| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Mercedes-Benz Actros 12x4 / 12x8 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19881 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Industrial [ Nie, 18.03.2007, 17:31 ] |
| Temat postu: | Mercedes-Benz Actros 12x4 / 12x8 |
ten Actros z zabudową podnośnika 101 metrów należy do prywatnej firmy MAES ale w razie potrzeby pomaga też strażakom w akcjach ratunkowych stąd niebieskie koguty na dachu
http://www.paul-nutzfahrzeuge.de/ |
|
| Autor: | kenji [ Nie, 18.03.2007, 17:46 ] |
| Temat postu: | |
było http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php ... light=paul |
|
| Autor: | Industrial [ Nie, 18.03.2007, 17:50 ] |
| Temat postu: | |
Sorki niie zobaczyłem wcześniej |
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 18.03.2007, 19:43 ] |
| Temat postu: | |
temat zostawiamy - bo są nowe fotki ta maszyna sprawia naprawde ogromne wrażenie tylko ja się zastanawiam czy to się opłaca budować takie kolosy - czy nie taniej by było zamontować na naczepie lub na podwoziu gotowym podwoziu z dźwiga np Liebherra czy innego |
|
| Autor: | kenji [ Nie, 18.03.2007, 20:07 ] |
| Temat postu: | |
To nie lepiej przenieść fotki, niż dublować tematy |
|
| Autor: | Laszek [ Nie, 18.03.2007, 20:21 ] |
| Temat postu: | |
A ja nie wdziałem fajny tylko troche dziwinie wygląda tam maska. I strasznie dużo osi ma ;| |
|
| Autor: | gumi2 [ Śro, 21.03.2007, 17:43 ] |
| Temat postu: | |
Pierwsze widze, bardzo ciekawe rozwiazanie |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 21.03.2007, 18:17 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): czy nie taniej by byĹ‚o zamontować na naczepie tez tak mysle - widzaĹ‚em kiedys filmik z takÄ… naczepÄ… w USA i sie sprawdza |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|