| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Beton Innenlader Semitrailer https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19426 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Sob, 24.02.2007, 17:57 ] |
| Temat postu: | Beton Innenlader Semitrailer |
Naczepy do transportu płyt żelbetnowych - kolejny temacik dotyczący transportu betonowych prefabrykatów ( i wydaje mi się że kiedyś dawno był, jestem pewny zresztą, tylko że nie moge odnaleźć -może ktoś skasował Producenci Langendorf -http://info.langendorf.de Faymonville -http://www.faymonville.com seria Prefamax (max) wymiary ładunku dla takich naczep 8,5 m dł - 1,4 m szer i 3,8 m wys. Masa całkowia zestawu z ładunkiem 40 ton (do szkła podobne konstrukcje tylko że z ścianami bocznymi i dachem- nazywają się Glasinnenlader (niem.)) Galeria
(C)http://www.faymonville.com/ (C)www.heavy-transport-world.de |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 24.02.2007, 19:28 ] |
| Temat postu: | |
podobne naczepy sa do przepozu tafli szkła no tyle tylko ze te maja nieco wiekszy tonaż |
|
| Autor: | pardon [ Nie, 25.02.2007, 23:06 ] |
| Temat postu: | |
przyznam szczerze że jeszcze takiego patentu nie widziałem |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 27.02.2007, 12:05 ] |
| Temat postu: | |
Mam temat w samochodach specjalnych o tej właśnie naczepie, przeszła teraz renowację ale wygląda wciąż podobnie Naczepy do szkła są tylko podobne, ponieważ mają niezależne zawieszenia dla każdej osi aby na dziurach nie porozwalało szyb. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|