| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Pimp my ride I ZIŁ 131 6X6 w roli głównej https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19737 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Nico [ Nie, 11.03.2007, 23:07 ] |
| Temat postu: | Pimp my ride I ZIŠ131 6X6 w roli głównej |
poniżej jest artykuł a kto ciekawy to Na dole są linki do 2 filmików http://totalcar.hu/sakalcar/zil131/
|
|
| Autor: | pardon [ Pon, 12.03.2007, 11:48 ] |
| Temat postu: | |
w sam raz na lans |
|
| Autor: | BartezTK [ Pon, 12.03.2007, 17:57 ] |
| Temat postu: | |
wezmÄ™ ZIĹA i mogiĹ‚a |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pon, 12.03.2007, 18:11 ] |
| Temat postu: | |
jak to sie mówi - ładnie ją odpicowali |
|
| Autor: | Mibay [ Pon, 12.03.2007, 20:38 ] |
| Temat postu: | |
Ooooo nie zła maszyna, hehe - gościo jest odpicowany |
|
| Autor: | johnus [ Śro, 14.03.2007, 20:37 ] |
| Temat postu: | |
Mnie się osobiście nie podobają felgi ;/;/ góra może być, ciekawe ile teraz pali |
|
| Autor: | Grzyws [ Śro, 14.03.2007, 21:20 ] |
| Temat postu: | |
Budzi respekt. Ciekawe jak radzi sobie w terenie |
|
| Autor: | MaddDogg [ Pią, 16.03.2007, 23:36 ] |
| Temat postu: | |
Kurde dobry jest |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|