Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Beton Innenlader Semitrailer
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19426
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Sob, 24.02.2007, 17:57 ]
Temat postu:  Beton Innenlader Semitrailer

Naczepy do transportu płyt żelbetnowych - kolejny temacik dotyczący transportu betonowych prefabrykatów ( i wydaje mi się że kiedyś dawno był, jestem pewny zresztą, tylko że nie moge odnaleźć -może ktoś skasował :roll: )

Producenci
Langendorf -http://info.langendorf.de
Faymonville -http://www.faymonville.com seria Prefamax

(max) wymiary ładunku dla takich naczep
8,5 m dł - 1,4 m szer i 3,8 m wys.
Masa całkowia zestawu z ładunkiem 40 ton

(do szkła podobne konstrukcje tylko że z ścianami bocznymi i dachem- nazywają się Glasinnenlader (niem.))

Galeria
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(C)http://www.faymonville.com/
(C)www.heavy-transport-world.de

Autor:  Szakall69 [ Sob, 24.02.2007, 19:28 ]
Temat postu: 

:roll: :roll: czego to ludzie nie wymyśla zeby lepiej im było :lol: :lol:
podobne naczepy sa do przepozu tafli szkła no tyle tylko ze te maja nieco wiekszy tonaż :mryellow: :mryellow:

Autor:  pardon [ Nie, 25.02.2007, 23:06 ]
Temat postu: 

przyznam szczerze że jeszcze takiego patentu nie widziałem :shock: :shock:

Autor:  johnus [ Wto, 27.02.2007, 12:05 ]
Temat postu: 

Mam temat w samochodach specjalnych o tej właśnie naczepie, przeszła teraz renowację ale wygląda wciąż podobnie :D nazywa się Prefamax i nowa jest lżejsza, mocniejsza i może przewozić cięższe prefabrykaty.
Naczepy do szkła są tylko podobne, ponieważ mają niezależne zawieszenia dla każdej osi aby na dziurach nie porozwalało szyb.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/