Trucki ze specjalnym nadwoziem, dźwigiem -chwytakiem do szybkiego rozładunku konstrukcji betonowych typu garaże i inne zabudowy z prefabrykatów.
Producentem, jak widać na zdjęciach jest firma Klaus - o namiary raczej będzie trudno, zbyt popularna nazwa, więc trudno by było znaleźć.
I szczerze się przyznam dość mocno zaskoczyły mnie te zabudowy, a głównie to, że ktoś wpadł na pomysł z takimi konstukcjami bo zwykłe dźwigi też by sobie dały rade ale takim sposobem na pewno jest szybciej, a dźwig jest jednocześnie transporterem a na dodatek na przyczepie jeszcze drugi garaż może ciągnąć
zdjęcia z (C)http://www.baumaschinenbilder.de/forum
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Pią, 23.02.2007, 17:17
bams
Postów: 497 Miejscowość: Silesia
niezła bania, pierwszy raz coś takiego widzę
_________________ Sen zimowy. Nie budzić niedzwiadka.
Zastanawiam się tylko jak ten ktoś to wymyślił, co go natchnęło
_________________ locha lover
Pią, 23.02.2007, 21:14
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
no jak betonowe to faktycznie
zwykłym hds`em by tego nie podniósł
Sob, 24.02.2007, 19:25
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Dlaczego? są HDS'y podnoszące do 10t nawt więcej.. to jest gotowy prefabrykat garażu a to jest specjalne do tego żebyś to mógł podnieść od środka i ustawić na miejscu. Normalnym HDS lub dźwigiem trzeba by było obwiązywać linami i robić bloki,... masa zachodu więc powstało to
Wto, 27.02.2007, 12:02
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
to czy hds podniesie swoja droga ale nie jest to wygodne wiec sie to stosuje
Wto, 27.02.2007, 19:15
gumi2
Postów: 51 Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
ciekawe rozwiaznie pierwszy raz sie z tym spotykam
Pią, 23.03.2007, 8:20
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
Kurde nie zła sprawa taki sprzęt. Kozacki, fajny ten Merol podniesiony do góry
_________________ "Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"
Pią, 23.03.2007, 13:15
Laszek
Postów: 172
LOL ale fajnie. Nawet nie myslalem ĹĽe coĹ› takiego istnieje...
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum