| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Ciężarówki Alfa Romeo https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19323 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 20.02.2007, 13:16 ] |
| Temat postu: | Ciężarówki Alfa Romeo |
Typ 50
Typ 110
Typ 500
Typ 430
Mille
Romeo
A12
F12
Najpiękniejsze są te stare opływowe karoserie (c) bergerlocation.fr, hankstruckpictures.com, eurofilmcars.com |
|
| Autor: | kfazimotor [ Wto, 20.02.2007, 14:35 ] |
| Temat postu: | |
ta druga 500ka jest kozacka |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 20.02.2007, 14:38 ] |
| Temat postu: | |
Zrobić by z niej low-ridera, co? |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 20.02.2007, 15:50 ] |
| Temat postu: | |
nie wiedziałem, że Alfa produkowała pojazdy użytkowe a te dostawczaki to chyba kopia WV ogórka |
|
| Autor: | kenji [ Wto, 20.02.2007, 22:40 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): chyba kopia WV ogĂłrka sam jesteĹ› ogĂłrek Mille jest bardzo podobne do Skody takiej... starej |
|
| Autor: | Seth [ Śro, 21.02.2007, 1:51 ] |
| Temat postu: | |
Typ 430 jest piękny |
|
| Autor: | Seb@ [ Czw, 01.03.2007, 18:30 ] |
| Temat postu: | |
Ile bym dał żeby żyć w tamtych latach i jeździć taką ciężarówką
|
|
| Autor: | pardon [ Czw, 01.03.2007, 22:37 ] |
| Temat postu: | |
ten poniĹĽej typu 500 jest kosmiczny |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 02.03.2007, 17:11 ] |
| Temat postu: | |
fantastycznioe cięzarówki - mimo ze nie rózniły sie sie zbytnio od siebie wyglądaja fantastycznie ( przynajmniej były ciekawiej zrobione i z rozmachem , a nie jak dzisz szare i ponure |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 09.03.2007, 22:04 ] |
| Temat postu: | |
Seb@ napisał(a): Ile bym daĹ‚ ĹĽeby ĹĽyć w tamtych latach i jeĹşdzić takÄ… ciężarĂłwkÄ… |
|
| Autor: | Globetrotter [ Sob, 10.03.2007, 22:45 ] |
| Temat postu: | |
RR ltd Co. napisał(a): a wytrzymaĹ‚byĹ› bez netu? Bez netu wytrzymać to jest nic, weĹş takim czymĹ› kręć w tamtych czasach!! |
|
| Autor: | Ursus [ Nie, 11.03.2007, 9:00 ] |
| Temat postu: | |
No bez wątpienia najpiękniejsze są te "z ryjkiem" ciężarówki A bez netu wytrzymać w tamtych czasach to nic wielkiego - wszystko takie miałbyś wokoło siebie - to po co net |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|