| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Czy zdawal ktos ostatnio w Warszawie egzamin na kat. C+E. https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=20091 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | fafal121 [ Śro, 28.03.2007, 20:37 ] |
| Temat postu: | Czy zdawal ktos ostatnio w Warszawie egzamin na kat. C+E. |
Dokladnie tak jak w temacie. Mam kilka pytan zwiazanych z egzaminem panstwowym wlasnie na ta kategorie. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|