| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Western Star Africa -Zair https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=20140 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pią, 30.03.2007, 14:54 ] |
| Temat postu: | Western Star Africa -Zair |
Wywrotki Afrykańskie z rodowodem z USA Dumper 28T 4964SX 6X4 28 US ton Truck
Dumper 40T 6964SX 6x4 40 t Dump Truck
Heavy Haulier / Roadtrain 150T 4964EXHD 6x4 150ton GCM Road train Tractor
Jestem ciekaw czy te road trainy to na rynek afrykański czy może dla Australijczyków Western Star 75ton Wrecker/Breakdown Chassis 4964SX 6X4 Wrecker Chassis
(C)http://www.westernstar.co.za |
|
| Autor: | BartezTK [ Pią, 30.03.2007, 15:09 ] |
| Temat postu: | |
Ĺadne i funkcjonalne a jeĹ›li wykonane z dobrych materiałów to na pewno wytrzymaĹ‚e |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 30.03.2007, 18:37 ] |
| Temat postu: | |
Ĺadny patent z tymi plantekami unoszonymi do gĂłry |
|
| Autor: | Laszek [ Pią, 30.03.2007, 18:57 ] |
| Temat postu: | |
Brak mi słów, Kocham te Amerykańskie auto... |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 30.03.2007, 20:16 ] |
| Temat postu: | |
przyznam szczerze że nie widziałem jeszcze tych skurczybyków w wersji dumperowej |
|
| Autor: | Mibay [ Sob, 31.03.2007, 9:19 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo mi przypadły do gustu cieżarówki z tymi wieloma naczepami |
|
| Autor: | budzyfer [ Sob, 31.03.2007, 9:24 ] |
| Temat postu: | |
A myślałem, że takie rzeczy to tylko w Australii... |
|
| Autor: | MaddDogg [ Pon, 09.04.2007, 14:21 ] |
| Temat postu: | |
Laszek napisał(a): Kocham te AmerykaĹ„skie auto... KtĂłre auto? SÄ… Ĺ›wietne. Te starsze prezentujÄ… sie niesamowicie Nowsze robione juĹĽ bardziej na europejskie.. majÄ… bardziej zaokrÄ™glone ksztaĹ‚ty. Ale to byĹ‚o nieuniknione |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|