Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Pimp my ride I ZIŁ 131 6X6 w roli głównej
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19737
Strona 1 z 1

Autor:  Nico [ Nie, 11.03.2007, 23:07 ]
Temat postu:  Pimp my ride I ZIŁ 131 6X6 w roli głównej

poniżej jest artykuł a kto ciekawy to
Na dole sÄ… linki do 2 filmikĂłw

http://totalcar.hu/sakalcar/zil131/
Image

Autor:  pardon [ Pon, 12.03.2007, 11:48 ]
Temat postu: 

w sam raz na lans 8) piękny jest :P

Autor:  BartezTK [ Pon, 12.03.2007, 17:57 ]
Temat postu: 

wezmę ZIŁA i mogiła 8) 8) :shock: trzeba mieć wyobraźnie żeby w starej rosyjskiej ciężarówce wojskowej zobaczyć szanse na piękna maszynę i taką ją

Autor:  Szakall69 [ Pon, 12.03.2007, 18:11 ]
Temat postu: 

jak to sie mówi - ładnie ją odpicowali :lol: :lol:

Autor:  Mibay [ Pon, 12.03.2007, 20:38 ]
Temat postu: 

Ooooo nie zła maszyna, hehe - gościo jest odpicowany :P

Autor:  johnus [ Śro, 14.03.2007, 20:37 ]
Temat postu: 

Mnie się osobiście nie podobają felgi ;/;/ góra może być, ciekawe ile teraz pali :|

Autor:  Grzyws [ Śro, 14.03.2007, 21:20 ]
Temat postu: 

Budzi respekt. Ciekawe jak radzi sobie w terenie :wink:

Autor:  MaddDogg [ Pią, 16.03.2007, 23:36 ]
Temat postu: 

Kurde dobry jest :) haha :D ludzie mają wyobraźnie... nonono :) ładnie pomalowany jest, ale koła mi sie nie podobają.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/