Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Ciężarówki Alfa Romeo
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=19323
Strona 1 z 1

Autor:  RR ltd Co. [ Wto, 20.02.2007, 13:16 ]
Temat postu:  CiężarĂłwki Alfa Romeo

Typ 50
Image
Typ 110
Image
Typ 500
Image
Image
Typ 430
Image
Mille
Image
Image
Romeo
Image
Image
Image
A12
Image
Image
F12
Image
Image
Najpiękniejsze są te stare opływowe karoserie :shock:
(c) bergerlocation.fr, hankstruckpictures.com, eurofilmcars.com

Autor:  kfazimotor [ Wto, 20.02.2007, 14:35 ]
Temat postu: 

ta druga 500ka jest kozacka :)

Autor:  RR ltd Co. [ Wto, 20.02.2007, 14:38 ]
Temat postu: 

Zrobić by z niej low-ridera, co?

Autor:  ixxos [ Wto, 20.02.2007, 15:50 ]
Temat postu: 

nie wiedziałem, że Alfa produkowała pojazdy użytkowe :roll: :wink:

a te dostawczaki to chyba kopia WV ogĂłrka :> :mryellow:

Autor:  kenji [ Wto, 20.02.2007, 22:40 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
chyba kopia WV ogĂłrka

sam jesteĹ› ogĂłrek :mryellow: :wink:

Mille jest bardzo podobne do Skody takiej... starej :>

Autor:  Seth [ Śro, 21.02.2007, 1:51 ]
Temat postu: 

Typ 430 jest piękny :shock: postawić go obok Vespy i Fiata 500 i jest przekrój przez włoską motoryzację lat 50ych... nie powiem, że bym chciał takiego mieć, bo po co mi ciężarówka, ale jest re-we-la-cyj-ny - kwintesencja dawnej włoszczyzny :D

Autor:  Seb@ [ Czw, 01.03.2007, 18:30 ]
Temat postu: 

Ile bym dał żeby żyć w tamtych latach i jeździć taką ciężarówką
Image

Autor:  pardon [ Czw, 01.03.2007, 22:37 ]
Temat postu: 

ten poniĹĽej typu 500 jest kosmiczny :shock: ale galaktyczny kaszalot :shock: cudo :shock:

Autor:  Szakall69 [ Pią, 02.03.2007, 17:11 ]
Temat postu: 

fantastycznioe cięzarówki - mimo ze nie rózniły sie sie zbytnio od siebie wyglądaja fantastycznie ( przynajmniej były ciekawiej zrobione i z rozmachem , a nie jak dzisz szare i ponure :wink: :wink: )

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 09.03.2007, 22:04 ]
Temat postu: 

Seb@ napisał(a):
Ile bym dał żeby żyć w tamtych latach i jeździć taką ciężarówką
a wytrzymałbyś bez netu? :lol: :lol: :lol:

Autor:  Globetrotter [ Sob, 10.03.2007, 22:45 ]
Temat postu: 

RR ltd Co. napisał(a):
a wytrzymałbyś bez netu?


Bez netu wytrzymać to jest nic, weź takim czymś kręć w tamtych czasach!! :P

Autor:  Ursus [ Nie, 11.03.2007, 9:00 ]
Temat postu: 

No bez wątpienia najpiękniejsze są te "z ryjkiem" ciężarówki :D Ten autobusik piękny. Ale też byłem zdziwiony, że Alfa Romeo takie pojazdy produkowała - chociaż o tym dostawczaku wiedziałem akurat.
A bez netu wytrzymać w tamtych czasach to nic wielkiego - wszystko takie miałbyś wokoło siebie - to po co net :) Ale ja bym wolał być w Polsce w latach 1947-1965 :D

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/