Firma nadwoziowa z Norwegii - pokazuje te najciekawsze i najbardziej nietypowe konstrukcje. Firma specjalizuje się gł w nadwoziach i przyczepach dla ciężarówek - skrzyniowych, wywrotkach a także posypywarkach zimowych, są jednak wykonać prawie każdą dowolną zabudowe na życzenie klienta
Asfaltbalje -wywrotki mas asfaltowych, bitumicznych
Boggiaksel - Akslinger wydłużane podwozie - rama zazwyczaj taka niższa, i dodatkowa oś podnoszona, a także skrętna zwiększająca ładownośc o 11 ton dla ciągników siodłowych np do wielkogabarytów
Skjćr - Mählers - posypywarki z dodatkowym mini lemieszem między kołami
Sideplog - lemiesz boczny
Renovasjon - transport odpadĂłw
hakowce, podwozia rollowe
Třmmer - transport drewna
(C)http://www.olengen.no/
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Pon, 19.02.2007, 19:43
LOCK-N-LOAD
Postów: 70
kozak niektóre zabudowy po prostu piękne fajne i funkcjonalne
Pon, 19.02.2007, 21:55
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Boczny lemiesz nie chciałbym stać na chodniku jakny przejeżdzało coś takiego obok mnie
_________________ locha lover
Wto, 20.02.2007, 22:42
gumi2
Postów: 51 Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
Dosc ciekawe rozwiazania, ale co do tych pierwszych to moga one oslepiac
Śro, 21.03.2007, 17:49
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
kenji napisał(a):
Boczny lemiesz nie chciałbym stać na chodniku jakny przejeżdzało coś takiego obok mnie
spoko , to jeĹĽdzi bo 2-pasmĂłwkach zdala od chodnikĂłw
Piękna galeria i piekne maszyny - nowe zastosowanie w tych cieżarówkach widziałbym w PL
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum