Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Transportery Garażowce
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19405
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pią, 23.02.2007, 17:17 ]
Temat postu:  Transportery GaraĹĽowce

8)
Trucki ze specjalnym nadwoziem, dźwigiem -chwytakiem do szybkiego rozładunku konstrukcji betonowych typu garaże i inne zabudowy z prefabrykatów.
Producentem, jak widać na zdjęciach jest firma Klaus - o namiary raczej będzie trudno, zbyt popularna nazwa, więc trudno by było znaleźć.
I szczerze się przyznam dość mocno zaskoczyły mnie te zabudowy, a głównie to, że ktoś wpadł na pomysł z takimi konstukcjami bo zwykłe dźwigi też by sobie dały rade ale takim sposobem na pewno jest szybciej, a dźwig jest jednocześnie transporterem a na dodatek na przyczepie jeszcze drugi garaż może ciągnąć :lol:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

zdjęcia z (C)http://www.baumaschinenbilder.de/forum

Autor:  bams [ Pią, 23.02.2007, 18:15 ]
Temat postu: 

niezła bania, pierwszy raz coś takiego widzę

Autor:  pardon [ Pią, 23.02.2007, 21:08 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
betonowych


niezły musi mieć power na ramieniu :shock:

bams napisał(a):
pierwszy raz coĹ› takiego widzÄ™


ja również .. ale patent :shock: napewno ma wpływ na prędkość urbanizacji wielkomiejskiej :mryellow:

Autor:  kenji [ Pią, 23.02.2007, 21:14 ]
Temat postu: 

Zastanawiam się tylko jak ten ktoś to wymyślił, co go natchnęło :shock:

Autor:  Szakall69 [ Sob, 24.02.2007, 19:25 ]
Temat postu: 

no jak betonowe to faktycznie
zwykłym hds`em by tego nie podniósł :lol: :lol:

Autor:  johnus [ Wto, 27.02.2007, 12:02 ]
Temat postu: 

Dlaczego? są HDS'y podnoszące do 10t nawt więcej.. to jest gotowy prefabrykat garażu a to jest specjalne do tego żebyś to mógł podnieść od środka i ustawić na miejscu. Normalnym HDS lub dźwigiem trzeba by było obwiązywać linami i robić bloki,... masa zachodu więc powstało to :D

Autor:  Szakall69 [ Wto, 27.02.2007, 19:15 ]
Temat postu: 

to czy hds podniesie swoja droga ale nie jest to wygodne wiec sie to stosuje :wink: :wink:

Autor:  gumi2 [ Pią, 23.03.2007, 8:20 ]
Temat postu: 

ciekawe rozwiaznie :D pierwszy raz sie z tym spotykam :lol:

Autor:  Mibay [ Pią, 23.03.2007, 13:15 ]
Temat postu: 

Kurde nie zła sprawa taki sprzęt. Kozacki, fajny ten Merol podniesiony do góry :D

Autor:  Laszek [ Pią, 23.03.2007, 15:44 ]
Temat postu: 

LOL ale fajnie. Nawet nie myslalem ĹĽe coĹ› takiego istnieje...

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/