| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| TA-NO Pomoc drogowa https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=20217 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Industrial [ Pon, 02.04.2007, 21:05 ] |
| Temat postu: | TA-NO Pomoc drogowa |
http://www.ta-no.com.pl/index.html Autotransportery ciężkie ze stałą platformą transportową
Autotransportery ciężkie dwupoziomowe z platformą transportową sterowaną elektro-hydraulicznie
|
|
| Autor: | Grzyws [ Pon, 02.04.2007, 21:12 ] |
| Temat postu: | |
Widac że dysponują dobrym nowym sprzętem |
|
| Autor: | Nico [ Wto, 03.04.2007, 6:46 ] |
| Temat postu: | |
No no robiom ciekawy sprzęcik |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 03.04.2007, 7:39 ] |
| Temat postu: | |
fajna fotka z tymi przyczepkami na pokładzie i ten oplandekowany AutoŚwiata - tylko tam mało się mieści a te powydłużane Sprintery strasznie dziwaczne, przesadzili z długością |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 03.04.2007, 12:30 ] |
| Temat postu: | |
lol ta firma jest moim sÄ…siadem produkujÄ… takĹĽe przyczepy holownicze i podwozia przyczep |
|
| Autor: | Mibay [ Wto, 03.04.2007, 15:12 ] |
| Temat postu: | |
Fajne fajne, ciekawy motyw z tÄ… plandekÄ… jest |
|
| Autor: | Szakall69 [ Wto, 03.04.2007, 17:30 ] |
| Temat postu: | |
bardziej od planteki podoba mi sie pieterko taki jak np na ostatniej focie - to chyba hydraulicznie jest zrobione ?? OgĂłlnie bardzo fajna galeria ( i to polska |
|
| Autor: | johnus [ Czw, 05.04.2007, 19:38 ] |
| Temat postu: | |
haha teraz się przyjrzałem i widze że wszystkie zdjęcia są robione przed siedziba firmy lub w niej a ten las i stawik z topolami jest moja własnością |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 06.04.2007, 7:02 ] |
| Temat postu: | |
to masz fajnÄ… firme "pod nosem...." |
|
| Autor: | Globetrotter [ Nie, 08.04.2007, 10:57 ] |
| Temat postu: | |
Naprawde mi sie podoba, najlepszy jest MAN i Mercedes Atego z platformÄ… transportowÄ… sterowanÄ… elektro-hydraulicznie |
|
| Autor: | MaddDogg [ Pon, 09.04.2007, 14:10 ] |
| Temat postu: | |
Ten Alteon jest ciekawy, pierwszy raz go widzÄ™ Podoba mi siÄ™ rozwiÄ…zanie z plandekÄ…. |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Pon, 09.04.2007, 15:41 ] |
| Temat postu: | |
Yeah...auto z mojego miasta,nie raz go widziałem.Nawet na tablicach ma NMR
|
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|