temat zostawiamy - bo sÄ… nowe fotki

infos zmienił adres na lkw-infoe.eu
ta maszyna sprawia naprawde ogromne wraĹĽenie
tylko ja się zastanawiam czy to się opłaca budować takie kolosy
- czy nie taniej by było zamontować na naczepie lub na podwoziu gotowym podwoziu z dźwiga np Liebherra czy innego