Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Czy zdawal ktos ostatnio w Warszawie egzamin na kat. C+E.
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=20091
Strona 1 z 1

Autor:  fafal121 [ Śro, 28.03.2007, 20:37 ]
Temat postu:  Czy zdawal ktos ostatnio w Warszawie egzamin na kat. C+E.

Dokladnie tak jak w temacie. Mam kilka pytan zwiazanych z egzaminem panstwowym wlasnie na ta kategorie.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/