

Autor:  VW_Marcin [ Pon, 09.04.2007, 15:41 ]
Temat postu: 

Yeah...auto z mojego miasta,nie raz go widziałem.Nawet na tablicach ma NMR 8) :mryellow:
Image

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/