| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Transportery Garażowce https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19405 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bams [ Pią, 23.02.2007, 18:15 ] |
| Temat postu: | |
niezła bania, pierwszy raz coś takiego widzę |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 23.02.2007, 21:08 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): betonowych niezĹ‚y musi mieć power na ramieniu bams napisał(a): pierwszy raz coĹ› takiego widzÄ™ ja rĂłwnieĹĽ .. ale patent |
|
| Autor: | kenji [ Pią, 23.02.2007, 21:14 ] |
| Temat postu: | |
Zastanawiam się tylko jak ten ktoś to wymyślił, co go natchnęło |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 24.02.2007, 19:25 ] |
| Temat postu: | |
no jak betonowe to faktycznie zwykłym hds`em by tego nie podniósł |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 27.02.2007, 12:02 ] |
| Temat postu: | |
Dlaczego? są HDS'y podnoszące do 10t nawt więcej.. to jest gotowy prefabrykat garażu a to jest specjalne do tego żebyś to mógł podnieść od środka i ustawić na miejscu. Normalnym HDS lub dźwigiem trzeba by było obwiązywać linami i robić bloki,... masa zachodu więc powstało to |
|
| Autor: | Szakall69 [ Wto, 27.02.2007, 19:15 ] |
| Temat postu: | |
to czy hds podniesie swoja droga ale nie jest to wygodne wiec sie to stosuje |
|
| Autor: | gumi2 [ Pią, 23.03.2007, 8:20 ] |
| Temat postu: | |
ciekawe rozwiaznie |
|
| Autor: | Mibay [ Pią, 23.03.2007, 13:15 ] |
| Temat postu: | |
Kurde nie zła sprawa taki sprzęt. Kozacki, fajny ten Merol podniesiony do góry |
|
| Autor: | Laszek [ Pią, 23.03.2007, 15:44 ] |
| Temat postu: | |
LOL ale fajnie. Nawet nie myslalem ĹĽe coĹ› takiego istnieje... |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|