Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Mercedes-Benz Actros 12x4 / 12x8
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19881
Strona 1 z 1

Autor:  Industrial [ Nie, 18.03.2007, 17:31 ]
Temat postu:  Mercedes-Benz Actros 12x4 / 12x8

Image

Image

Image

ten Actros z zabudową podnośnika 101 metrów należy do prywatnej firmy MAES ale w razie potrzeby pomaga też strażakom w akcjach ratunkowych stąd niebieskie koguty na dachu

Image

Image

Image

http://www.paul-nutzfahrzeuge.de/

Autor:  kenji [ Nie, 18.03.2007, 17:46 ]
Temat postu: 

było :P
http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php ... light=paul

Autor:  Industrial [ Nie, 18.03.2007, 17:50 ]
Temat postu: 

Sorki niie zobaczyłem wcześniej :wink: Ale bez fotek :P

Autor:  ixxos [ Nie, 18.03.2007, 19:43 ]
Temat postu: 

temat zostawiamy - bo są nowe fotki :lol: infos zmienił adres na lkw-infoe.eu :D

ta maszyna sprawia naprawde ogromne wraĹĽenie

tylko ja się zastanawiam czy to się opłaca budować takie kolosy
- czy nie taniej by było zamontować na naczepie lub na podwoziu gotowym podwoziu z dźwiga np Liebherra czy innego

Autor:  kenji [ Nie, 18.03.2007, 20:07 ]
Temat postu: 

To nie lepiej przenieść fotki, niż dublować tematy :?: :>

Autor:  Laszek [ Nie, 18.03.2007, 20:21 ]
Temat postu: 

A ja nie wdziałem fajny tylko troche dziwinie wygląda tam maska. I strasznie dużo osi ma ;|

Autor:  gumi2 [ Śro, 21.03.2007, 17:43 ]
Temat postu: 

Pierwsze widze, bardzo ciekawe rozwiazanie :)

Autor:  Szakall69 [ Śro, 21.03.2007, 18:17 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
czy nie taniej by było zamontować na naczepie

tez tak mysle - widzałem kiedys filmik z taką naczepą w USA i sie sprawdza :wink: ( tylko koleś siedzi na jej końcu w kabinie i kręci kołami w ostatniej osi zeby mieścił sie w zakretach :mryellow: :mryellow: )

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/